De Hullen
Drenthe›Assen›Marsdijk›De Hullen

De Hullen, Assen

Buurt in Assen

De Hullen heeft 965 inwonersDe meeste zijn 45 tot 65 jaar oud
Er zijn 392 woningen in De HullenMomenteel staan er 6 te koop en 0 te huur
Energielabel A komt het vaakst voor in De HullenOp basis van geregistreerde woningen

De Hullen bevindt zich in de provincie Drenthe, in de gemeente Assen, in de wijk Marsdijk De buurt heeft een totaal oppervlakte van 13 hectare, waarvan 13 hectare land en 0 hectare water is. De buurt is gecodeerd als BU01060709. Het postcodegebied is 9403WB-9403XT.

Inwoners

De Hullen telt 965 inwoners. Hiervan is 48,2% man en 51,8% vrouw. De meeste inwoners zijn 45 tot 65 jaar (29,5%). De overige leeftijden zijn 23,3% voor '25 tot 45 jaar', 20,2% voor '65 jaar of ouder', 15,5% voor '0 tot 15 jaar' en 11,4% voor '15 tot 25 jaar'. Van de inwoners is 41,5% is ongehuwd, 49,2% is gehuwd, 5,2% is gescheiden en 4,1% is verweduwd. 830 inwoners komen uit Nederland, 30 komen uit Europa en 105 komen uit landen buiten Europa.

Er zijn 395 huishoudens in De Hullen. 21,5% daarvan zijn eenpersoonshuishoudens, 38,0% huishoudens zonder kinderen en 40,5% huishoudens met kinderen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2,5 personen. Landelijk ligt dit op 2,1 personen.

In De Hullen zijn er 800 inkomensontvangers. Het gemiddelde inkomen per inkomensontvanger is €38.700, wat €3.500 (8%) lager is dan het nationale gemiddelde van €42.200. Per inwoner ligt het gemiddelde inkomen op €31.200, wat €3.700 (11%) lager is dan het nationale gemiddelde van €34.900. De meeste inwoners van De Hullen zijn middelbaar opgeleid. 52,1% heeft HAVO, VWO of MBO 2-4, 32,9% heeft HBO of WO en 15,1% heeft VMBO of MBO 1.

Van de 965 inwoners heeft ongeveer 73% betaald werk, wat neerkomt op 704 mensen. Dit is 1% hoger dan het nationale gemiddelde van 72%. Het merendeel van de werknemers werkt in loondienst (93%), terwijl 7% als zelfstandige actief is. In De Hullen ontvangt 22% van de inwoners een uitkering. De grootste groep is die met een AOW-uitkering. 160 personen ontvangen deze uitkering.

Woningen

In De Hullen zijn er 392 woningen met een gemiddelde WOZ-waarde van €324.000. De meeste woningen zijn koopwoningen. Dit komt neer op 4% huurwoningen en 96% koopwoningen. Van de woningen is 96% in particulier bezit en 4% van overige verhuurders.

Koopwoningen

Momenteel staan er 6 woningen te koop in De Hullen. De nieuwste aangeboden woning is Hophullen 39 door Lamberink Makelaars & Adviseurs op Funda. Afgelopen jaar zijn er 26 woningen verkocht in De Hullen. Een woning werd gemiddeld in 26 dagen verkocht.

De gemiddelde vraagprijs voor een koopwoning in De Hullen was afgelopen jaar €352.231. Dit is 9% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde van €324.000. De gemiddelde vraagprijs per m² perceel is €2.609.

Huurwoningen

Momenteel zijn er geen woningen te huur in De Hullen. Afgelopen jaar zijn er geen woningen verhuurd in De Hullen.

Geen recente verhuurdata beschikbaar voor De Hullen.

Energie

In De Hullen zijn er 193 adressen met een geregistreerd energielabel. De meest voorkomende labels zijn B (54%), A (42%) en C (3%). Gemiddeld verbruikt een adres in De Hullen 2.380 kWh aan elektriciteit per jaar. Daarmee ligt het 7% lager dan het landelijke gemiddelde van 2.550 kWh. Het aardgasverbruik ligt met 860 m³ per jaar 8% boven het landelijke gemiddelde van 800 m³.

