Pampusbuurt-West
Noord-HollandAmsterdamIJburg-OostPampusbuurt-West

Pampusbuurt-West, Amsterdam

Buurt in Amsterdam

Pampusbuurt-West bevindt zich in de provincie Noord-Holland, in de gemeente Amsterdam, in de wijk IJburg-Oost De buurt heeft een totaal oppervlakte van 2 hectare, waarvan 2 hectare land en 0 hectare water is. De buurt is gecodeerd als BU0363MK02. Het postcodegebied is 1087HP.

Koopwoningen

Momenteel zijn er geen woningen te koop in Pampusbuurt-West. Afgelopen jaar zijn er geen woningen verkocht in Pampusbuurt-West.

Huurwoningen

Momenteel zijn er geen woningen te huur in Pampusbuurt-West. Afgelopen jaar zijn er geen woningen verhuurd in Pampusbuurt-West.

Geen recente verhuurdata beschikbaar voor Pampusbuurt-West.

Bekijk woningen in Pampusbuurt-West

Vind gemakkelijk beschikbare woningen, scholen en supermarkten op onze kaart.

Bekijk koopwoningen Bekijk huurwoningen
Beoordeel Pampusbuurt-West

Deel je mening en help bij het verbeteren van de buurt.

  • Minder dan 2 minuten tijd
  • Help woningzoekenden
  • Verbeter je buurt
Schrijf een beoordeling
Pampusbuurt-West heeft nog geen beoordelingen
Beoordelingen kunnen worden gegeven via de knop hieronder
Schrijf een beoordeling
Veiligheid
Woningen
Hygiëne
Voorzieningen
Onderwijs
Gemeenschap
Groen
Bereikbaarheid

Woningmarkt in IJburg-Oost

Cijfers van wijk IJburg-Oost vanwege beperkte data

Koopmarkt

Marktsnelheid en dynamiek, laatste 12 maanden
52 dagen
staat gemiddeld online · t.o.v. vorig jaar
33
verkopen in afgelopen jaar
108 m²
gemiddelde woonoppervlakte
€385.000
laagste verkoopprijs in afgelopen jaar

Huurmarkt

Marktsnelheid en dynamiek, laatste 12 maanden
38 dagen
staat gemiddeld online · t.o.v. vorig jaar
11
verhuringen in afgelopen jaar
93 m²
gemiddelde woonoppervlakte
€1.261
laagste huurprijs in afgelopen jaar

Bouwjaar

Leeftijd van de woningvoorraad

Energielabels

Duurzaamheid van de woningvoorraad

Woonoppervlakte

Verdeling van woninggroottes

Veelgestelde vragen over Pampusbuurt-West

Uit wat voor huizen bestaat Pampusbuurt-West?

De woningvoorraad is relatief jong — 100% is van na 1990.

Wat is de gemiddelde vraagprijs in Pampusbuurt-West?

Een koopwoning in Pampusbuurt-West werd afgelopen jaar gemiddeld aangeboden voor €715.515 (€6.664 per m²).

Hoeveel kost huren in Pampusbuurt-West?

Een huurwoning in Pampusbuurt-West kostte gemiddeld €2.228 per maand (€25 per m²).

Wat zijn de energielabels in Pampusbuurt-West?

Het woningaanbod in Pampusbuurt-West is opvallend zuinig: 100% heeft een label A, A+ of B.

Buurtje.nl
Buurtje.nl in de appSneller zoeken en als eerste reageren
Openen