Hoekwoning te koop: Hoofdstraat 36BC, Wolphaartsdijk
KopenGoesHoekwoningenHoofdstraat 36BC

Hoofdstraat 36BC

Wolphaartsdijk, Goes

€ 293.000
Buurt Wolphaartsdijk, WolphaartsdijkBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 184m²
184m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning in Wolphaartsdijk

Deze hoekwoning uit 1950 staat in het rustige Wolphaartsdijk, een dorp in Zeeland. Met 184 m² woonoppervlak en een perceel van 565 m² is er volop ruimte. De woning is te koop voor €315.000, een marktconforme prijs voor een woning van dit formaat. Bekijk ook andere hoekwoningen in Goes voor vergelijking.

Wolphaartsdijk

Wolphaartsdijk is een dorp met zo'n 1.675 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud. Het is een rustige buurt met veel eengezinswoningen. De meeste woningen zijn koopwoningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR op 2 km afstand, of bij de Lidl en Albert Heijn op iets meer dan 4 km. Basisschool Alberoschool Het Samenspel zit om de hoek, op 170 meter. Ook de Johannes Calvijn-School is dichtbij, op 524 meter. Het dorp heeft een park op 300 meter en een restaurant op 400 meter. De gemeente Goes biedt verder voorzieningen zoals een treinstation op 7,8 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder VMT Zeeland en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt26 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 293.000
Prijs per m²€ 1.592
Woonoppervlakte184m²
Perceeloppervlakte565m²
Bouwjaar1950
BuurtWolphaartsdijk
WijkWolphaartsdijk
GemeenteGoes

Locatie

Hoofdstraat 36BC, Wolphaartsdijk

Buurt statistieken

Gegevens uit Wolphaartsdijk

Inwoners1.675
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

3 binnen 5 km

SPAR
Veerweg 48 A
1950m
SPAR
Hoofdstraat 44
3389m
Lidl
De Spinne 46
4242m

Scholen

10 binnen 5 km

Alberoschool Het Samenspel
Basisonderwijs · 114 leerlingen
170m
Johannes Calvijn-School
Basisonderwijs · 76 leerlingen
524m
IKC De Zuidvliet
Basisonderwijs · 139 leerlingen
3158m

Veelgestelde vragen

Over Hoofdstraat 36BC, Wolphaartsdijk

Is €315.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €315.000 voor een hoekwoning uit 1950 met 184 m² woonoppervlak en een perceel van 565 m² is marktconform. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Wolphaartsdijk?

Wolphaartsdijk ligt in Zeeland, op ongeveer 7,8 km van het dichtstbijzijnde treinstation. De auto is het meest praktisch voor grotere afstanden. Binnen het dorp zijn voorzieningen zoals een supermarkt en basisschool op loopafstand.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1950?

Een woning uit 1950 kan aandachtspunten hebben zoals verouderde installaties of isolatie.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen in de omgeving. De dichtstbijzijnde is Alberoschool Het Samenspel op 170 meter, gevolgd door Johannes Calvijn-School op 524 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Goes, op 7 km afstand.