Hoekwoning te koop: Kernheimstraat 26, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagHoekwoningenKernheimstraat 26

Kernheimstraat 26

Parkbuurt oosteinde, Den Haag

€ 645.000
Buurt Parkbuurt oosteinde, 'S-GravenhageBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 158m²
158m² woonoppervlakte
Lidl op 433m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in een groene buurt

Deze hoekwoning aan de Kernheimstraat in het Wateringse Veld ademt ruimte en licht. Met 158 m² woonoppervlak en een perceel van 187 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A betekent lage stookkosten. De vraagprijs van €645.000 is marktconform voor hoekwoningen in Den Haag.

Parkbuurt oosteinde: rustig en groen

De buurt Parkbuurt oosteinde is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. De meeste woningen zijn koopwoningen (92%) en er wonen relatief veel gezinnen. Het park ligt op een steenworp afstand, ideaal om te wandelen of te spelen.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Lidl, twee straten verder. Ook Albert Heijn is op loopafstand. Basisscholen zoals WSKO St. Jozefbasisschool zijn op tien minuten lopen. De gemeente Den Haag biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Oosterom & Verhagen Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 645.000
Prijs per m²€ 4.082
Woonoppervlakte158m²
Perceeloppervlakte187m²
Bouwjaar2000
EnergielabelA
BuurtParkbuurt oosteinde
WijkWateringse Veld
GemeenteDen Haag

Locatie

Kernheimstraat 26, 'S-Gravenhage

Buurt statistieken

Gegevens uit Parkbuurt oosteinde

Inwoners3.435
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

57 binnen 5 km

Lidl
Laan van Wateringseveld 484
433m
Albert Heijn
Laan van Wateringse Veld 688
712m
Albert Heijn
Parijsplein 19
834m

Scholen

36 binnen 5 km

WSKO St. Jozefbasisschool
Basisonderwijs · 435 leerlingen
1138m
OBS De Kyckert
Basisonderwijs · 314 leerlingen
1656m
WSKO Mariaschool
Basisonderwijs · 285 leerlingen
1714m

Veelgestelde vragen

Over Kernheimstraat 26, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Kernheimstraat 26?

De woning aan Kernheimstraat 26 in 'S-Gravenhage heeft energielabel A.

Is €645.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €645.000 is marktconform voor een hoekwoning van 158 m² met energielabel A in het Wateringse Veld. De buurt heeft een hoog percentage koopwoningen en een rustige, groene uitstraling, wat de prijs ondersteunt.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation ligt op 3,5 km afstand, dus je bent er met de fiets of auto in een paar minuten.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Lidl (433 m) en Albert Heijn (712 m). Ook basisscholen en kinderdagverblijven zijn dichtbij. Het park ligt op 100 meter.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten, al worden geen concrete bedragen genoemd.