Vrijstaande woning te koop: Bertiusstraat 9, Wolphaartsdijk
KopenGoesVrijstaande woningenBertiusstraat 9

Bertiusstraat 9

Wolphaartsdijk, Goes

€ 499.000
Buurt Wolphaartsdijk, WolphaartsdijkBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 176m²
176m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Vrijstaand wonen in Wolphaartsdijk

Deze vrijstaande woning aan de Bertiusstraat staat in een rustige, groene omgeving. Met 176 m² woonoppervlak en een ruim perceel van 905 m² is er veel ruimte. De woning uit 1976 heeft energielabel C. De vraagprijs van € 499.000 is marktconform voor vrijstaande woningen in Goes.

Wolphaartsdijk

Wolphaartsdijk is een dorp in de gemeente Goes, met een dorpse sfeer en veel groen. De buurt telt 1.675 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar. Het is een rustige wijk met veel eengezinswoningen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR, die op loopafstand ligt. Ook zijn er basisscholen in de buurt: de Alberoschool Het Samenspel en de Johannes Calvijn-School, beide op een paar minuten lopen. Het dorp heeft een dorps karakter, met voorzieningen als een huisartsenpraktijk en een restaurant om de hoek.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Bert Bimmel Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 499.000
Prijs per m²€ 2.835
Woonoppervlakte176m²
Perceeloppervlakte905m²
Bouwjaar1976
EnergielabelC
BuurtWolphaartsdijk
WijkWolphaartsdijk
GemeenteGoes

Locatie

Bertiusstraat 9, Wolphaartsdijk

Buurt statistieken

Gegevens uit Wolphaartsdijk

Inwoners1.675
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

3 binnen 5 km

SPAR
Veerweg 48 A
1580m
SPAR
Hoofdstraat 44
3023m
Lidl
De Spinne 46
4480m

Scholen

8 binnen 5 km

Alberoschool Het Samenspel
Basisonderwijs · 114 leerlingen
270m
Johannes Calvijn-School
Basisonderwijs · 76 leerlingen
321m
IKC De Zuidvliet
Basisonderwijs · 139 leerlingen
2788m

Veelgestelde vragen

Over Bertiusstraat 9, Wolphaartsdijk

Welk energielabel heeft Bertiusstraat 9?

De woning aan Bertiusstraat 9 in Wolphaartsdijk heeft energielabel C.

Is € 499.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 499.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 176 m² met een perceel van 905 m² in Wolphaartsdijk. De woning heeft energielabel C en is gebouwd in 1976. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, maar deze prijs past bij de kenmerken en de locatie.

Hoe is de bereikbaarheid van Wolphaartsdijk?

Wolphaartsdijk is een dorp in de gemeente Goes. Het treinstation van Goes ligt op 7,8 km afstand. Met de auto ben je snel op de snelweg. De omgeving is rustig en landelijk.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De Alberoschool Het Samenspel (270 m) en de Johannes Calvijn-School (321 m) zijn beide goed bereikbaar. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Goes, op 7 km afstand.