Hoekwoning te koop: Dr.Biermansstraat 6, Herkenbosch
KopenRoerdalenHoekwoningenDr.Biermansstraat 6

Dr.Biermansstraat 6

Herkenbosch, Roerdalen

€ 390.000
Buurt Herkenbosch, HerkenboschBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 345m²
345m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 435m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
30% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning met karakter

Deze hoekwoning aan de Dr.Biermansstraat 6 in Herkenbosch ademt sfeer met zijn bouwjaar 1927 en royale oppervlakte van 345 m². Het perceel van 542 m² biedt veel buitenruimte. De woning heeft energielabel E, wat betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. Met een vraagprijs van €390.000 is dit een marktconform aanbod voor een woning van dit formaat in Herkenbosch. Bekijk ook andere hoekwoningen in Roerdalen.

Herkenbosch: een dorp met voorzieningen

Herkenbosch is een dorp in de gemeente Roerdalen. De buurt telt zo'n 3865 inwoners en kent een mix van huishoudens: zowel gezinnen als ouderen wonen er. De omgeving is rustig, met een omgevingsadressendichtheid van 540 adressen per km², dat is niet stedelijk. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus we baseren ons op de cijfers.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn, die op loopafstand ligt, om de hoek, op 435 meter. Ook een basisschool is dichtbij: BredeSchool De Berensprong vind je op 994 meter, twee straten verder. Voor de middelbare school moet je iets verder, maar dat is gebruikelijk in een dorp. De huisartsenpraktijk is op 700 meter, ook goed bereikbaar.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, onder andere via Biermans Makelaardij BV.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt17 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 390.000
Prijs per m²€ 1.130
Woonoppervlakte345m²
Perceeloppervlakte542m²
Bouwjaar1927
EnergielabelE
BuurtHerkenbosch
WijkHerkenbosch
GemeenteRoerdalen

Locatie

Dr.Biermansstraat 6, Herkenbosch

Buurt statistieken

Gegevens uit Herkenbosch

Inwoners3.865
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Albert Heijn
Craenberglaan 13
435m
Aldi
Angsterweg 14
2605m
Albert Heijn
Markt 26
3270m

Scholen

11 binnen 5 km

BredeSchool De Berensprong
Basisonderwijs · 254 leerlingen
994m
Basisschool Sint Martinus
Basisonderwijs · 123 leerlingen
2474m
BredeSchool de Achtbaan
Basisonderwijs · 299 leerlingen
3129m

Veelgestelde vragen

Over Dr.Biermansstraat 6, Herkenbosch

Welk energielabel heeft Dr.Biermansstraat 6?

De woning aan Dr.Biermansstraat 6 in Herkenbosch heeft energielabel E.

Is €390.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €390.000 is marktconform voor een hoekwoning van 345 m² met een perceel van 542 m² in Herkenbosch. Het energielabel E kan invloed hebben op de maandlasten, maar de prijs weerspiegelt de royale oppervlakte en het karakter van de woning.

Wat betekent energielabel E voor de stookkosten?

Energielabel E geeft aan dat de woning minder zuinig is. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met label A of B.

Hoe is de buurt Herkenbosch om in te wonen?

Herkenbosch is een rustig dorp met ongeveer 3865 inwoners. Er zijn voorzieningen zoals een supermarkt en basisschool op loopafstand. De buurt heeft een mix van gezinnen en ouderen, en de sfeer is dorps en gemoedelijk.