Pijlstaartweg Vleetweg Larserweg
FlevolandLelystadBuitengebiedPijlstaartweg Vleetweg Larserweg

Pijlstaartweg Vleetweg Larserweg, Lelystad

Buurt in Lelystad

Pijlstaartweg Vleetweg Larserweg heeft 40 inwonersDe meeste zijn 0 tot 15 jaar oud
Er zijn 13 woningen in Pijlstaartweg Vleetweg LarserwegMomenteel staan er 0 te koop en 0 te huur
Energielabel A komt het vaakst voor in Pijlstaartweg Vleetweg LarserwegOp basis van geregistreerde woningen

Pijlstaartweg Vleetweg Larserweg bevindt zich in de provincie Flevoland, in de gemeente Lelystad, in de wijk Buitengebied De buurt heeft een totaal oppervlakte van 777 hectare, waarvan 768 hectare land en 9 hectare water is. De buurt is gecodeerd als BU09951068. Het postcodegebied is 8218NB.

Inwoners

Pijlstaartweg Vleetweg Larserweg telt 40 inwoners. Hiervan is 50,0% man en 50,0% vrouw. De meeste inwoners zijn 0 tot 15 jaar (25,0%). De overige leeftijden zijn 25,0% voor '25 tot 45 jaar', 25,0% voor '65 jaar of ouder', 12,5% voor '15 tot 25 jaar' en 12,5% voor '45 tot 65 jaar'. Van de inwoners is 50,0% is ongehuwd en 50,0% is gehuwd. en 40 inwoners komen uit Nederland.

Er zijn 20 huishoudens in Pijlstaartweg Vleetweg Larserweg. 25,0% daarvan zijn eenpersoonshuishoudens, 25,0% huishoudens zonder kinderen en 50,0% huishoudens met kinderen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2,8 personen. Landelijk ligt dit op 2,1 personen.

Het gemiddelde inkomen per inkomensontvanger is €26.646, wat €10.754 (29%) lager is dan het nationale gemiddelde van €37.400. Per inwoner ligt het gemiddelde inkomen op €19.692, wat €11.108 (36%) lager is dan het nationale gemiddelde van €30.800.

In Pijlstaartweg Vleetweg Larserweg ontvangt 13% van de inwoners een uitkering. De grootste groep is die met een AOW-uitkering. 5 personen ontvangen deze uitkering.

Woningen

In Pijlstaartweg Vleetweg Larserweg zijn er 13 woningen. Hiervan is ongeveer 93% bewoond en 7% onbewoond. De meeste woningen zijn koopwoningen. Dit komt neer op 28% huurwoningen en 72% koopwoningen. Van de woningen is 72% in particulier bezit, 27% van overige verhuurders en 1% heeft een onbekend eigendom. De meest voorkomende bouwperiodes in Pijlstaartweg Vleetweg Larserweg zijn 1970-1980 (79%) en 2010-2020 (14%).

Koopwoningen

Momenteel zijn er geen woningen te koop in Pijlstaartweg Vleetweg Larserweg. Afgelopen jaar zijn er geen woningen verkocht in Pijlstaartweg Vleetweg Larserweg.

Huurwoningen

Momenteel zijn er geen woningen te huur in Pijlstaartweg Vleetweg Larserweg. Afgelopen jaar zijn er geen woningen verhuurd in Pijlstaartweg Vleetweg Larserweg.

Geen recente verhuurdata beschikbaar voor Pijlstaartweg Vleetweg Larserweg.

Energie

In Pijlstaartweg Vleetweg Larserweg zijn er 13 adressen met een geregistreerd energielabel. De meest voorkomende labels zijn C (62%), A (23%) en B (8%). Gemiddeld verbruikt een adres in Pijlstaartweg Vleetweg Larserweg 4.600 kWh aan elektriciteit per jaar. Dit ligt 74% boven het landelijke gemiddelde van 2.640 kWh. Het aardgasverbruik ligt met 1.990 m³ per jaar 103% boven het landelijke gemiddelde van 980 m³.

Straatnamen

  • Meerkoetenweg
  • Knarweg

Voorzieningen

Huisarts
10,3 km
Apotheek
11,0 km
Ziekenhuis
12,0 km
Supermarkt
10,0 km
Treinstation
13,0 km
Dagverblijf
9,8 km
Basisschool
10,2 km
Middelbare school
11,3 km
Bekijk woningen in Pijlstaartweg Vleetweg Larserweg

Vind gemakkelijk beschikbare woningen, scholen en supermarkten op onze kaart.

Bekijk koopwoningen Bekijk huurwoningen
Beoordeel Pijlstaartweg Vleetweg Larserweg

Deel je mening en help bij het verbeteren van de buurt.

