Hoekwoning te koop: Het Fort 110, Waalwijk
KopenWaalwijkHoekwoningenHet Fort 110

Het Fort 110

Landgoed Driessen, Waalwijk

€ 489.000
Buurt Landgoed Driessen, WaalwijkBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 167m²
56% groter dan gemiddeld in de buurt
Populaire buurt voor starters
34% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in een groene, rustige buurt

Deze hoekwoning aan Het Fort 110 in Waalwijk voelt als een thuis in een oase van rust. Met 167 m² woonoppervlak is het een royale woning, gebouwd in 2008 en voorzien van energielabel A. De prijs van €489.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere hoekwoningen in Waalwijk, maar de woning is ook een stuk groter dan gemiddeld.

Landgoed Driessen: een veilige, groene wijk

De buurt Landgoed Driessen wordt door bewoners gewaardeerd om de rust en het groene karakter. Een bewoner zegt: "Het lijkt wel of we in een natuurgebied wonen." Een ander noemt het "veilig en rustig". De buurt telt veel gezinnen en de woningen zijn relatief nieuw. Het is een prettige omgeving om te wonen.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo, die om de hoek zit. Ook PLUS en Nettorama zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar OBS VILLA VLINDERHOF kindcentrum, twee straten verder, of naar de Rooms Katholieke Basisschool Besoyen, tien minuten lopen. De gemeente Waalwijk biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder De Makelaars van Altena.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 489.000
Prijs per m²€ 2.928
Woonoppervlakte167m²
Perceeloppervlakte135m²
Bouwjaar2008
EnergielabelA
BuurtLandgoed Driessen
WijkSprang-Capelle
GemeenteWaalwijk

Locatie

Het Fort 110, Waalwijk

Ervaringen uit de buurt

Goed · 4 bewoners

8.3
A. Ligtenberg
04-07-2025
Ruim opgezet. Mooie diversiteit aan woningen.

Wij wonen in een fijn appartement met een prachtig uitzicht . Het lijkt wel of we in een natuurgebied wonen. Komen uit een vrijstaande woning maar hoef hier niet meer weg!

7.9
Jayden
07-09-2024
Veilig en rustig

Het is een vrij nieuwe maar rustig wijk niks speciaals een school in de buurt wat speelplekken voor kinderen verder is niks bijzonders Alleen een supermarkt in de wijk zelf zou wel fijn zijn

8.1
Neda
20-08-2024
Mooie buurt

Is een schone buurt en veilig meestal druk met autos rustige buren in school tijd heel druk met kinderen en lawaai heeft een groene plek nodig zoals een park of speeltuin

7.0
Danique
03-07-2024
Fijne buurt, vooral heel kind vriendelijk. Lieve mensen.

Fijne buurt

Buurt statistieken

Gegevens uit Landgoed Driessen

Inwoners4.435
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Landgoed Driessen

Woningvoorraad1.791
Gem. WOZ-waarde€ 385.000
Koopwoningen65%
Huurwoningen35%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Jumbo
Professor Asserweg 5
820m
PLUS
Reigerbosweg 2
1234m
Nettorama
Burgemeester Verwielstraat 5a
1266m

Scholen

22 binnen 5 km

OBS VILLA VLINDERHOF kindcentrum
Basisonderwijs · 505 leerlingen
670m
Rooms Katholieke Basisschool Besoyen
Basisonderwijs · 318 leerlingen
1177m