Hoekwoning te koop: IJssellaan 33, Son En Breugel
Verkocht onder voorbehoud
KopenSon en BreugelHoekwoningenIJssellaan 33

IJssellaan 33

De Gentiaan, Son en Breugel

€ 630.000
Buurt De Gentiaan, Son En BreugelBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 156m²
156m² woonoppervlakte
PLUS op 111m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in een groene buurt

Deze hoekwoning aan de IJssellaan in Son En Breugel heeft een flinke tuin en veel ruimte. Met 156 m² woonoppervlak en een perceel van 323 m² is het een fijn gezinshuis. De woning uit 1969 heeft energielabel C. De vraagprijs van €630.000 is marktconform voor hoekwoningen in Son en Breugel.

De Gentiaan: een rustige, groene wijk

De woning staat in buurt De Gentiaan, een rustige buurt met veel eengezinswoningen. Bijna alle woningen zijn koopwoningen (89%) en het zijn vrijwel allemaal eengezinswoningen (98%). De buurt telt ruim 4300 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, die naast de deur zit. Ook Albert Heijn en Aldi zijn op loopafstand. Basisschool de Bloktempel zit om de hoek, en basisschool de Ruimte is twee straten verder. De gemeente Son en Breugel biedt verder voldoende voorzieningen.

Aanbod en bronnen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Sol Makelaardij op Funda en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 630.000
Prijs per m²€ 4.038
Woonoppervlakte156m²
Perceeloppervlakte323m²
Bouwjaar1969
EnergielabelC
BuurtDe Gentiaan
WijkSon
GemeenteSon en Breugel

Locatie

IJssellaan 33, Son En Breugel

Buurt statistieken

Gegevens uit De Gentiaan

Inwoners4.340
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

13 binnen 5 km

PLUS
Amerikalaan 4
111m
Albert Heijn
17 Septemberplein 9
1473m
Aldi
Heistraat 14b
1473m

Scholen

23 binnen 5 km

Basisschool de Bloktempel
Basisonderwijs · 445 leerlingen
138m
basisschool de Ruimte
Basisonderwijs · 196 leerlingen
806m
Basisschool De Sonnewijzer
Basisonderwijs · 203 leerlingen
954m

Veelgestelde vragen

Over IJssellaan 33, Son En Breugel

Welk energielabel heeft IJssellaan 33?

De woning aan IJssellaan 33 in Son En Breugel heeft energielabel C.

Is €630.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €630.000 is marktconform voor een hoekwoning van 156 m² met energielabel C in Son En Breugel. De woning heeft een ruim perceel van 323 m² en een gunstige ligging in een rustige buurt. Vergelijkbare woningen in de omgeving worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt De Gentiaan om in te wonen?

De Gentiaan is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en koopwoningen. Het is er veilig (49 misdrijven per jaar) en er wonen veel gezinnen en ouderen. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat zorgt voor een dorps gevoel.

Welke scholen zitten er in de buurt?

Basisschool de Bloktempel zit op 138 meter, dus naast de deur. Ook basisschool de Ruimte (806 m) en Basisschool De Sonnewijzer (954 m) zijn op loopafstand. Voor voortgezet onderwijs moet je naar het nabijgelegen Eindhoven, op 5,9 km afstand.