Hoekwoning te koop: Koningin Julianaweg 77, Leidschendam
KopenLeidschendam-VoorburgHoekwoningenKoningin Julianaweg 77

Koningin Julianaweg 77

Raadhuiskwartier, Leidschendam-Voorburg

€ 898.000
Buurt Raadhuiskwartier, LeidschendamBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 173m²
54% groter dan gemiddeld in de buurt
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning in het Raadhuiskwartier

Deze hoekwoning aan de Koningin Julianaweg 77 in Leidschendam ademt de sfeer van de jaren vijftig, met een flinke woonoppervlakte van 173 m² en een eigen perceel van 182 m². De woning heeft energielabel C en is gebouwd in 1953. Met een vraagprijs van €898.000 is deze woning aan de hoge kant vergeleken met andere hoekwoningen in Leidschendam-Voorburg.

De buurt Raadhuiskwartier

Het Raadhuiskwartier is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. De buurt telt ruim 2.200 inwoners, waarvan een aanzienlijk deel 45 jaar of ouder is. Het is een plek waar je elkaar kent en waar het prettig wonen is. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback verzameld. De buurt Raadhuiskwartier biedt een fijne woonomgeving.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Ekoplaza, op vijf minuten lopen, of bij Hoogvliet, op twee straten verder. Ook Dirk en Jumbo zijn binnen tien minuten lopen bereikbaar. In de buurt zijn diverse basisscholen, zoals Protestants Christelijke Basisschool De Zonnewijzer om de hoek en Roomskatholieke Basisschool Maria Bernadette op loopafstand. Het Veurs Lyceum voor voortgezet onderwijs ligt op tien minuten lopen. De gemeente Leidschendam-Voorburg biedt een compleet voorzieningenniveau.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Bruyn en Tak NVM Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 898.000
Prijs per m²€ 5.191
Woonoppervlakte173m²
Perceeloppervlakte182m²
Bouwjaar1953
EnergielabelC
BuurtRaadhuiskwartier
WijkDamsigt en omgeving
GemeenteLeidschendam-Voorburg

Locatie

Koningin Julianaweg 77, Leidschendam

Buurt statistieken

Gegevens uit Raadhuiskwartier

Inwoners2.285
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Raadhuiskwartier

Woningvoorraad1.109
Gem. WOZ-waarde€ 387.000
Koopwoningen65%
Huurwoningen35%

Supermarkten

31 binnen 5 km

Ekoplaza
Damlaan 18
501m
Hoogvliet
Damstraat 8
613m
Dirk
Burgemeester Sweenslaan 15f
711m

Scholen

35 binnen 5 km

Protestants Christelijke Basisschool De Zonnewijzer
Basisonderwijs · 212 leerlingen
390m
Roomskatholieke Basisschool Maria Bernadette
Basisonderwijs · 260 leerlingen
532m
Openbare Basisschool de Margriet
Basisonderwijs · 142 leerlingen
751m

Veelgestelde vragen

Over Koningin Julianaweg 77, Leidschendam

Welk energielabel heeft Koningin Julianaweg 77?

De woning aan Koningin Julianaweg 77 in Leidschendam heeft energielabel C.

Is €898.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €898.000 ligt 63% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€550.571). De woning is met 173 m² woonoppervlak ook 54% groter dan het buurtgemiddelde van 112 m². De gemiddelde verkoopprijs in de buurt is €518.333, maar die is gebaseerd op kleinere woningen. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking van deze hoekwoning.

Hoe is de bereikbaarheid van het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 2,7 km afstand, wat ongeveer tien minuten fietsen is.

Wat is de sfeer in de buurt Raadhuiskwartier?

Het Raadhuiskwartier is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. De bevolking bestaat voor een groot deel uit 45-plussers. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar om een beeld te geven van de leefbaarheid.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn diverse supermarkten op loopafstand, zoals Ekoplaza (500 m) en Hoogvliet (613 m). Ook zijn er meerdere basisscholen en een middelbare school (Veurs Lyceum) binnen tien minuten lopen. Een park of plantsoen is op 300 m afstand.

Hoeveel kost deze woning per vierkante meter?

De vraagprijs per vierkante meter is €898.000 / 173 m² ≈ €5.191 per m². Ter vergelijking: het gemiddelde in de buurt is €4.794 per m², maar dat is gebaseerd op kleinere woningen.

Is energielabel C zuinig?

Energielabel C is redelijk zuinig. In de buurt heeft 20% van de woningen label C, 20% label A en 60% label D of lager. Dit label betekent dat de woning redelijk goed geïsoleerd is, maar niet topzuinig.

Hoe lang staan woningen gemiddeld te koop in deze buurt?

In de buurt stonden woningen het afgelopen jaar gemiddeld 33 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is relatief kort, wat wijst op een actieve markt.

De Bruyn en Tak NVM Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen