Hoekwoning te koop: Eikenweg 2, Olst
KopenOlst-WijheHoekwoningenEikenweg 2

Eikenweg 2

Den Nul Kern, Olst-Wijhe

€ 365.000
Buurt Den Nul Kern, OlstBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 125m²
125m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
36% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in Olst

Deze hoekwoning aan de Eikenweg in Olst ademt de sfeer van de jaren vijftig, met een royale oppervlakte van 125 m² en een flink perceel van 310 m². Het energielabel C geeft aan dat er nog winst te behalen valt op het gebied van isolatie, maar de woning is direct bewoonbaar. Met een vraagprijs van €365.000 is dit een marktconforme optie voor wie een ruime eengezinswoning zoekt in een rustige omgeving. Vergelijk eens met andere hoekwoningen in Olst-Wijhe.

Den Nul Kern: rustig en groen

De woning ligt in de buurt Den Nul Kern, een kleine kern met zo'n 490 inwoners. Het is een rustige buurt, al zijn de voorzieningen beperkt. Een bewoner zegt: "Rustige buurt, weinig faciliteiten." De beoordeling van de buurt is met een 7,38 redelijk, al is er maar één review. De buurt telt veel eengezinswoningen (98%) en relatief veel koopwoningen (78%). De meeste bewoners zijn tussen de 45 en 65 jaar. Meer weten over de buurt Den Nul Kern?

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de auto of fiets: de dichtstbijzijnde supermarkt (Aldi) ligt op ruim twee kilometer, en ook PLUS is op loopafstand. Basisscholen zoals Ijsselwijs en Openbare basisschool Opwaardz zijn op ongeveer twee kilometer afstand. Het treinstation is op 2,9 kilometer, dus voor het OV moet je een stukje reizen. De gemeente Olst-Wijhe biedt een landelijke omgeving met veel groen.

Aangeboden door Veldpape Makelaars

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Veldpape Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 365.000
Prijs per m²€ 2.920
Woonoppervlakte125m²
Perceeloppervlakte310m²
Bouwjaar1956
EnergielabelC
BuurtDen Nul Kern
WijkDen Nul
GemeenteOlst-Wijhe

Locatie

Eikenweg 2, Olst

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.4
Alfred postma
06-09-2024
Nvt

Rustige buurt weinig faciliteiten Lagere school sinds 4 jaar weg Café ripperda weg tevens klokkenmaker Dus blijft weinige over

Buurt statistieken

Gegevens uit Den Nul Kern

Inwoners490
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Aldi
Hendrik Droststraat 37
2131m
PLUS
Aletta Jacobsplein 3
2346m
Boni
Langstraat 83
3517m

Scholen

9 binnen 5 km

Ijsselwijs
Basisonderwijs · 353 leerlingen
2019m
Openbare basisschool Opwaardz
Basisonderwijs · 112 leerlingen
2026m
Basisschool De IJsselvallei
Basisonderwijs · 67 leerlingen
2548m

Veelgestelde vragen

Over Eikenweg 2, Olst

Welk energielabel heeft Eikenweg 2?

De woning aan Eikenweg 2 in Olst heeft energielabel C.

Is €365.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €365.000 voor een hoekwoning uit 1956 met 125 m² woonoppervlak en een perceel van 310 m² is marktconform voor Olst. Het energielabel C is gemiddeld voor een woning van deze leeftijd. Vergelijk met andere hoekwoningen in de gemeente om te zien of de prijs past bij jouw budget.

Hoe is de buurt Den Nul Kern om in te wonen?

Den Nul Kern is een rustige, kleine kern met 490 inwoners. De buurt bestaat voornamelijk uit eengezinswoningen en koopwoningen. Er zijn weinig voorzieningen, zoals een bewoner aangeeft: 'Rustige buurt, weinig faciliteiten.' De meeste inwoners zijn tussen de 45 en 65 jaar. Het is een groene omgeving.

Zijn er scholen in de buurt van de Eikenweg?

Binnen vijf kilometer zijn er negen scholen. De dichtstbijzijnde basisscholen zijn Ijsselwijs (2 km) en Openbare basisschool Opwaardz (2 km). Voor voortgezet onderwijs kun je terecht bij Capellenborg op 2,9 km. De afstanden zijn goed te doen met de fiets of auto.

Wat is de bereikbaarheid van het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 2,9 km afstand, dus je kunt met de fiets of auto naar het station. De omgevingsadressendichtheid is laag (102), wat past bij een landelijke omgeving. Er zijn geen specifieke buslijnen in de data vermeld, maar de bereikbaarheid per auto is goed.

Hoeveel onderhoud vraagt een woning uit 1956?

Een woning uit 1956 kan wat onderhoud vergen, zoals aan het dak, de kozijnen of de installaties. Het energielabel C is redelijk, maar isolatie verbeteren kan de stookkosten verlagen.

Zijn er winkels en voorzieningen in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkten zijn Aldi (2,1 km) en PLUS (2,3 km). Er is een restaurant op 0,4 km, maar voor een bibliotheek of park moet je iets verder (2,8 km). De buurt heeft weinig faciliteiten, dus je bent vaak aangewezen op Olst of omliggende dorpen.