Knegsel-kom
Noord-Brabant›Eersel›Knegsel›Knegsel-kom

Knegsel-kom, Eersel

Buurt in Eersel

Knegsel-kom heeft 905 inwonersDe meeste zijn 45 tot 65 jaar oud
Er zijn 401 woningen in Knegsel-komMomenteel staan er 7 te koop en 0 te huur
Energielabel A komt het vaakst voor in Knegsel-komOp basis van geregistreerde woningen

Knegsel-kom bevindt zich in de provincie Noord-Brabant, in de gemeente Eersel, in de wijk Knegsel De buurt heeft een totaal oppervlakte van 55 hectare, waarvan 55 hectare land en 0 hectare water is. De buurt is gecodeerd als BU07700500. Het postcodegebied is 5511AA-5511NB.

Inwoners

Knegsel-kom telt 905 inwoners. Hiervan is 53,0% man en 47,0% vrouw. De meeste inwoners zijn 45 tot 65 jaar (29,3%). De overige leeftijden zijn 24,3% voor '25 tot 45 jaar', 21,5% voor '65 jaar of ouder', 16,6% voor '0 tot 15 jaar' en 7,7% voor '15 tot 25 jaar'. Van de inwoners is 42,5% is ongehuwd, 45,9% is gehuwd, 6,6% is gescheiden en 4,4% is verweduwd. 795 inwoners komen uit Nederland, 55 komen uit Europa en 55 komen uit landen buiten Europa.

Er zijn 395 huishoudens in Knegsel-kom. 30,4% daarvan zijn eenpersoonshuishoudens, 35,4% huishoudens zonder kinderen en 34,2% huishoudens met kinderen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2,3 personen. Landelijk ligt dit op 2,1 personen.

In Knegsel-kom zijn er 700 inkomensontvangers. Het gemiddelde inkomen per inkomensontvanger is €44.600, wat €2.400 (6%) hoger is dan het nationale gemiddelde van €42.200. Per inwoner ligt het gemiddelde inkomen op €37.600, wat €2.700 (8%) hoger is dan het nationale gemiddelde van €34.900. De meeste inwoners van Knegsel-kom zijn middelbaar opgeleid. 46,3% heeft HAVO, VWO of MBO 2-4, 37,3% heeft HBO of WO en 16,4% heeft VMBO of MBO 1.

Van de 905 inwoners heeft ongeveer 77% betaald werk, wat neerkomt op 697 mensen. Dit is 5% hoger dan het nationale gemiddelde van 72%. Het merendeel van de werknemers werkt in loondienst (80%), terwijl 20% als zelfstandige actief is. In Knegsel-kom ontvangt 24% van de inwoners een uitkering. De grootste groep is die met een AOW-uitkering. 170 personen ontvangen deze uitkering.

Woningen

In Knegsel-kom zijn er 401 woningen met een gemiddelde WOZ-waarde van €533.000. Hiervan is ongeveer 98% bewoond en 2% onbewoond. De meeste woningen zijn koopwoningen. Dit komt neer op 18% huurwoningen en 82% koopwoningen. Van de woningen is 82% in particulier bezit, 16% in handen van woningcorporaties en 2% van overige verhuurders. De meest voorkomende bouwperiodes in Knegsel-kom zijn 1980-1990 (23%) en 2010-2020 (21%).

Koopwoningen

Momenteel staan er 7 woningen te koop in Knegsel-kom. De nieuwste aangeboden woning is De Huufkes 1 door W. Heeren Makelaardij B.V.. Afgelopen jaar zijn er 27 woningen verkocht in Knegsel-kom. Een woning werd gemiddeld in 52 dagen verkocht.

De gemiddelde vraagprijs voor een koopwoning in Knegsel-kom was afgelopen jaar €806.444. Dit is 51% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde van €533.000. De gemiddelde vraagprijs per m² perceel is €3.953.

Huurwoningen

Momenteel zijn er geen woningen te huur in Knegsel-kom. De meest recentelijke woning is Steenselseweg 7C aangeboden door www.wooniezie.nl. Afgelopen jaar zijn er geen woningen verhuurd in Knegsel-kom.

Geen recente verhuurdata beschikbaar voor Knegsel-kom.

Energie

In Knegsel-kom zijn er 213 adressen met een geregistreerd energielabel. De meest voorkomende labels zijn A (43%), C (20%) en B (13%). Gemiddeld verbruikt een adres in Knegsel-kom 3.190 kWh aan elektriciteit per jaar. Dit ligt 25% boven het landelijke gemiddelde van 2.550 kWh. Het aardgasverbruik ligt met 1.020 m³ per jaar 28% boven het landelijke gemiddelde van 800 m³.

