Hoekwoning te koop: Hagenroderstraat 32, Kerkrade
KopenKerkradeHoekwoningenHagenroderstraat 32

Hagenroderstraat 32

Haanrade, Kerkrade

€ 349.000
Buurt Haanrade, KerkradeBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 245m²
245m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning in een groene buurt

Deze hoekwoning aan de Hagenroderstraat 32 in Kerkrade is een ruime woning met een woonoppervlak van 245 m² en een perceel van 310 m². Het bouwjaar 1977 geeft de woning een solide uitstraling, en de ligging aan de rand van de wijk zorgt voor veel rust en privacy. Met een vraagprijs van €349.000 is dit een marktconforme prijs voor een woning van dit formaat in deze regio. Bekijk ook andere hoekwoningen in Kerkrade voor een vergelijking.

De buurt Haanrade

Haanrade is een rustige, groene buurt in Kerkrade-Noord, met veel eengezinswoningen en een gemengde bevolking. De buurt telt ruim 2000 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt, maar de cijfers laten een stabiele woonomgeving zien.

Het dagelijks leven in de straat

In de ochtend haal je snel een broodje bij de Albert Heijn, op ongeveer 1,5 km afstand, of bij de Jumbo iets verderop. Voor de kinderen is er basisschool De Blokkenberg op loopafstand (minder dan 1 km), en ook de Veldhof en Sint Ursula zijn binnen een paar kilometer bereikbaar. Het park of plantsoen ligt om de hoek. De gemeente Kerkrade biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen aangeboden via HouseHunting Schiphol Regio & Haarlem e.o.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 349.000
Prijs per m²€ 1.424
Woonoppervlakte245m²
Perceeloppervlakte310m²
Bouwjaar1977
BuurtHaanrade
WijkKerkrade-Noord
GemeenteKerkrade

Locatie

Hagenroderstraat 32, Kerkrade

Buurt statistieken

Gegevens uit Haanrade

Inwoners2.050
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

13 binnen 5 km

Albert Heijn
Hertogenlaan 29
1542m
Jumbo
Portbeemden 1
1682m
Jumbo
Onze Lieve Vrouwestraat 5
2105m

Scholen

25 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool De Blokkenberg
Basisonderwijs · 218 leerlingen
920m
Basisschool de Veldhof
Basisonderwijs · 362 leerlingen
1552m
Basisschool Sint Ursula
Basisonderwijs · 237 leerlingen
1727m

Veelgestelde vragen

Over Hagenroderstraat 32, Kerkrade

Is €349.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €349.000 is marktconform voor een hoekwoning van 245 m² woonoppervlak en 310 m² perceel in Kerkrade. De prijs per m² ligt rond de €1.425, wat gebruikelijk is voor dit type woning in de regio. Er zijn geen recente verkoopcijfers in de buurt beschikbaar, maar de prijs lijkt in lijn met het aanbod.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Haanrade, een rustige buurt in Kerkrade-Noord. Het treinstation bevindt zich op 1,5 km afstand, dus je kunt gemakkelijk met de trein reizen. De omgevingsadressendichtheid is 967, wat duidt op een matig stedelijk gebied.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loop- of fietsafstand. De dichtstbijzijnde basisschool is De Blokkenberg op 920 meter, gevolgd door de Veldhof op 1,5 km en Sint Ursula op 1,7 km. Voor voortgezet onderwijs zijn er scholen zoals Beroepscollege Parkstad Limburg op 1,8 km en Het Martin Buber op 2,1 km.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een hoekwoning uit 1977 met een woonoppervlak van 245 m² en een perceel van 310 m². Hoekwoningen hebben vaak meer privacy en een grotere tuin dan tussenwoningen. De woning is geschikt voor een gezin of voor wie veel ruimte zoekt.

Hoe is de buurt Haanrade om in te wonen?

Haanrade is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen (86% van de woningen). De bevolking is gemengd, met een lichte nadruk op oudere leeftijdsgroepen. Er zijn 68 misdrijven geregistreerd in de buurt, wat relatief laag is. Het park ligt op 200 meter afstand.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten binnen een paar kilometer. De dichtstbijzijnde is Albert Heijn op 1,5 km, gevolgd door Jumbo op 1,7 km. Ook zijn er PLUS en Aldi op ongeveer 2,7 km. Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver te reizen.