Bedrijventerrein Kerkeland
Gelderland›Druten›Druten›Bedrijventerrein Kerkeland

Bedrijventerrein Kerkeland, Druten

Buurt in Druten

Bedrijventerrein Kerkeland heeft 65 inwonersDe meeste zijn 45 tot 65 jaar oud
Er zijn 27 woningen in Bedrijventerrein KerkelandMomenteel staan er 0 te koop en 0 te huur
Energielabel A komt het vaakst voor in Bedrijventerrein KerkelandOp basis van geregistreerde woningen

Bedrijventerrein Kerkeland bevindt zich in de provincie Gelderland, in de gemeente Druten, in de wijk Druten De buurt heeft een totaal oppervlakte van 9 hectare, waarvan 9 hectare land en 0 hectare water is. De buurt is gecodeerd als BU02250110. Het postcodegebied is 6651KN-6651ZJ.

Inwoners

Bedrijventerrein Kerkeland telt 65 inwoners. Hiervan is 53,8% man en 46,2% vrouw. De meeste inwoners zijn 45 tot 65 jaar (38,5%). De overige leeftijden zijn 23,1% voor '65 jaar of ouder', 15,4% voor '15 tot 25 jaar', 15,4% voor '25 tot 45 jaar' en 7,7% voor '0 tot 15 jaar'. Van de inwoners is 46,2% is ongehuwd, 53,8% is gehuwd, 7,7% is gescheiden en 7,7% is verweduwd. 70 inwoners komen uit Nederland.

Er zijn 25 huishoudens in Bedrijventerrein Kerkeland. 20,0% daarvan zijn eenpersoonshuishoudens, 40,0% huishoudens zonder kinderen en 40,0% huishoudens met kinderen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2,4 personen. Landelijk ligt dit op 2,1 personen.

In Bedrijventerrein Kerkeland zijn er 100 inkomensontvangers. De meeste inwoners van Bedrijventerrein Kerkeland zijn middelbaar opgeleid. 60,0% heeft HAVO, VWO of MBO 2-4, 40,0% heeft VMBO of MBO 1 en 0,0% heeft HBO of WO.

In Bedrijventerrein Kerkeland ontvangt 15% van de inwoners een uitkering. De grootste groep is die met een AOW-uitkering. 10 personen ontvangen deze uitkering.

Woningen

In Bedrijventerrein Kerkeland zijn er 27 woningen met een gemiddelde WOZ-waarde van €435.000. Hiervan is ongeveer 93% bewoond en 7% onbewoond. De meeste woningen zijn koopwoningen. Dit komt neer op 4% huurwoningen en 96% koopwoningen. Van de woningen is 96% in particulier bezit en 4% van overige verhuurders. De meest voorkomende bouwperiodes in Bedrijventerrein Kerkeland zijn 1990-2000 (40%) en 2000-2010 (30%).

Koopwoningen

Momenteel zijn er geen woningen te koop in Bedrijventerrein Kerkeland. De nieuwste aangeboden woning is Mr. van Coothstraat 28 door John Bull Makelaardij. Afgelopen jaar zijn er geen woningen verkocht in Bedrijventerrein Kerkeland.

Huurwoningen

Momenteel zijn er geen woningen te huur in Bedrijventerrein Kerkeland. Afgelopen jaar zijn er geen woningen verhuurd in Bedrijventerrein Kerkeland.

Geen recente verhuurdata beschikbaar voor Bedrijventerrein Kerkeland.

Energie

In Bedrijventerrein Kerkeland zijn er 21 adressen met een geregistreerd energielabel. De meest voorkomende labels zijn A+ (38%), A (19%) en B (19%). Gemiddeld verbruikt een adres in Bedrijventerrein Kerkeland 4.910 kWh aan elektriciteit per jaar. Dit ligt 93% boven het landelijke gemiddelde van 2.550 kWh. Het aardgasverbruik ligt met 1.470 m³ per jaar 84% boven het landelijke gemiddelde van 800 m³.

Straatnamen

  • Meester van Coothstraat
  • Van Heemstraweg
  • Kerkeland
  • De Ruijterstraat

Voorzieningen

Huisarts
1,1 km
Apotheek
1,1 km
Ziekenhuis
0,2 km
Supermarkt
0,8 km
Treinstation
15,0 km
Dagverblijf
0,6 km
Basisschool
0,6 km
Middelbare school
0,4 km
Bekijk woningen in Bedrijventerrein Kerkeland

Vind gemakkelijk beschikbare woningen, scholen en supermarkten op onze kaart.

Bekijk koopwoningen Bekijk huurwoningen
Beoordeel Bedrijventerrein Kerkeland

Deel je mening en help bij het verbeteren van de buurt.