Voorzieningen

Huisarts
3,3 km
Apotheek
4,5 km
Ziekenhuis
6,0 km
Supermarkt
4,2 km
Treinstation
11,1 km
Dagverblijf
2,8 km
Basisschool
0,4 km
Middelbare school
3,6 km
Bekijk woningen in Knegsel-kom

Vind gemakkelijk beschikbare woningen, scholen en supermarkten op onze kaart.

Bekijk koopwoningen Bekijk huurwoningen
Beoordeel Knegsel-kom

Deel je mening en help bij het verbeteren van de buurt.

  • Minder dan 2 minuten tijd
  • Help woningzoekenden
  • Verbeter je buurt
Schrijf een beoordeling
–
Knegsel-kom heeft nog geen beoordelingen
Beoordelingen kunnen worden gegeven via de knop hieronder
Schrijf een beoordeling
Veiligheid
Woningen
Hygiëne
Voorzieningen
Onderwijs
Gemeenschap
Groen
Bereikbaarheid

Statistieken over de inwoners

Leeftijden

Inwoners per leeftijds categorie

Huishoudensverhouding

Huishoudens per categorie
120Eenpersoonshuishoudens
140Huishoudens zonder kinderen
135Huishoudens met kinderen

Geslacht

Inwoners per geslacht
Mannen
Vrouwen

Burgerlijke staat

Inwoners per burgerlijke staat
Gehuwd
Ongehuwd
Gescheiden
Verweduwd

Herkomst

Inwoners per categorie herkomst
Nederland
Europa
Buiten Europa

Arbeid & inkomen

Arbeidsparticipatie en gemiddeld inkomen
€37.600 P.J.gemiddeld per inwoner8% boven landelijk gemiddelde
€44.600 P.J.gemiddeld per inkomstenontvanger6% boven landelijk gemiddelde
80%van de werkenden is in loondienst
20%van de werkenden is zelfstandig
77%
van de inwoners heeft werk
72%
is het landelijk gemiddelde

Opleidingsniveau

Inwoners per opleidingsniveau
VMBO, MBO 1
HAVO/VWO, MBO 2-4
HBO-WO

Vermogen

Mediaan vermogen per huishouden
Knegsel-kom
Nederland

Uitkeringen

Inwoners per uitkering
Bijstand
AO
WW

Woningmarkt in Knegsel-kom

Koopmarkt

Marktsnelheid en dynamiek, laatste 12 maanden
51 dagen ▼ 17,1%
staat gemiddeld online · t.o.v. vorig jaar
26
verkopen in afgelopen jaar
198 m²
gemiddelde woonoppervlakte
+51%
duurder dan landelijk gemiddelde

Bouwjaar

Leeftijd van de woningvoorraad

Energielabels

Duurzaamheid van de woningvoorraad

Woonoppervlakte

Verdeling van woninggroottes

Statistieken over de woningen

Type woningen

Adressen per type woning

Bouwperiodes

Adressen per bouwperiode

Labels

Adressen per energielabel

Energieverbruik

Gemiddeld per adres, vergeleken met Nederland
Aardgas (m³)
Knegsel-kom
1.020
Nederland
800
Elektriciteit (kWh)
Knegsel-kom
3.190
Nederland
2.550

Veelgestelde vragen over Knegsel-kom

Wat voor woningen staan er in Knegsel-kom?

De woningvoorraad is voornamelijk naoorlogs — 58% is gebouwd tussen 1945 en 1990. Daarnaast is het meest voorkomende type is vrijstaande woningen (40%).

Wat moet je betalen voor een koophuis in Knegsel-kom?

Een koopwoning in Knegsel-kom werd afgelopen jaar gemiddeld aangeboden voor €796.115 (€4.037 per m²). Daarmee ligt het 51% boven het Nederlands gemiddelde.

Wat zijn de energielabels in Knegsel-kom?

Het woningaanbod in Knegsel-kom is opvallend zuinig: 55% heeft een label A, A+ of B. Het gemiddeld aardgasverbruik per huishouden ligt op 1.020 m³ per jaar.

Hoe ver zijn voorzieningen vanuit Knegsel-kom?

Vanuit Knegsel-kom bereik je gemiddeld een supermarkt op 4,2 km, een huisarts op 3,3 km, een treinstation op 11,1 km, een basisschool op 0,4 km (hemelsbreed, bron: CBS).

Buurtje.nl
Buurtje.nl in de appSneller zoeken en als eerste reageren
Openen