Hoekwoning te koop: Brugstraat 20, Zandvoort
KopenZandvoortHoekwoningenBrugstraat 20

Brugstraat 20

Centrum, Zandvoort

€ 630.000
Buurt Centrum, ZandvoortBekijk buurt
Albert Heijn op 304m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel G
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in het centrum van Zandvoort

Deze hoekwoning uit 1908 ademt de sfeer van een kustplaats: een klassieke voorgevel, een eigen oprit en een tuin die uitnodigt tot buitenleven. Met 99 m² woonoppervlak en een perceel van 113 m² is het een compacte woning, maar de hoekligging geeft extra licht en ruimte. De vraagprijs van €630.000 is aan de hoge kant vergeleken met het buurtgemiddelde van €602.500, maar de woning is een van de weinige beschikbare hoekwoningen in Zandvoort.

Centrum: levendig en aan zee

De buurt Centrum is het kloppende hart van Zandvoort, met winkels, restaurants en het strand op loopafstand. De buurt telt 2.645 inwoners, waarvan veel eenpersoonshuishoudens (755) en relatief weinig gezinnen met kinderen (295). De sfeer is levendig en toeristisch, maar ook rustig in de wintermaanden. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Dagelijkse routine: boodschappen en school om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn op 300 meter of de Dekamarkt op 400 meter. Kinderen kunnen naar de Hannie Schaft Basisschool of Mariaschool, beide op 5 minuten lopen. De gemeente Zandvoort biedt verder een treinstation op 400 meter.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Zaadnoordijk Makelaars B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 630.000
Prijs per m²€ 6.364
Woonoppervlakte99m²
Perceeloppervlakte113m²
Bouwjaar1908
EnergielabelG
BuurtCentrum
WijkZandvoort Zuid
GemeenteZandvoort

Locatie

Brugstraat 20, Zandvoort

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum

Inwoners2.645
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Centrum

Woningvoorraad1.519
Gem. WOZ-waarde€ 426.000
Koopwoningen50%
Huurwoningen50%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Albert Heijn
Grote Krocht 1
304m
Dekamarkt
Oranjestraat 4
412m
Vomar
Celsiusstraat 192
1356m

Scholen

12 binnen 5 km

Hannie Schaft Basisschool
Basisonderwijs · 203 leerlingen
372m
Mariaschool
Basisonderwijs · 108 leerlingen
372m
Oranje Nassauschool
Basisonderwijs · 353 leerlingen
660m

Veelgestelde vragen

Over Brugstraat 20, Zandvoort

Welk energielabel heeft Brugstraat 20?

De woning aan Brugstraat 20 in Zandvoort heeft energielabel G.

Is €630.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €630.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€603.818) en de mediaan (€527.000). De gemiddelde prijs per m² in Centrum is €4.943, terwijl deze woning uitkomt op €6.364 per m². De woning is relatief klein (99 m²) vergeleken met het buurtgemiddelde van 139 m², maar de hoekligging en het perceel van 113 m² kunnen de meerprijs deels verklaren.

Wat betekent energielabel G voor mijn woonlasten?

Energielabel G is het laagste label en duidt op een zeer slechte isolatie. In de buurt heeft 42,9% van de koopwoningen label A en nog eens 14,3% label A+. Dat betekent dat deze woning fors hogere stookkosten zal hebben dan gemiddeld in de buurt.

Hoe is de buurt Centrum in Zandvoort?

Centrum is de levendige kern van Zandvoort, met veel winkels, restaurants en het strand op loopafstand. De buurt telt 2.645 inwoners, waarvan een groot deel eenpersoonshuishoudens (755). Er zijn relatief weinig gezinnen met kinderen (295). De stedelijkheidsgraad is hoog (omgevingsadressendichtheid 2.405), wat betekent dat het er druk en levendig is.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand: Albert Heijn op 300 meter en Dekamarkt op 400 meter. Ook zijn er basisscholen dichtbij, zoals de Hannie Schaft Basisschool en Mariaschool, beide op 372 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar school op 1,2 km afstand.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt op 400 meter van het treinstation van Zandvoort, waarmee je in ongeveer 30 minuten in Amsterdam of Haarlem bent. De auto kun je kwijt op de eigen oprit. De buurt is centraal gelegen, dus veel voorzieningen zijn op loopafstand.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de buurt Centrum stonden woningen gemiddeld 91 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is iets langer dan het landelijke gemiddelde, maar het kan per woning verschillen. De vraagprijs van deze woning is relatief hoog, wat de verkooptijd mogelijk kan verlengen.