Hoekwoning te koop: Komijnveld 2, Veghel
KopenMeierijstadHoekwoningenKomijnveld 2

Komijnveld 2

Bunderse Hoek Noord, Meierijstad

€ 569.000
Buurt Bunderse Hoek Noord, VeghelBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 138m²
138m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in een rustige Veghelse buurt

Deze hoekwoning aan het Komijnveld 2 staat in een groene, kindvriendelijke straat. Met 138 m² woonoppervlak en een perceel van 288 m² is er volop ruimte voor een gezin. De woning uit 1990 heeft energielabel C, wat betekent dat de stookkosten redelijk zijn. Voor een prijs van €569.000 is dit een marktconform aanbod, zeker in vergelijking met andere hoekwoningen in Meierijstad.

Bunderse Hoek Noord: een rustige, groene buurt

De buurt Bunderse Hoek Noord is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Van de 688 woningen is 99% eengezins en 80% koop. De buurt telt 1635 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een veilige buurt: in de laatste periode werden 18 misdrijven geregistreerd. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 846 meter, om de hoek. Ook Lidl en Albert Heijn zijn op loopafstand. Basisscholen zijn er in overvloed: De Ieme op 400 meter en Basisschool 't Ven op 449 meter zijn twee straten verder. De gemeente Meierijstad biedt verder goede voorzieningen zoals een park op 100 meter en een huisartsenpraktijk op 800 meter.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaardij OLAV Veghel aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 569.000
Prijs per m²€ 4.123
Woonoppervlakte138m²
Perceeloppervlakte288m²
Bouwjaar1990
EnergielabelC
BuurtBunderse Hoek Noord
WijkVeghel
GemeenteMeierijstad

Locatie

Komijnveld 2, Veghel

Buurt statistieken

Gegevens uit Bunderse Hoek Noord

Inwoners1.635
Mannen50%
Vrouwen49%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Jumbo
De Bunders 68
846m
Jumbo
Stationsstraat 11
1748m
Lidl
De Kempen 60
1918m

Scholen

24 binnen 5 km

De Ieme
Basisonderwijs · 242 leerlingen
400m
Basisschool 't Ven
Basisonderwijs · 323 leerlingen
449m
Openbare Basisschool De Tuimelaar
Basisonderwijs · 141 leerlingen
566m

Veelgestelde vragen

Over Komijnveld 2, Veghel

Welk energielabel heeft Komijnveld 2?

De woning aan Komijnveld 2 in Veghel heeft energielabel C.

Is €569.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €569.000 is marktconform voor een hoekwoning van 138 m² met een perceel van 288 m² in Veghel. De woning heeft energielabel C en is gebouwd in 1990. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Bunderse Hoek Noord om in te wonen?

Bunderse Hoek Noord is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. De buurt is kindvriendelijk en heeft weinig criminaliteit. Er wonen veel gezinnen en ouderen. Voorzieningen zoals scholen en supermarkten zijn op loopafstand.

Welke scholen zitten er in de buurt?

In de directe omgeving vind je basisscholen zoals De Ieme (400 meter), Basisschool 't Ven (449 meter) en Openbare Basisschool De Tuimelaar (566 meter). Ook zijn er kinderdagverblijven op korte afstand.