Hoekwoning te koop: Gerardshoeve 11, Waddinxveen
KopenWaddinxveenHoekwoningenGerardshoeve 11

Gerardshoeve 11

Triangel, Waddinxveen

€ 775.000
Buurt Triangel, WaddinxveenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2020
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 174m²
34% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in een jonge wijk

Deze hoekwoning uit 2020 staat in de groene, ruim opgezette wijk Triangel in Waddinxveen. Met 174 m² woonoppervlak en een perceel van 211 m² is het een royale woning. De woning heeft energielabel A, wat betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €775.000 ligt aan de hoge kant vergeleken met andere hoekwoningen in Waddinxveen, maar het is een nieuwbouwwoning met veel vierkante meters.

De buurt Triangel

Triangel is een snelgroeiende wijk met veel jonge gezinnen. Van de 6.355 inwoners is bijna de helft tussen de 25 en 45 jaar, en er zijn veel huishoudens met kinderen. Een bewoner noemt de sfeer 'gezellig' en de wijk 'ruim opgezet met veel groen'. Wel wordt opgemerkt dat er nog bouwverkeer is en dat de bereikbaarheid van de school rond schooltijd voor opstoppingen zorgt. De buurt Triangel heeft een gemiddelde beoordeling van 8,1 op basis van twee reviews.

Het dagelijks leven

Om de hoek vind je Jumbo en Lidl (beide op 5 minuten lopen), en ook PLUS, Aldi en Albert Heijn zijn twee straten verder. Voor schoolgaande kinderen is Kindcentrum de KAS (basisonderwijs) op loopafstand, en het Coenecoop College (voortgezet onderwijs) ligt ook dichtbij. De gemeente Waddinxveen biedt verder een treinstation op 10 minuten lopen, een park of plantsoen op 5 minuten, en diverse restaurants in de buurt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 775.000
Prijs per m²€ 4.454
Woonoppervlakte174m²
Perceeloppervlakte211m²
Bouwjaar2020
EnergielabelA
BuurtTriangel
WijkWijk 02
GemeenteWaddinxveen

Locatie

Gerardshoeve 11, Waddinxveen

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.6
Floris
09-06-2024
Gezellige sfeer

fijne mensen

7.6
Sandra
08-07-2023
Gezellig, groen

Een gezellige, snel groeiende wijk in Waddinxveen. De Triangel is ruim opgezet en heeft veel groen. Doordat het snel groeiend is nog veel bouwverkeer en helaas is bij de aanleg van de wijk onvoldoende rekening gehouden met de bereikbaarheid van de school, waardoor het filerijden is in de wijk rond schooltijd.

Buurt statistieken

Gegevens uit Triangel

Inwoners6.355
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Triangel

Woningvoorraad1.787
Gem. WOZ-waarde€ 500.000
Koopwoningen85%
Huurwoningen15%

Supermarkten

23 binnen 5 km

Jumbo
Promenade 89
538m
Lidl
Promenade 91
538m
PLUS
Zuidplaslaan 184-186
645m

Scholen

49 binnen 5 km

Kindcentrum de KAS
Basisonderwijs · 372 leerlingen
508m
Coenecoop College, locatie Waddinxveen
Voortgezet onderwijs · 966 leerlingen
524m
Rehobothschool
Basisonderwijs · 310 leerlingen
613m

Veelgestelde vragen

Over Gerardshoeve 11, Waddinxveen

Welk energielabel heeft Gerardshoeve 11?

De woning aan Gerardshoeve 11 in Waddinxveen heeft energielabel A.

Is €775.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €775.000 ligt boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€674.571) en ook boven de mediaan (€619.000). De woning is echter groter dan gemiddeld (174 m² versus 130 m²) en heeft energielabel A. In de buurt zijn 7 woningen te koop, met prijzen tussen €570.000 en €874.000. De prijs is aan de hoge kant, maar past bij de ruime oppervlakte en het bouwjaar.