Hoekwoning te koop: Grensstraat 1, Putte
KopenWoensdrechtHoekwoningenGrensstraat 1

Grensstraat 1

Putte, Woensdrecht

€ 425.000
Buurt Putte, PutteBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 241m²
241m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 98m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in Putte

Deze hoekwoning aan de Grensstraat 1 in Putte ademt de sfeer van 1920: een ruime opzet met 241 m² woonoppervlak en een perceel van 230 m². Het energielabel C geeft aan dat er nog winst te behalen valt, maar de woning is direct bewoonbaar. Met een vraagprijs van €425.000 is dit een marktconform aanbod, zeker in vergelijking met andere hoekwoningen in Woensdrecht.

Putte: rustig en dorps

Putte is een kleine kern waar je snel overal bent. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners de buurt een 8,4. Een bewoner zegt: "Putte is klein dus je geraakt overal vrij snel. Je hebt winkels in de buurt... heel rustige buurt." Een ander noemt het "gezellig, veel mensen die buiten komen." De buurt telt 3.540 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (86%) en koopwoningen (75%). De omgevingsadressendichtheid is laag (633), wat past bij het dorpse karakter. Lees meer over Putte.

Dagelijks leven in de straat

De Albert Heijn ligt op nog geen twee minuten lopen. Ook de Jumbo is om de hoek (317 meter). Voor kinderen is er basisschool Op Dreef op loopafstand (665 meter). Het centrum van Putte biedt verder een restaurant op 500 meter en een park op 9,6 km, de natuur is hier nooit ver weg. De gemeente Woensdrecht biedt een rustige woonomgeving met goede basisvoorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 425.000
Prijs per m²€ 1.763
Woonoppervlakte241m²
Perceeloppervlakte230m²
Bouwjaar1920
EnergielabelC
BuurtPutte
WijkPutte
GemeenteWoensdrecht

Locatie

Grensstraat 1, Putte

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 3 bewoners

7.9
Caithlyn
17-12-2024
De gezellige en vrolijke buurt putte

Er zijn veel stoepen, fietspaden, lic g ten,

8.4
Amber S
02-09-2024
klein maar fijn

Putte is klein dus je geraakt overal vrij snel. Je hebt winkels in de buurt paar dorpjes en stadjes in de buurt bereikbaar met openbaar vervoer en daar zijn shopping’s en die dingen, heel rustige buurt. Als er wat drukte is , is het ofterwel kermis of jaarlijkse markten. Veel natuur heel grote wandel bosse en die dingen.

8.9
Amber stas
02-06-2024
Gezellig , veel mensen die buiten komen.

We hebben soms is zo een bbq voor heel de straat, Er zijn genoeg speeltuinen het is een rustige buurt

Buurt statistieken

Gegevens uit Putte

Inwoners3.540
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Albert Heijn
Antwerpsestraat 9
98m
Jumbo
Tervoplein 34
317m
SPAR express
Antwerpsestraat 227
930m

Scholen

1 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool Op Dreef
Basisonderwijs · 108 leerlingen
665m

Veelgestelde vragen

Over Grensstraat 1, Putte

Welk energielabel heeft Grensstraat 1?

De woning aan Grensstraat 1 in Putte heeft energielabel C.

Is €425.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €425.000 voor een hoekwoning uit 1920 met 241 m² woonoppervlak en een perceel van 230 m² is marktconform. Het energielabel C is gemiddeld voor een woning van deze leeftijd. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen verkocht, dus het loont om de lokale markt te bekijken.