Hoekwoning te koop: Chrysanthemumlaan 2, Heemstede
KopenHeemstedeHoekwoningenChrysanthemumlaan 2

Chrysanthemumlaan 2

Zandvoortselaan en Berkenrode en omgeving, Heemstede

€ 1.895.000
Buurt Zandvoortselaan en Berkenrode en omgeving, HeemstedeBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 212m²
212m² woonoppervlakte
Ekoplaza op 271m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning in het groene Heemstede

Deze hoekwoning uit 1931 ademt karakter en klasse. Met 212 m² woonoppervlak en een perceel van 400 m² is er volop ruimte voor een gezin. Het energielabel A++ maakt de woning bovendien zeer zuinig. De vraagprijs van €1.895.000 is aan de hoge kant, maar past bij de kwaliteit en ligging. Vergelijk andere hoekwoningen in Heemstede om een beeld te krijgen van het aanbod.

De buurt: Zandvoortselaan en Berkenrode en omgeving

De buurt Zandvoortselaan en Berkenrode en omgeving is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. De meeste woningen zijn koopwoningen (84%), en er wonen relatief veel gezinnen met kinderen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een prettige, veilige omgeving.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Ekoplaza, die om de hoek zit. Ook de Albert Heijn en Vomar zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar de Bosch en Hovenschool (basisonderwijs) op 5 minuten lopen, of naar het Coornhert Lyceum (voortgezet onderwijs) dat nog dichterbij is. De gemeente Heemstede biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Engel & Völkers Kennemerland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.895.000
Prijs per m²€ 8.939
Woonoppervlakte212m²
Perceeloppervlakte400m²
Bouwjaar1931
EnergielabelA++
BuurtZandvoortselaan en Berkenrode en omgeving
WijkHeemstede-Centrum
GemeenteHeemstede

Locatie

Chrysanthemumlaan 2, Heemstede

Buurt statistieken

Gegevens uit Zandvoortselaan en Berkenrode en omgeving

Inwoners2.155
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

44 binnen 5 km

Ekoplaza
Zandvoortselaan 16-18
271m
Albert Heijn
Blekersvaartweg 57
714m
Albert Heijn
Zandvoortselaan 169
717m

Scholen

90 binnen 5 km

Coornhert Lyceum
Voortgezet onderwijs · 1109 leerlingen
70m
Bosch en Hovenschool
Basisonderwijs · 218 leerlingen
416m
HBM
Voortgezet onderwijs · 405 leerlingen
522m

Veelgestelde vragen

Over Chrysanthemumlaan 2, Heemstede

Welk energielabel heeft Chrysanthemumlaan 2?

De woning aan Chrysanthemumlaan 2 in Heemstede heeft energielabel A++.

Is €1.895.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.895.000 is aan de hoge kant, maar past bij de kwaliteit van deze hoekwoning uit 1931 met 212 m² woonoppervlak, een groot perceel van 400 m² en energielabel A++. In de buurt Zandvoortselaan en Berkenrode en omgeving zijn de meeste woningen koopwoningen, wat duidt op een gewilde wijk.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt op 0,7 km van een treinstation, dus je kunt makkelijk met de trein reizen. De omgevingsadressendichtheid is 2090, wat betekent dat de buurt stedelijk is. Er zijn voldoende voorzieningen in de buurt, zoals supermarkten en scholen, op loopafstand.

Wat voor type woning is dit precies?