Hoekwoning te koop: Hofplein 19, Sommelsdijk

Hofplein 19

Sommelsdijk bloemenbuurt, Goeree-Overflakkee

€ 270.000
Buurt Sommelsdijk bloemenbuurt, SommelsdijkBekijk buurt
Albert Heijn op 190m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in Sommelsdijk

Deze hoekwoning uit 1914 ademt een sfeer van weleer, met een eigen stukje grond rondom. Met 82 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 143 vierkante meter is het een fijne plek voor wie van een eigen tuin houdt. De vraagprijs van 270.000 euro is marktconform voor hoekwoningen in Goeree-Overflakkee.

Sommelsdijk bloemenbuurt: rustig en vertrouwd

De buurt Sommelsdijk bloemenbuurt wordt door bewoners omschreven als 'lekker rustig'. Op basis van drie beoordelingen krijgt de buurt een 8,7. Een bewoner zegt: 'Heerlijk vrij en rustig wonen, alhoewel de buurt een beetje achteruit gaat ivm bijhouden van de tuinen.' Een ander noemt het 'veilig en vertrouwd', al zijn de parkeerplaatsen een punt van aandacht. In de buurt wonen veel ouderen en gezinnen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,0.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die om de hoek zit op 190 meter. Ook een PLUS en Jumbo zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar de Openbare Basisschool J.C. van Gent, twee straten verder op 113 meter, of naar School Met De Bijbel op 676 meter. Voor voortgezet onderwijs is CSG Prins Maurits op 721 meter een optie. De gemeente Goeree-Overflakkee biedt een rustige, groene omgeving.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaar De Dames en Makelaar De Dames op Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt30 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 270.000
Prijs per m²€ 3.293
Woonoppervlakte82m²
Perceeloppervlakte143m²
Bouwjaar1914
BuurtSommelsdijk bloemenbuurt
WijkSommelsdijk
GemeenteGoeree-Overflakkee

Locatie

Hofplein 19, Sommelsdijk

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 3 bewoners

9.1
Ageeth
15-10-2025
Lekker rustig

Heerlijk vrij en rustig wonen ,alhoewel de buurt een beetje achteruit gaat ivm bijhouden van de tuinen. Dit om dat er medelanders komen wonen en die vinden oerwouden mooi.

8.5
Ageeth Witvliet
21-09-2025
Lekker rustig wonen

Heerlijke buurt,lekker rustig

8.4
Ageeth
10-04-2025
Veilig en vertrouwd

Lekker rustig wonen,straat pas opgeknapt alleen de parkeer plaatsen zijn slecht. De gemeente op aangesproken zijn gevaarlijk,je verzwikt je benen. Verder prima wonen hier.

Buurt statistieken

Gegevens uit Sommelsdijk bloemenbuurt

Inwoners1.595
Mannen46%
Vrouwen54%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Albert Heijn
Dorpsweg 40
190m
Albert Heijn
Gedempt Kanaal 99
573m
PLUS
Kerkepad 7
1036m

Scholen

15 binnen 5 km

Openbare Basisschool J.C. van Gent
Basisonderwijs · 256 leerlingen
113m
School Met De Bijbel
Basisonderwijs · 205 leerlingen
676m
CSG Prins Maurits
Voortgezet onderwijs · 1573 leerlingen
721m

Veelgestelde vragen

Over Hofplein 19, Sommelsdijk

Is 270.000 euro een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van 270.000 euro voor een hoekwoning uit 1914 met 82 m² woonoppervlak en een perceel van 143 m² is marktconform in Sommelsdijk. Het is een karakteristieke woning met een eigen tuin, wat in deze prijsklasse gebruikelijk is. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Sommelsdijk bloemenbuurt om in te wonen?

Bewoners geven de buurt een 8,7 en noemen het 'lekker rustig' en 'veilig en vertrouwd'. Er wonen veel ouderen en gezinnen, en de sfeer is gemoedelijk. Wel wordt opgemerkt dat sommige tuinen minder worden onderhouden en dat parkeerplaatsen slecht zijn. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad met veel eengezinswoningen.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Openbare Basisschool J.C. van Gent op 113 meter en School Met De Bijbel op 676 meter. Voor voortgezet onderwijs is CSG Prins Maurits op 721 meter. Ook zijn er kinderdagverblijven in de buurt.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 38,8 kilometer afstand. Dit is relatief ver, dus voor openbaar vervoer ben je aangewezen op de bus of auto. De buurt is vooral gericht op lokaal leven.

Wat voor onderhoud kun je verwachten bij een woning uit 1914?

Een woning uit 1914 heeft vaak karakteristieke details, maar kan ook onderhoud vergen aan bijvoorbeeld het dak, de fundering of de isolatie. Het energielabel is niet bekend, dus vraag de makelaar hiernaar.

Zijn er parkeerproblemen in de buurt?

Uit buurtreviews blijkt dat parkeerplaatsen als slecht worden ervaren; bewoners noemen ze gevaarlijk en zeggen dat je er je benen kunt verzwikken. Het is goed om dit zelf te ervaren tijdens een bezoek.