Straatnamen

  • Slagenpad
  • Hophullen
  • Roggehullen
  • Egelslag
  • Marterslag
  • Haverhullen
  • Vossenslag
  • Tarwehullen
  • Gersthullen

Voorzieningen

Huisarts
1,0 km
Apotheek
1,0 km
Ziekenhuis
3,7 km
Supermarkt
1,1 km
Treinstation
4,3 km
Dagverblijf
0,3 km
Basisschool
0,3 km
Middelbare school
2,7 km
Bekijk woningen in De Hullen

Vind gemakkelijk beschikbare woningen, scholen en supermarkten op onze kaart.

Bekijk koopwoningen Bekijk huurwoningen
Beoordeel De Hullen

Deel je mening en help bij het verbeteren van de buurt.

  • Minder dan 2 minuten tijd
  • Help woningzoekenden
  • Verbeter je buurt
Schrijf een beoordeling
–
De Hullen heeft nog geen beoordelingen
Beoordelingen kunnen worden gegeven via de knop hieronder
Schrijf een beoordeling
Veiligheid
Woningen
Hygiëne
Voorzieningen
Onderwijs
Gemeenschap
Groen
Bereikbaarheid

Statistieken over de inwoners

Leeftijden

Inwoners per leeftijds categorie

Huishoudensverhouding

Huishoudens per categorie
85Eenpersoonshuishoudens
150Huishoudens zonder kinderen
160Huishoudens met kinderen

Geslacht

Inwoners per geslacht
Mannen
Vrouwen

Burgerlijke staat

Inwoners per burgerlijke staat
Gehuwd
Ongehuwd
Gescheiden
Verweduwd

Herkomst

Inwoners per categorie herkomst
Nederland
Europa
Buiten Europa

Arbeid & inkomen

Arbeidsparticipatie en gemiddeld inkomen
€31.200 P.J.gemiddeld per inwoner11% onder landelijk gemiddelde
€38.700 P.J.gemiddeld per inkomstenontvanger8% onder landelijk gemiddelde
93%van de werkenden is in loondienst
7%van de werkenden is zelfstandig
73%
van de inwoners heeft werk
72%
is het landelijk gemiddelde

Opleidingsniveau

Inwoners per opleidingsniveau
VMBO, MBO 1
HAVO/VWO, MBO 2-4
HBO-WO

Vermogen

Mediaan vermogen per huishouden
De Hullen
Nederland

Uitkeringen

Inwoners per uitkering
Bijstand
AO
WW

Woningmarkt in De Hullen

Koopmarkt

Marktsnelheid en dynamiek, laatste 12 maanden
26 dagen ▼ 80,3%
staat gemiddeld online · t.o.v. vorig jaar
26
verkopen in afgelopen jaar
115 m²
gemiddelde woonoppervlakte
-34%
goedkoper dan landelijk gemiddelde

Bouwjaar

Leeftijd van de woningvoorraad

Energielabels

Duurzaamheid van de woningvoorraad

Woonoppervlakte

Verdeling van woninggroottes

Statistieken over de woningen

Type woningen

Adressen per type woning

Bouwperiodes

Adressen per bouwperiode

Labels

Adressen per energielabel

Energieverbruik

Gemiddeld per adres, vergeleken met Nederland
Aardgas (m³)
De Hullen
860
Nederland
800
Elektriciteit (kWh)
De Hullen
2.380
Nederland
2.550

Veelgestelde vragen over De Hullen

Wat voor woningen staan er in De Hullen?

De woningvoorraad is relatief jong — 100% is van na 1990. Daarnaast is het meest voorkomende type is tussenwoningen (62%).

Wat moet je betalen voor een koophuis in De Hullen?

Een koopwoning in De Hullen werd afgelopen jaar gemiddeld aangeboden voor €349.538 (€3.068 per m²). Daarmee ligt het 34% onder het Nederlands gemiddelde.

Wie wonen er in De Hullen?

Buurt De Hullen telt 965 inwoners. De grootste leeftijdsgroep is 45 tot 65 jaar (30%). Veel gezinnen: 41% van de huishoudens heeft kinderen.

Hoe duurzaam is het woningaanbod in De Hullen?

Het woningaanbod in De Hullen is opvallend zuinig: 91% heeft een label A, A+ of B. Het gemiddeld aardgasverbruik per huishouden ligt op 860 m³ per jaar.

Welke voorzieningen liggen in de buurt van De Hullen?

Vanuit De Hullen bereik je gemiddeld een supermarkt op 1,1 km, een huisarts op 1,0 km, een treinstation op 4,3 km, een basisschool op 0,3 km (hemelsbreed, bron: CBS).

Buurtje.nl
Buurtje.nl in de appSneller zoeken en als eerste reageren
Openen