  • Minder dan 2 minuten tijd
  • Help woningzoekenden
  • Verbeter je buurt
Schrijf een beoordeling
–
Bedrijventerrein Kerkeland heeft nog geen beoordelingen
Beoordelingen kunnen worden gegeven via de knop hieronder
Schrijf een beoordeling
Veiligheid
Woningen
Hygiëne
Voorzieningen
Onderwijs
Gemeenschap
Groen
Bereikbaarheid

Statistieken over de inwoners

Leeftijden

Inwoners per leeftijds categorie

Huishoudensverhouding

Huishoudens per categorie
5Eenpersoonshuishoudens
10Huishoudens zonder kinderen
10Huishoudens met kinderen

Geslacht

Inwoners per geslacht
Mannen
Vrouwen

Burgerlijke staat

Inwoners per burgerlijke staat
Gehuwd
Ongehuwd
Gescheiden
Verweduwd

Herkomst

Inwoners per categorie herkomst
Nederland
Europa
Buiten Europa

Arbeid & inkomen

Arbeidsparticipatie en gemiddeld inkomen
€0 P.J.gemiddeld per inwoner
€0 P.J.gemiddeld per inkomstenontvanger
0%van de werkenden is in loondienst
0%van de werkenden is zelfstandig
0%
van de inwoners heeft werk
72%
is het landelijk gemiddelde

Opleidingsniveau

Inwoners per opleidingsniveau
VMBO, MBO 1
HAVO/VWO, MBO 2-4
HBO-WO

Vermogen

Mediaan vermogen per huishouden
Bedrijventerrein Kerkeland
Nederland

Uitkeringen

Inwoners per uitkering
Bijstand
AO
WW

Woningmarkt in Druten

Cijfers van wijk Druten vanwege beperkte data

Prijsontwikkeling koop

Verkoopprijs per kwartaal · Q2 '25 – Q4 '26
Gemiddeld
Mediaan

Koopmarkt

Marktsnelheid en dynamiek, laatste 12 maanden
36 dagen ▼ 62,7%
staat gemiddeld online · t.o.v. vorig jaar
162
verkopen in afgelopen jaar
138 m²
gemiddelde woonoppervlakte
-10%
goedkoper dan landelijk gemiddelde

Huurmarkt

Marktsnelheid en dynamiek, laatste 12 maanden
13 dagen
staat gemiddeld online · t.o.v. vorig jaar
16
verhuringen in afgelopen jaar
96 m²
gemiddelde woonoppervlakte
-41%
goedkoper dan landelijk gemiddelde

Bouwjaar

Leeftijd van de woningvoorraad

Energielabels

Duurzaamheid van de woningvoorraad

Woonoppervlakte

Verdeling van woninggroottes

Statistieken over de woningen

Type woningen

Adressen per type woning

Bouwperiodes

Adressen per bouwperiode

Labels

Adressen per energielabel

Energieverbruik

Gemiddeld per adres, vergeleken met Nederland
Aardgas (m³)
Bedrijventerrein Kerkeland
1.470
Nederland
800
Elektriciteit (kWh)
Bedrijventerrein Kerkeland
4.910
Nederland
2.550

Veelgestelde vragen over Bedrijventerrein Kerkeland

Uit wat voor huizen bestaat Bedrijventerrein Kerkeland?

De woningvoorraad is relatief jong — 53% is van na 1990. Daarnaast is het meest voorkomende type is vrijstaande woningen (55%).

Wat is de gemiddelde vraagprijs in Bedrijventerrein Kerkeland?

Een koopwoning in Bedrijventerrein Kerkeland werd afgelopen jaar gemiddeld aangeboden voor €476.040 (€3.694 per m²). Daarmee ligt het 10% onder het Nederlands gemiddelde.

Hoeveel kost huren in Bedrijventerrein Kerkeland?

Een huurwoning in Bedrijventerrein Kerkeland kostte gemiddeld €1.271 per maand (€15 per m²). Dat is 41% onder het landelijk gemiddelde.

Hoe duurzaam is het woningaanbod in Bedrijventerrein Kerkeland?

Het woningaanbod in Bedrijventerrein Kerkeland is opvallend zuinig: 66% heeft een label A, A+ of B. Het gemiddeld aardgasverbruik per huishouden ligt op 1.470 m³ per jaar.

Welke voorzieningen liggen in de buurt van Bedrijventerrein Kerkeland?

Vanuit Bedrijventerrein Kerkeland bereik je gemiddeld een supermarkt op 0,8 km, een huisarts op 1,1 km, een treinstation op 15,0 km, een basisschool op 0,6 km (hemelsbreed, bron: CBS).

Buurtje.nl
Buurtje.nl in de appSneller zoeken en als eerste reageren
Openen