Villawijk Bijweg
Noord-HollandBloemendaalBennebroekVillawijk Bijweg

Villawijk Bijweg, Bloemendaal

Buurt in Bloemendaal

Villawijk Bijweg heeft 310 inwonersDe meeste zijn 45 tot 65 jaar oud
Er zijn 119 woningen in Villawijk BijwegMomenteel staan er 0 te koop en 0 te huur
Energielabel A komt het vaakst voor in Villawijk BijwegOp basis van geregistreerde woningen

Villawijk Bijweg bevindt zich in de provincie Noord-Holland, in de gemeente Bloemendaal, in de wijk Bennebroek De buurt heeft een totaal oppervlakte van 8 hectare, waarvan 8 hectare land en 0 hectare water is. De buurt is gecodeerd als BU03770403. Het postcodegebied is 2121AA-2121BS.

Inwoners

Villawijk Bijweg telt 310 inwoners. Hiervan is 50,0% man en 50,0% vrouw. De meeste inwoners zijn 45 tot 65 jaar (32,3%). De overige leeftijden zijn 25,8% voor '65 jaar of ouder', 19,4% voor '0 tot 15 jaar', 16,1% voor '25 tot 45 jaar' en 8,1% voor '15 tot 25 jaar'. Van de inwoners is 43,5% is ongehuwd, 46,8% is gehuwd, 3,2% is gescheiden en 4,8% is verweduwd. 260 inwoners komen uit Nederland, 20 komen uit Europa en 30 komen uit landen buiten Europa.

Er zijn 125 huishoudens in Villawijk Bijweg. 24,0% daarvan zijn eenpersoonshuishoudens, 36,0% huishoudens zonder kinderen en 40,0% huishoudens met kinderen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2,5 personen. Landelijk ligt dit op 2,1 personen.

In Villawijk Bijweg zijn er 200 inkomensontvangers. Het gemiddelde inkomen per inkomensontvanger is €63.600, wat €26.200 (70%) hoger is dan het nationale gemiddelde van €37.400. Per inwoner ligt het gemiddelde inkomen op €49.700, wat €18.900 (61%) hoger is dan het nationale gemiddelde van €30.800. De meeste inwoners van Villawijk Bijweg zijn hoogopgeleid. 63,6% heeft HBO of WO, 27,3% heeft HAVO, VWO of MBO 2-4 en 9,1% heeft VMBO of MBO 1.

Van de 310 inwoners heeft ongeveer 67% betaald werk, wat neerkomt op 208 mensen. Dit is 2% hoger dan het nationale gemiddelde van 65%. Het merendeel van de werknemers werkt in loondienst (65%), terwijl 35% als zelfstandige actief is. In Villawijk Bijweg ontvangt 29% van de inwoners een uitkering. De grootste groep is die met een AOW-uitkering. 70 personen ontvangen deze uitkering.

Woningen

In Villawijk Bijweg zijn er 119 woningen met een gemiddelde WOZ-waarde van €915.000. Hiervan is ongeveer 97% bewoond en 3% onbewoond. De meeste woningen zijn koopwoningen. Dit komt neer op 4% huurwoningen en 96% koopwoningen. Van de woningen is 96% in particulier bezit en 4% van overige verhuurders. De meest voorkomende bouwperiodes in Villawijk Bijweg zijn 1925-1950 (47%) en 1950-1970 (33%).

Koopwoningen

Momenteel zijn er geen woningen te koop in Villawijk Bijweg. De nieuwste aangeboden woning is Krakeling 14 door Mooijekind Vleut Makelaars. Afgelopen jaar zijn er geen woningen verkocht in Villawijk Bijweg.

Huurwoningen

Momenteel zijn er geen woningen te huur in Villawijk Bijweg. Afgelopen jaar zijn er geen woningen verhuurd in Villawijk Bijweg.

Geen recente verhuurdata beschikbaar voor Villawijk Bijweg.

