Hoekwoning te koop: Prins Willem-Alexanderplantsoen 25, Maartensdijk
Onder bod
KopenDe BiltHoekwoningenPrins Willem-Alexanderplantsoen 25

Prins Willem-Alexanderplantsoen 25

Maartensdijk Kern, De Bilt

€ 579.000
Buurt Maartensdijk Kern, MaartensdijkBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Jumbo op 327m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in Maartensdijk

Deze hoekwoning aan het Prins Willem-Alexanderplantsoen in Maartensdijk heeft een frisse uitstraling en een energielabel A, wat betekent dat je weinig aan stookkosten kwijt zult zijn. Met 100 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 209 vierkante meter is er zowel binnen als buiten ruimte genoeg. De woning uit 1966 is goed onderhouden en voelt modern aan. De vraagprijs van €579.000 is marktconform voor hoekwoningen in De Bilt.

De buurt Maartensdijk Kern

Maartensdijk Kern is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. De meeste woningen zijn koopwoningen, en er wonen veel gezinnen en ouderen. Het is een plek waar mensen graag buiten zijn, dicht bij de natuur. De buurt Maartensdijk Kern heeft een dorps karakter, met voorzieningen op loopafstand.

Het dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je snel een brood bij de Jumbo, die om de hoek zit. Voor de kinderen is de School met de Bijbel op twee minuten lopen, en ook Daltonschool Wereldkidz Kievit en de Martin Luther Kingschool zijn vlakbij. De middelbare school Aeres VMBO Maartensdijk is tien minuten lopen. De gemeente De Bilt biedt verder nog meer scholen en winkels in de omgeving.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder BURGERSDIJK MAKELAARS op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 579.000
Prijs per m²€ 5.790
Woonoppervlakte100m²
Perceeloppervlakte209m²
Bouwjaar1966
EnergielabelA
BuurtMaartensdijk Kern
WijkMaartensdijk
GemeenteDe Bilt

Locatie

Prins Willem-Alexanderplantsoen 25, Maartensdijk

Buurt statistieken

Gegevens uit Maartensdijk Kern

Inwoners4.490
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Jumbo
Maertensplein 31
327m
PLUS
Donsvlinder 2
3167m
Hoogvliet
Leyenseweg 127
3485m

Scholen

17 binnen 5 km

School met de Bijbel
Basisonderwijs · 166 leerlingen
116m
Daltonschool Wereldkidz Kievit
Basisonderwijs · 68 leerlingen
590m
Martin Luther Kingschool
Basisonderwijs · 215 leerlingen
590m

Veelgestelde vragen

Over Prins Willem-Alexanderplantsoen 25, Maartensdijk

Welk energielabel heeft Prins Willem-Alexanderplantsoen 25?

De woning aan Prins Willem-Alexanderplantsoen 25 in Maartensdijk heeft energielabel A.

Is €579.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

Ja, de prijs is marktconform voor een hoekwoning van 100 m² met energielabel A in Maartensdijk. De woning heeft een ruim perceel en is goed onderhouden, wat de vraagprijs rechtvaardigt.

Hoe is de bereikbaarheid van Maartensdijk?

Maartensdijk ligt in de gemeente De Bilt, met een treinstation op 3,8 km afstand.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten en scholen op loopafstand. De Jumbo is op 327 meter, en er zijn drie basisscholen binnen 600 meter. Ook een huisartsenpraktijk en een park zijn dichtbij.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten, al worden er geen concrete bedragen genoemd.

Hoe groot is de tuin bij deze woning?

Het perceel is 209 m², dus er is een ruime tuin. De exacte indeling en ligging van de tuin worden niet in de advertentie beschreven.

Is Maartensdijk een veilige buurt?

Het aantal misdrijven in de buurt is 118, wat relatief laag is voor een wijk met bijna 4500 inwoners. De buurt oogt rustig en groen.

BURGERSDIJK MAKELAARS
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.