Hoekwoning te koop: Cornelis Jolstraat 34, Oss
KopenOssHoekwoningenCornelis Jolstraat 34

Cornelis Jolstraat 34

Zeeheldenbuurt I, Oss

€ 560.000
Buurt Zeeheldenbuurt I, OssBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 174m²
174m² woonoppervlakte
Lidl op 100m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in Oss

Deze hoekwoning aan de Cornelis Jolstraat 34 in Oss-Zuid is een opvallend ruime woning met een woonoppervlak van 174 m². Het energielabel A++ betekent dat je energiekosten laag zijn. De vraagprijs van €560.000 is marktconform voor een hoekwoning in deze staat. Bekijk ook andere hoekwoningen in Oss.

De Zeeheldenbuurt I

De buurt Zeeheldenbuurt I is een rustige wijk met veel eenpersoonshuishoudens. De buurt telt 620 inwoners en de woningvoorraad bestaat voor 36% uit koopwoningen. Het is een gemengde buurt met zowel jonge als oudere bewoners.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Lidl, die naast de deur zit op 100 meter. Ook Zapolski en PLUS zijn op loopafstand. Basisschool Pius X is om de hoek, op 457 meter. Voor voortgezet onderwijs kun je naar Het Hooghuis locatie Mondriaan College, op 715 meter. De gemeente Oss biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van der Krabben makelaardij Oss aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 560.000
Prijs per m²€ 3.218
Woonoppervlakte174m²
Perceeloppervlakte53m²
Bouwjaar2002
EnergielabelA++
BuurtZeeheldenbuurt I
WijkOss-Zuid
GemeenteOss

Locatie

Cornelis Jolstraat 34, Oss

Buurt statistieken

Gegevens uit Zeeheldenbuurt I

Inwoners620
Mannen53%
Vrouwen48%

Supermarkten

19 binnen 5 km

Lidl
Oude Molenstraat 47-49
100m
Zapolski
Wethouder van Eschstraat 278
720m
PLUS
Heschepad 49-51
1089m

Scholen

38 binnen 5 km

Basisschool Pius X
Basisonderwijs · 216 leerlingen
457m
Het Hooghuis locatie Mondriaan College
Voortgezet onderwijs · 990 leerlingen
715m
Sonnewijser unit Vervolgonderwijs (bh)
Speciaal onderwijs · 27 leerlingen
738m

Veelgestelde vragen

Over Cornelis Jolstraat 34, Oss

Welk energielabel heeft Cornelis Jolstraat 34?

De woning aan Cornelis Jolstraat 34 in Oss heeft energielabel A++.

Is €560.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €560.000 is marktconform voor een hoekwoning van 174 m² met energielabel A++ in Oss. De woning is relatief nieuw (bouwjaar 2002) en heeft een gunstig energielabel, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Oss-Zuid, op 1,2 km van het treinstation. De Lidl-supermarkt is op 100 meter afstand. Basisschool Pius X en voortgezet onderwijs zijn op loopafstand. De buurt is goed bereikbaar met de auto en het openbaar vervoer.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor mijn energiekosten?

Het energielabel is A++, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dit label duidt op een lage energievraag, waardoor je maandelijkse energiekosten relatief laag uitvallen. De woning is goed geïsoleerd en heeft waarschijnlijk voorzieningen zoals dubbel glas en een efficiënte verwarmingsinstallatie.