Hoekwoning te koop: Jasker 26, Sneek

Jasker 26

Tinga, Súdwest-Fryslân

€ 337.500
Buurt Tinga, SneekBekijk buurt
Jumbo op 132m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in de rustige wijk Tinga

Deze hoekwoning aan de Jasker 26 in Sneek staat in een rustige, groene buurt. Met 111 m² woonoppervlak en een perceel van 141 m² is er voldoende ruimte voor een gezin. De woning uit 1980 heeft energielabel C. De prijs van €337.500 is marktconform voor hoekwoningen in Súdwest-Fryslân.

Buurt Tinga: rustig en groen

Tinga is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen en groen. Een bewoner zegt: "Met de buurt heb ik geen last, er zijn veel jongeren die graag willen ravotten en hangen, verder is het een goede buurt." De buurt Tinga telt ruim 2100 inwoners, waarvan veel gezinnen met kinderen. Het park of plantsoen is om de hoek.

Dagelijkse voorzieningen dichtbij

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die naast de deur zit. Ook de Poiesz en Aldi zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar OBS De Wyken of Christelijke Basisschool De Vuurvlinder, beide op fietsafstand. De gemeente Súdwest-Fryslân biedt verder alle voorzieningen van een stad.

Aangeboden via meerdere kanalen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Struiksma Makelaars Sneek.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 337.500
Prijs per m²€ 3.041
Woonoppervlakte111m²
Perceeloppervlakte141m²
Bouwjaar1980
EnergielabelC
BuurtTinga
WijkSneek
GemeenteSúdwest-Fryslân

Locatie

Jasker 26, Sneek

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.0
Sanne meester
17-12-2024
We kunnen het met z’n alle beter maken

Met de buurt heb ik geen last er zijn veel jongeren die graag willen ravotten en hangen verder is het een goede buurt

Buurt statistieken

Gegevens uit Tinga

Inwoners2.140
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Jumbo
Molenkrite 171
132m
Poiesz
Keizersmantel 437
1139m
Aldi
Boschplein 3
1201m

Scholen

29 binnen 5 km

De Reinbôge
Speciaal onderwijs · 8 leerlingen
257m
OBS De Wyken
Basisonderwijs · 290 leerlingen
658m
Christelijke Basisschool De Vuurvlinder
Basisonderwijs · 400 leerlingen
692m

Veelgestelde vragen

Over Jasker 26, Sneek

Welk energielabel heeft Jasker 26?

De woning aan Jasker 26 in Sneek heeft energielabel C.

Is €337.500 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €337.500 is marktconform voor een hoekwoning van 111 m² met energielabel C in Tinga. De woning heeft een perceel van 141 m² en is gebouwd in 1980. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Tinga om in te wonen?

Tinga is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Er wonen veel gezinnen met kinderen. Een bewoner geeft aan dat het een goede buurt is, al hangen er soms jongeren. Het park ligt om de hoek, ideaal om te wandelen.

Welke scholen zitten er in de buurt?