Hoekwoning te koop: Klinkenbergstraat 97, Zwaanshoek
KopenHaarlemmermeerHoekwoningenKlinkenbergstraat 97

Klinkenbergstraat 97

Zwaanshoek, Haarlemmermeer

€ 490.000
Buurt Zwaanshoek, ZwaanshoekBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in Zwaanshoek

Deze hoekwoning aan de Klinkenbergstraat 97 in Zwaanshoek heeft een eigen gezicht, met een flinke tuin en een woonoppervlak van 101 m². De woning uit 1976 heeft energielabel C, wat betekent dat de isolatie redelijk is maar niet top. Met een vraagprijs van €490.000 is dit aanbod scherp geprijsd voor een hoekwoning in deze omgeving. Bekijk ook andere hoekwoningen in Haarlemmermeer voor een vergelijking.

Zwaanshoek: rustig en groen

Zwaanshoek is een dorpse buurt met veel eengezinswoningen en een rustige, groene uitstraling. De meeste woningen zijn koopwoningen (85%) en er wonen relatief veel gezinnen. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er geen specifieke feedback van bewoners, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer (41 misdrijven) en veel groen in de buurt. Meer over de buurt vind je op de pagina over Zwaanshoek.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 1,5 km afstand, of bij Dirk op 1,6 km. De dichtstbijzijnde basisschool is De Zwanebloem, op loopafstand (372 m). Ook kinderdagverblijven en een park of plantsoen zijn om de hoek. De gemeente Haarlemmermeer biedt verder ruime voorzieningen, zoals te zien is op de pagina over de gemeente Haarlemmermeer.

Aanbod via makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder De Huizenbemiddelaar c.s. Hoofddorp/Haarlem.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 490.000
Prijs per m²€ 4.851
Woonoppervlakte101m²
Perceeloppervlakte185m²
Bouwjaar1976
EnergielabelC
Buurt Zwaanshoek

Locatie

Klinkenbergstraat 97, Zwaanshoek

Buurt statistieken

Gegevens uit Zwaanshoek

Inwoners1.715
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

25 binnen 5 km

Albert Heijn
Genderenplein 13
1514m
Dirk
Aalburgplein 63
1556m
Albert Heijn
Schoollaan 23
1607m

Scholen

63 binnen 5 km

De Zwanebloem
Basisonderwijs · 155 leerlingen
372m
De Franciscus
Basisonderwijs · 194 leerlingen
1363m
Montessorischool Floriande
Basisonderwijs · 274 leerlingen
1366m

Veelgestelde vragen

Over Klinkenbergstraat 97, Zwaanshoek

Welk energielabel heeft Klinkenbergstraat 97?

De woning aan Klinkenbergstraat 97 in Zwaanshoek heeft energielabel C.

Is €490.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €490.000 is marktconform voor een hoekwoning van 101 m² in Zwaanshoek. De woning heeft energielabel C en een perceel van 185 m². Vergelijkbare woningen in de buurt worden vaak voor een vergelijkbaar bedrag aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Zwaanshoek?

Zwaanshoek ligt in de gemeente Haarlemmermeer, met een treinstation op 5,8 km afstand.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een hoekwoning, wat betekent dat het een eengezinswoning is met een eigen tuin en een vrijstaande zijgevel. De woning heeft een woonoppervlak van 101 m² en een perceel van 185 m².

Hoe is de buurt Zwaanshoek om in te wonen?

Zwaanshoek is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en gezinnen. De misdaadcijfers zijn laag (41 misdrijven) en er is een park op loopafstand. Het is een dorpse omgeving met basisvoorzieningen in de buurt.

Welke scholen zijn er in de buurt?

De dichtstbijzijnde basisschool is De Zwanebloem op 372 m afstand. Andere basisscholen zijn De Franciscus (1,4 km) en Montessorischool Floriande (1,4 km). Er zijn ook scholen voor voortgezet onderwijs op 2,3 km afstand.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op korte afstand. De dichtstbijzijnde zijn Albert Heijn (1,5 km) en Dirk (1,6 km). Ook PLUS en Vomar zijn binnen 3 km te vinden.

De Huizenbemiddelaar c.s. Hoofddorp/Haarlem
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 4 bronnen
De Huizenbemiddelaar c.s. Hoofddorp/Haarlem
dehuizenbemiddelaar.nl
Bekijk
De Huizenbemiddelaar c.s. Hoofddorp/Haarlem
vastgoednederland.nl
Bekijk
DHB Makelaardij
huispedia.nl
Bekijk
DHB Makelaardij
funda.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Zwaanshoek

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appKlinkenbergstraat 97, Zwaanshoek
Bekijk