Hoekwoning te koop: Havikskruid 10, Maartensdijk
Verkocht onder voorbehoud
KopenDe BiltHoekwoningenHavikskruid 10

Havikskruid 10

Maartensdijk Kern, De Bilt

€ 760.000
Buurt Maartensdijk Kern, MaartensdijkBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 174m²
174m² woonoppervlakte
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in Maartensdijk

Deze hoekwoning aan de Havikskruid 10 heeft een fijne, lichte uitstraling. Met 174 m² woonoppervlak en een perceel van 358 m² is er volop ruimte voor een gezin. De woning uit 1977 heeft energielabel C en staat te koop voor €760.000. Vergeleken met andere hoekwoningen in De Bilt is de prijs marktconform.

De buurt Maartensdijk Kern

Maartensdijk Kern is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. De buurt telt zo'n 4.490 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt. De sfeer is dorps en gemoedelijk, met voorzieningen op loopafstand. De buurt Maartensdijk Kern staat bekend om zijn ruime opzet.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Jumbo, die om de hoek zit. Kinderen kunnen naar de Daltonschool Wereldkidz Kievit of de Martin Luther Kingschool, beide op loopafstand. Ook de Aeres VMBO Maartensdijk is vlakbij. Voor de dagelijkse boodschappen is de Jumbo het dichtstbij, op twee straten verder. De gemeente De Bilt biedt een fijne mix van rust en bereikbaarheid.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via RUYSSENAARS MAKELAARS op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 760.000
Prijs per m²€ 4.368
Woonoppervlakte174m²
Perceeloppervlakte358m²
Bouwjaar1977
EnergielabelC
BuurtMaartensdijk Kern
WijkMaartensdijk
GemeenteDe Bilt

Locatie

Havikskruid 10, Maartensdijk

Buurt statistieken

Gegevens uit Maartensdijk Kern

Inwoners4.490
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

13 binnen 5 km

Jumbo
Maertensplein 31
621m
PLUS
Donsvlinder 2
2951m
Hoogvliet
Leyenseweg 127
3222m

Scholen

23 binnen 5 km

Aeres VMBO Maartensdijk
Voortgezet onderwijs · 472 leerlingen
394m
Daltonschool Wereldkidz Kievit
Basisonderwijs · 68 leerlingen
443m
Martin Luther Kingschool
Basisonderwijs · 215 leerlingen
443m

Veelgestelde vragen

Over Havikskruid 10, Maartensdijk

Welk energielabel heeft Havikskruid 10?

De woning aan Havikskruid 10 in Maartensdijk heeft energielabel C.

Is €760.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €760.000 is marktconform voor een hoekwoning van 174 m² met een perceel van 358 m² in Maartensdijk. De woning heeft energielabel C, wat betekent dat de energiekosten gemiddeld zijn.

Hoe is de bereikbaarheid van Maartensdijk Kern?

Maartensdijk Kern is goed bereikbaar met de auto. Het treinstation ligt op 3,8 km afstand. De buurt is rustig en groen, met voldoende parkeergelegenheid.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, de buurt heeft diverse voorzieningen op loopafstand. De Jumbo supermarkt is op 621 meter. Ook zijn er meerdere basisscholen en een middelbare school in de buurt. Voor medische zorg is de huisartsenpraktijk op 0,5 km afstand.

Wat is de sfeer in Maartensdijk Kern?