  • Minder dan 2 minuten tijd
  • Help woningzoekenden
  • Verbeter je buurt
Schrijf een beoordeling
Pijlstaartweg Vleetweg Larserweg heeft nog geen beoordelingen
Beoordelingen kunnen worden gegeven via de knop hieronder
Schrijf een beoordeling
Veiligheid
Woningen
Hygiëne
Voorzieningen
Onderwijs
Gemeenschap
Groen
Bereikbaarheid

Statistieken over de inwoners

Leeftijden

Inwoners per leeftijds categorie

Huishoudensverhouding

Huishoudens per categorie
5Eenpersoonshuishoudens
5Huishoudens zonder kinderen
10Huishoudens met kinderen

Geslacht

Inwoners per geslacht
Mannen
Vrouwen

Burgerlijke staat

Inwoners per burgerlijke staat
Gehuwd
Ongehuwd
Gescheiden
Verweduwd

Herkomst

Inwoners per categorie herkomst
Nederland
Europa
Buiten Europa

Arbeid & inkomen

Arbeidsparticipatie en gemiddeld inkomen
€19.692 P.J.gemiddeld per inwoner36% onder landelijk gemiddelde
€26.646 P.J.gemiddeld per inkomstenontvanger29% onder landelijk gemiddelde
0%is in loondienst
0%werkt zelfstandig
0%
van de inwoners heeft werk
72%
is het landelijk gemiddelde

Opleidingsniveau

Inwoners per opleidingsniveau
VMBO, MBO 1
HAVO/VWO, MBO 2-4
HBO-WO

Vermogen

Mediaan vermogen per huishouden
Pijlstaartweg Vleetweg Larserweg
Nederland

Uitkeringen

Inwoners per uitkering
Bijstand
AO
WW
Sponsored
Bekijk meer dan 250 onderwerpen over Pijlstaartweg Vleetweg Larserweg in duidelijke cijfers en grafieken op AlleCijfers.nl!
Bekijk op AlleCijfers.nl

Woningmarkt in Lelystad

Cijfers van gemeente Lelystad vanwege beperkte data

Prijsontwikkeling koop

Verkoopprijs per kwartaal · Q3 '25 – Q2 '26
Gemiddeld
Mediaan

Prijsontwikkeling huur

Huurprijs per kwartaal · Q3 '25 – Q2 '26
Gemiddeld
Mediaan

Koopmarkt

Marktsnelheid en dynamiek, laatste 12 maanden
65 dagen ▲ 153,6%
staat gemiddeld online · t.o.v. vorig jaar
438
verkopen in afgelopen jaar
153 m²
gemiddelde woonoppervlakte
-7%
goedkoper dan landelijk gemiddelde

Huurmarkt

Marktsnelheid en dynamiek, laatste 12 maanden
59 dagen
staat gemiddeld online · t.o.v. vorig jaar
118
verhuringen in afgelopen jaar
131 m²
gemiddelde woonoppervlakte
-18%
goedkoper dan landelijk gemiddelde

Bouwjaar

Leeftijd van de woningvoorraad

Energielabels

Duurzaamheid van de woningvoorraad

Woonoppervlakte

Verdeling van woninggroottes

Statistieken over de woningen

Type woningen

Adressen per type woning

Bouwperiodes

Adressen per bouwperiode

Labels

Adressen per energielabel

Energieverbruik

Gemiddeld per adres, vergeleken met Nederland
Aardgas (m³)
Pijlstaartweg Vleetweg Larserweg
1.990
Nederland
1.280
Elektriciteit (kWh)
Pijlstaartweg Vleetweg Larserweg
4.600
Nederland
2.810

Veelgestelde vragen over Pijlstaartweg Vleetweg Larserweg

Hoe ziet de woningvoorraad in Pijlstaartweg Vleetweg Larserweg eruit?

De woningvoorraad is relatief jong — 70% is van na 1990. Daarnaast is het meest voorkomende type is vrijstaande woningen (100%).

Wat kost een koopwoning in Pijlstaartweg Vleetweg Larserweg?

Een koopwoning in Pijlstaartweg Vleetweg Larserweg werd afgelopen jaar gemiddeld aangeboden voor €483.924 (€3.425 per m²).

Wat is de gemiddelde huur in Pijlstaartweg Vleetweg Larserweg?

Een huurwoning in Pijlstaartweg Vleetweg Larserweg kostte gemiddeld €1.715 per maand (€16 per m²). Dat is 18% onder het landelijk gemiddelde.

Hoe duurzaam is het woningaanbod in Pijlstaartweg Vleetweg Larserweg?

Het woningaanbod in Pijlstaartweg Vleetweg Larserweg is opvallend zuinig: 79% heeft een label A, A+ of B. Het gemiddeld aardgasverbruik per huishouden ligt op 1.990 m³ per jaar.

Welke voorzieningen liggen in de buurt van Pijlstaartweg Vleetweg Larserweg?

Vanuit Pijlstaartweg Vleetweg Larserweg bereik je gemiddeld een supermarkt op 10,0 km, een huisarts op 10,3 km, een treinstation op 13,0 km, een basisschool op 10,2 km (hemelsbreed, bron: CBS).

Buurtje.nl
Als eerste reageren?Download de gratis Buurtje.nl app
Bekijk