Hoekwoning te koop: Essesteijnstraat 150, Voorburg
KopenLeidschendam-VoorburgHoekwoningenEssesteijnstraat 150

Essesteijnstraat 150

Damsigt, Leidschendam-Voorburg

€ 819.500
Buurt Damsigt, VoorburgBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 133m²
133m² woonoppervlakte
AH XL op 490m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een karakteristieke hoekwoning in Damsigt

Deze hoekwoning uit 1928 aan de Essesteijnstraat ademt sfeer met zijn authentieke details en royale opzet. Met 133 m² woonoppervlak en een flinke tuin van 221 m² biedt het volop ruimte voor een gezin. De vraagprijs van €819.500 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan dit type woningen in de regio. Bekijk ook het aanbod van hoekwoningen in Leidschendam-Voorburg.

De buurt Damsigt

Damsigt is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen en een dorps karakter. De buurt telt ruim 1.000 inwoners, waarvan een groot deel in gezinsverband leeft. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: 84% van de woningen is een eengezinswoning en 93% is koop, wat de buurt stabiel en gewild maakt. Meer weten over de buurt Damsigt?

Leven in de straat

De Essesteijnstraat ligt in een kindvriendelijke omgeving. Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de AH XL op 5 minuten lopen, of naar Jumbo op 7 minuten. Ook scholen zijn dichtbij: basisschool Maria Bernadette op 7 minuten lopen en de Margriet op 8 minuten. Het park of plantsoen is om de hoek. De gemeente Leidschendam-Voorburg biedt verder alle voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Brix Makelaars - Voorburg op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 819.500
Prijs per m²€ 6.162
Woonoppervlakte133m²
Perceeloppervlakte221m²
Bouwjaar1928
EnergielabelE
BuurtDamsigt
WijkDamsigt en omgeving
GemeenteLeidschendam-Voorburg

Locatie

Essesteijnstraat 150, Voorburg

Buurt statistieken

Gegevens uit Damsigt

Inwoners1.060
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

54 binnen 5 km

AH XL
Weigelia 48
490m
Jumbo
Liguster 2
707m
Ekoplaza
Damlaan 18
851m

Scholen

33 binnen 5 km

Roomskatholieke Basisschool Maria Bernadette
Basisonderwijs · 260 leerlingen
695m
Openbare Basisschool de Margriet
Basisonderwijs · 142 leerlingen
844m
Protestants Christelijke Basisschool De Zonnewijzer
Basisonderwijs · 212 leerlingen
848m

Veelgestelde vragen

Over Essesteijnstraat 150, Voorburg

Welk energielabel heeft Essesteijnstraat 150?

De woning aan Essesteijnstraat 150 in Voorburg heeft energielabel E.

Is €819.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €819.500 is aan de hoge kant voor een hoekwoning in Damsigt, maar past bij de huidige markt. De woning heeft een groot perceel van 221 m² en een energielabel E, wat hogere stookkosten betekent. Vergelijkbare woningen in de buurt worden vaak voor iets lagere prijzen verkocht, maar de exacte marktwaarde hangt af van de staat en de vraag.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is E, wat betekent dat de woning minder zuinig is. Je kunt hogere energiekosten verwachten dan bij een woning met label A of B. Het is een oudere woning uit 1928, dus isolatie en verwarming zijn aandachtspunten. De exacte stookkosten zijn niet te geven zonder verbruiksgegevens.