Hoekwoning te koop: Jagerlaan 37, Zeist
KopenZeistHoekwoningenJagerlaan 37

Jagerlaan 37

Carré, Zeist

€ 485.000
Buurt Carré, ZeistBekijk buurt
Albert Heijn op 237m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
32% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in Zeist

Deze hoekwoning aan de Jagerlaan ademt de sfeer van de jaren dertig. Met 95 vierkante meter woonoppervlak en een eigen tuin van 80 vierkante meter is het een fijne plek voor wie van een klassieke indeling houdt. De woning heeft energielabel E, wat betekent dat de stookkosten naar verwachting hoger uitvallen dan bij een modernere woning. Met een vraagprijs van €485.000 is de prijs aan de hoge kant vergeleken met het buurtgemiddelde, maar dat past bij het formaat en de ligging. Bekijk ook andere hoekwoningen in Zeist.

De buurt Carré

Carré is een levendige buurt in het centrum van Zeist, met veel voorzieningen op loopafstand. De buurt telt ruim 3400 inwoners, waarvan een groot deel alleenstaand is. Er zijn relatief weinig gezinnen met kinderen, en de woningvoorraad bestaat vooral uit appartementen. De sfeer is stedelijk, met een hoge dichtheid aan adressen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt. Lees meer over de buurt Carré.

Leven in de straat

De Jagerlaan ligt in het hart van Zeist, om de hoek bij de Albert Heijn en op loopafstand van Jumbo, Hoogvliet en Lidl. Voor dagelijkse boodschappen ben je zo twee straten verder. Ook scholen zijn dichtbij: CBS De Hoeksteen zit naast de deur, en De Damiaanschool op vijf minuten lopen. Het station ligt op ruim drie kilometer, dus voor de trein ben je even onderweg. Ontdek meer over de gemeente Zeist.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Molenbeek aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt19 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 485.000
Prijs per m²€ 5.105
Woonoppervlakte95m²
Perceeloppervlakte80m²
Bouwjaar1932
EnergielabelE
BuurtCarré
GemeenteZeist

Locatie

Jagerlaan 37, Zeist

Buurt statistieken

Gegevens uit Carré

Inwoners3.465
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Carré

Woningvoorraad2.151
Gem. WOZ-waarde€ 343.000
Koopwoningen39%
Huurwoningen61%

Supermarkten

24 binnen 5 km

Albert Heijn
Emmaplein 2
237m
Jumbo
Korte Steynlaan 2
336m
Hoogvliet
Antonlaan 187
365m

Scholen

52 binnen 5 km

CBS De Hoeksteen
Basisonderwijs · 212 leerlingen
99m
De Damiaanschool
Basisonderwijs · 319 leerlingen
350m
Openbare Jenaplanschool Het Spoor
Basisonderwijs · 324 leerlingen
609m

Veelgestelde vragen

Over Jagerlaan 37, Zeist

Welk energielabel heeft Jagerlaan 37?

De woning aan Jagerlaan 37 in Zeist heeft energielabel E.

Is €485.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €485.000 ligt boven de gemiddelde vraagprijs in Carré (€457.229) en ver boven de mediaan (€375.000). De woning is met 95 m² iets kleiner dan het buurtgemiddelde, maar heeft een eigen tuin en een karakteristiek bouwjaar. Of de prijs realistisch is, hangt af van de staat en afwerking, die niet uit de advertentie blijken.

Wat betekent energielabel E voor mijn maandlasten?

Energielabel E duidt op een woning die minder zuinig is. Dat betekent dat je hogere stookkosten kunt verwachten dan bij een woning met label A of B. In de buurt heeft 31% van de koopwoningen label A, dus er zijn zuinigere alternatieven. De exacte kosten hangen af van je verbruik en de isolatie.

Hoe is de buurt Carré om in te wonen?

Carré is een stedelijke buurt in het centrum van Zeist met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen veel alleenstaanden en de sfeer is levendig. De buurt heeft een hoge bevolkingsdichtheid en er zijn relatief weinig eengezinswoningen. Het is een fijne plek voor wie van een centrale ligging houdt.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. CBS De Hoeksteen zit op 99 meter, De Damiaanschool op 350 meter en Openbare Jenaplanschool Het Spoor op 609 meter. Voor voortgezet onderwijs is het Christelijk Lyceum Zeist op 725 meter. Ideaal voor gezinnen met schoolgaande kinderen.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 3,4 kilometer afstand. Dat is ongeveer tien minuten met de fiets of een korte busrit. De exacte reistijd hangt af van de vervoerswijze.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In Carré stonden woningen in de afgelopen periode gemiddeld 42 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is een indicatie van de marktdynamiek, maar zegt niets over deze specifieke woning.

Molenbeek
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 4 bronnen
Molenbeek
molenbeek.nl
Bekijk
Molenbeek
dynamis.nl
Bekijk
Molenbeek Makelaars Zeist
huispedia.nl
Bekijk
Molenbeek Makelaars Zeist
funda.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Carré

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appJagerlaan 37, Zeist
Bekijk