Energie

In Villawijk Bijweg zijn er 118 adressen met een geregistreerd energielabel. De meest voorkomende labels zijn F (47%), E (15%) en G (14%). Gemiddeld verbruikt een adres in Villawijk Bijweg 3.980 kWh aan elektriciteit per jaar. Dit ligt 51% boven het landelijke gemiddelde van 2.640 kWh. Het aardgasverbruik ligt met 1.960 m³ per jaar 100% boven het landelijke gemiddelde van 980 m³.

Straatnamen

  • Rijksstraatweg
  • Bijweglaan
  • van Ittersumlaan
  • Krakeling

Voorzieningen

Huisarts
0,6 km
Apotheek
0,5 km
Ziekenhuis
5,4 km
Supermarkt
0,5 km
Treinstation
4,2 km
Dagverblijf
0,9 km
Basisschool
0,8 km
Middelbare school
4,1 km
Bekijk woningen in Villawijk Bijweg

Vind gemakkelijk beschikbare woningen, scholen en supermarkten op onze kaart.

Bekijk koopwoningen Bekijk huurwoningen
Beoordeel Villawijk Bijweg

Deel je mening en help bij het verbeteren van de buurt.

  • Minder dan 2 minuten tijd
  • Help woningzoekenden
  • Verbeter je buurt
Schrijf een beoordeling
Villawijk Bijweg heeft nog geen beoordelingen
Beoordelingen kunnen worden gegeven via de knop hieronder

Huishoudens per categorie
30Eenpersoonshuishoudens
45Huishoudens zonder kinderen
50Huishoudens met kinderen

Arbeidsparticipatie en gemiddeld inkomen
€49.700 P.J.gemiddeld per inwoner62% boven landelijk gemiddelde
€63.600 P.J.gemiddeld per inkomstenontvanger71% boven landelijk gemiddelde
1%is in loondienst
0%werkt zelfstandig
1%
van de inwoners heeft werk
72%
is het landelijk gemiddelde

Opleidingsniveau

Inwoners per opleidingsniveau
VMBO, MBO 1
HAVO/VWO, MBO 2-4

Sponsored
Bekijk meer dan 250 onderwerpen over Villawijk Bijweg in duidelijke cijfers en grafieken op AlleCijfers.nl!
Bekijk op AlleCijfers.nl

Woningmarkt in Bennebroek

Cijfers van wijk Bennebroek vanwege beperkte data

Koopmarkt

Marktsnelheid en dynamiek, laatste 12 maanden
39 dagen ▲ 1,5%
staat gemiddeld online · t.o.v. vorig jaar
46
verkopen in afgelopen jaar
145 m²
gemiddelde woonoppervlakte
+49%

Energieverbruik

Gemiddeld per adres, vergeleken met Nederland
Aardgas (m³)
Villawijk Bijweg
1.960
Nederland
1.280
Elektriciteit (kWh)
Villawijk Bijweg
3.980
Nederland
2.810

Veelgestelde vragen over Villawijk Bijweg

Welk type woningen overheerst in Villawijk Bijweg?

De woningvoorraad is voornamelijk naoorlogs — 56% is gebouwd tussen 1945 en 1990. Daarnaast is het meest voorkomende type is twee-onder-een-kapwoningen (71%).

Hoe duur zijn huizen in Villawijk Bijweg?

Een koopwoning in Villawijk Bijweg werd afgelopen jaar gemiddeld aangeboden voor €773.783 (€5.326 per m²). Daarmee ligt het 49% boven het Nederlands gemiddelde.

Wie wonen er in Villawijk Bijweg?

Buurt Villawijk Bijweg telt 310 inwoners. De grootste leeftijdsgroep is 45 tot 65 jaar (32%). Veel gezinnen: 40% van de huishoudens heeft kinderen.

Welke voorzieningen liggen in de buurt van Villawijk Bijweg?

Vanuit Villawijk Bijweg bereik je gemiddeld een supermarkt op 0,5 km, een huisarts op 0,6 km, een treinstation op 4,2 km, een basisschool op 0,8 km (hemelsbreed, bron: CBS).

Buurtje.nl
Als eerste reageren?Download de gratis Buurtje.nl app
Bekijk