Hoekwoning te koop: Distellaar 22, Veghel
KopenMeierijstadHoekwoningenDistellaar 22

Distellaar 22

Laarbunders, Meierijstad

€ 559.000
Buurt Laarbunders, VeghelBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 165m²
165m² woonoppervlakte
Jumbo op 435m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in een groene buurt

Deze hoekwoning aan de Distellaar in Veghel staat in een rustige, groene buurt. Met 165 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 319 vierkante meter is er veel ruimte. De woning uit 1986 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De prijs van €559.000 is marktconform voor hoekwoningen in Meierijstad.

Buurt Laarbunders

De buurt Laarbunders is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Het is een buurt met veel gezinnen en ouderen, en de sfeer is groen en kindvriendelijk. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een stabiele buurt is met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,3 personen.

Leven in de straat

In de straat is het doordeweeks rustig. Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 435 meter, of bij Lidl op 655 meter. Ook Albert Heijn en Aldi zijn op loopafstand. Basisschool OBS de Uilenbrink zit om de hoek op 299 meter, en Kindcentrum de Wijzelaar op 514 meter. Voor voortgezet onderwijs is Fioretti College Veghel op 602 meter. De gemeente Meierijstad biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Raadhage Makelaardij op Funda, Pararius en Huispedia.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 559.000
Prijs per m²€ 3.388
Woonoppervlakte165m²
Perceeloppervlakte319m²
Bouwjaar1986
EnergielabelB
BuurtLaarbunders
WijkVeghel
GemeenteMeierijstad

Locatie

Distellaar 22, Veghel

Buurt statistieken

Gegevens uit Laarbunders

Inwoners2.285
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Jumbo
De Bunders 68
435m
Jumbo
Stationsstraat 11
510m
Lidl
De Kempen 60
655m

Scholen

20 binnen 5 km

OBS de Uilenbrink
Basisonderwijs · 435 leerlingen
299m
Kindcentrum de Wijzelaar
Basisonderwijs · 110 leerlingen
514m
SBO de Wissel
Speciaal onderwijs · 140 leerlingen
514m

Veelgestelde vragen

Over Distellaar 22, Veghel

Welk energielabel heeft Distellaar 22?

De woning aan Distellaar 22 in Veghel heeft energielabel B.

Is €559.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €559.000 is marktconform voor een hoekwoning van 165 m² met energielabel B in Veghel. De woning heeft een ruim perceel van 319 m² en is gebouwd in 1986. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Laarbunders om in te wonen?

Laarbunders is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Het is een gezinsvriendelijke buurt met veel kinderen en ouderen. De voorzieningen zoals scholen en supermarkten zijn dichtbij, en de sfeer is veilig en prettig.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel B. Dat betekent dat het een redelijk zuinige woning is, met goede isolatie en een efficiënte verwarmingsinstallatie. De energiekosten zullen lager zijn dan bij een woning met een lager label.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool OBS de Uilenbrink zit op 299 meter, Kindcentrum de Wijzelaar op 514 meter, en Fioretti College Veghel voor voortgezet onderwijs op 602 meter.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 18 kilometer afstand. Dat is met de auto ongeveer 20 minuten. Voor openbaar vervoer ben je aangewezen op busverbindingen.

Wat voor onderhoud heeft een woning uit 1986?

Een woning uit 1986 kan onderhoud nodig hebben aan bijvoorbeeld de cv-ketel, het dak of de kozijnen.

Raadhage Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen