Hoekwoning te koop: Helmondselaan 37, Helmond
KopenHelmondHoekwoningenHelmondselaan 37

Helmondselaan 37

Binderen, Helmond

€ 339.500
Buurt Binderen, HelmondBekijk buurt
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in Binderen

Deze hoekwoning uit 1935 heeft een authentieke uitstraling en een fijne indeling. Met 98 m² woonoppervlak en een perceel van 173 m² is er zowel binnen als buiten ruimte. De woning staat in een rustige, groene buurt en is met een vraagprijs van €339.500 marktconform geprijsd. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor hoekwoningen in Helmond ligt rond de €384.000.

De buurt Binderen

Binderen is een gewilde wijk in Helmond-Noord, met veel groen en een prettige woonomgeving. Op basis van drie beoordelingen krijgt de buurt een 8,6. Een bewoner zegt: "Ik woon er nu 24 jaar met veel plezier. Ik houd voornamelijk van de mooie omgeving met veel groen en de bereikbaarheid naar winkels en centrum." Een ander noemt het een "goede nette buurt." De buurt Binderen telt ruim 4.300 inwoners, waarvan een groot deel 45 jaar of ouder is. Het is een rustige buurt met veel eengezinswoningen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen hoef je niet ver. Op loopafstand vind je een AH XL, Lidl en Albert Heijn, allemaal op zo'n 500 meter. Ook scholen zijn dichtbij: Vrijeschool Peelland zit om de hoek op 141 meter, en Vakcollege Helmond op 185 meter. De gemeente Helmond biedt verder voldoende voorzieningen, zoals een park op 400 meter en een restaurant op 800 meter.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning aangeboden via Van Wetten Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 339.500
Prijs per m²€ 3.464
Woonoppervlakte98m²
Perceeloppervlakte173m²
Bouwjaar1935
BuurtBinderen
WijkHelmond-Noord
GemeenteHelmond

Locatie

Helmondselaan 37, Helmond

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 3 bewoners

8.3
Deirdre
02-09-2025
Veilig en rustig

Ik woon er nu 24 jaar met veel plezier. Ik houd voornamelijk van de mooie omgeving met veel groen en de bereikbaarheid naar winkels en centrum.

8.4
Carola
18-08-2025
Goede buurt

Nvt

9.1
Carola
21-02-2025
Goede nette buurt

Goede buurt,

Buurt statistieken

Gegevens uit Binderen

Inwoners4.350
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Binderen

Woningvoorraad1.956
Gem. WOZ-waarde€ 262.000
Koopwoningen43%
Huurwoningen57%

Supermarkten

24 binnen 5 km

AH XL
Torenstraat 1
526m
Lidl
Heistraat 65
555m
Albert Heijn
Dijksestraat 131
567m

Scholen

40 binnen 5 km

Vrijeschool Peelland
Basisonderwijs · 173 leerlingen
141m
Vakcollege Helmond
Voortgezet onderwijs · 626 leerlingen
185m
De Korenaer Helmond
Speciaal onderwijs · 101 leerlingen
222m

Veelgestelde vragen

Over Helmondselaan 37, Helmond

Is €339.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €339.500 ligt onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€384.125) en ook onder de mediaan (€394.000). De woning is met 98 m² iets kleiner dan het gemiddelde (108 m²), maar de prijs per m² (€3.464) is lager dan het buurtgemiddelde (€3.588). Het lijkt dus een scherpe prijs voor een hoekwoning in Binderen.

Hoe is de buurt Binderen om in te wonen?

Binderen wordt door bewoners beoordeeld met een 8,6. Ze waarderen de rust, het groen en de bereikbaarheid van winkels en centrum. De buurt heeft een mix van leeftijden, met relatief veel 65-plussers. Het is een veilige buurt met 199 misdrijven per jaar, wat voor een wijk met 4.350 inwoners redelijk is.

Wat is het energielabel van deze woning?

In de buurt heeft 50% van de woningen label A, 25% label B en 25% label C. Het bouwjaar 1935 kan duiden op een minder goed geïsoleerde woning, maar dat is niet met zekerheid te zeggen zonder label.

Zijn er scholen en winkels in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen en supermarkten op loopafstand. Vrijeschool Peelland (basisonderwijs) zit op 141 meter, Vakcollege Helmond op 185 meter. Voor boodschappen zijn AH XL, Lidl en Albert Heijn allemaal binnen 600 meter te vinden.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 2,4 km afstand, wat ongeveer 30 minuten lopen is.487, wat duidt op een stedelijke omgeving met waarschijnlijk goed OV.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de buurt Binderen stonden verkochte woningen gemiddeld 36 dagen te koop. Dat is relatief kort, wat kan wijzen op een actieve woningmarkt. Er zijn momenteel 4 koopwoningen beschikbaar in de buurt.

Van Wetten Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen