KopenBrunssumHoekwoningenBongardstraat 20

Bongardstraat 20

De Eggen, Brunssum

€ 249.500
Buurt De Eggen, BrunssumBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 122m²
122m² woonoppervlakte
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in Brunssum

Deze hoekwoning aan de Bongardstraat 20 heeft een eigen gezicht, met een flinke tuin eromheen. Het is een woning uit 1919, dus je proeft de geschiedenis in de ruime kamers en de hoge plafonds. Met 122 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 229 vierkante meter is er volop ruimte. De vraagprijs van €249.500 is marktconform voor een hoekwoningen in Brunssum van dit formaat.

De Eggen: een rustige buurt

De woning staat in buurt De Eggen, een rustige woonwijk in Brunssum-Oost. De buurt telt zo'n 1.725 inwoners en bestaat voornamelijk uit eengezinswoningen. Het is een gemengde buurt met zowel gezinnen als ouderen, en de sfeer is gemoedelijk. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele, groene omgeving zien.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jan Linders op 641 meter of Albert Heijn op 676 meter, allebei op loopafstand. Ook zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals Basisschool Meander op 352 meter en Openbare Basisschool De Trampoline op 394 meter. De gemeente Brunssum biedt verder voldoende voorzieningen, van huisartsen tot parken.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via OPS Advies makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 249.500
Prijs per m²€ 2.045
Woonoppervlakte122m²
Perceeloppervlakte229m²
Bouwjaar1919
EnergielabelC
BuurtDe Eggen
WijkBrunssum-Oost
GemeenteBrunssum

Locatie

Bongardstraat 20, Brunssum

Buurt statistieken

Gegevens uit De Eggen

Inwoners1.725
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

22 binnen 5 km

Jan Linders
Kerkstraat 40
641m
Albert Heijn
Koutenveld 2
676m
Albert Heijn
Kennedylaan 90
1268m

Scholen

27 binnen 5 km

SBO De Boemerang
Speciaal onderwijs · 64 leerlingen
284m
Basisschool Meander
Basisonderwijs · 210 leerlingen
352m
Openbare Basisschool De Trampoline
Basisonderwijs · 168 leerlingen
394m

Veelgestelde vragen

Over Bongardstraat 20, Brunssum

Welk energielabel heeft Bongardstraat 20?

De woning aan Bongardstraat 20 in Brunssum heeft energielabel C.

Is €249.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €249.500 is marktconform voor een hoekwoning uit 1919 met 122 m² woonoppervlak en een perceel van 229 m² in Brunssum. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, maar deze prijs past bij de staat en het energielabel C.

Hoe is de buurt De Eggen om in te wonen?

De Eggen is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen en een gemengde bevolking. Er wonen zowel gezinnen als ouderen, en de buurt oogt groen en onderhouden. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand, en het centrum van Brunssum is dichtbij.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel C. Dat betekent dat het redelijk zuinig is, maar niet top. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn voor een woning van dit type en bouwjaar.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Basisschool Meander (352 m) en Openbare Basisschool De Trampoline (394 m). Ook is er speciaal basisonderwijs met SBO De Boemerang op 284 m. Voor voortgezet onderwijs moet je iets verder, naar ongeveer 1,6 km.

Wat voor onderhoud kun je verwachten bij een huis uit 1919?

Een woning uit 1919 heeft vaak karakteristieke details, maar kan ook verouderde installaties hebben. Denk aan leidingen, elektra en isolatie.

OPS Advies makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen