Hoekwoning te koop: Kreutzerstraat 40, Tilburg
KopenTilburgHoekwoningenKreutzerstraat 40

Kreutzerstraat 40

Lijnse Hoek Oost, Tilburg

€ 425.000
Buurt Lijnse Hoek Oost, TilburgBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 152m²
11% groter dan gemiddeld in de buurt
Populaire buurt voor senioren
31% van de bewoners is 65+
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning in een groene Tilburgse buurt

Deze hoekwoning aan de Kreutzerstraat 40 in Tilburg is een echte verrassing. Met 152 vierkante meter woonoppervlak en een eigen perceel van 143 vierkante meter biedt hij veel ruimte, zowel binnen als buiten. Het bouwjaar 1974 en energielabel C geven een solide basis. De vraagprijs van €425.000 is aan de hoge kant vergeleken met de gemiddelde prijs van €335.000 in de buurt, maar de woning is ook ruimer dan gemiddeld. Benieuwd naar andere hoekwoningen in Tilburg?

Lijnse Hoek Oost: rustig, groen en dichtbij

De buurt Lijnse Hoek Oost in Tilburg-Noord wordt door bewoners gewaardeerd om de rust en het vele groen. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 8,25. Een bewoner zegt: "Veilig en lekker veel bebossing. Winkels bibliotheek en ziekenhuizen e.d. lekker dichtbij." In de buurt wonen relatief veel 65-plussers (335 van de 1085 inwoners) en eenpersoonshuishoudens (300). De buurt Lijnse Hoek Oost heeft een stedelijkheidsgraad van 1 (zeer sterk stedelijk), maar voelt door het groen toch rustig aan.

Dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn op 623 meter, of de Jumbo op 663 meter. Ook een Lidl en Nettorama zitten op loopafstand. Basisschool Den Hazennest (751 meter) en het 2College Cobbenhagenlyceum (511 meter) zijn goed bereikbaar. Het park of plantsoen ligt op 100 meter. De gemeente Tilburg biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hendriks Makelaardij Tilburg aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 425.000
Prijs per m²€ 2.796
Woonoppervlakte152m²
Perceeloppervlakte143m²
Bouwjaar1974
EnergielabelC
BuurtLijnse Hoek Oost
WijkHeikant
GemeenteTilburg

Locatie

Kreutzerstraat 40, Tilburg

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.3
Blacky
23-08-2024
Een groen Tilburg noord

Veilig en lekker veel bebossing. Winkels bibliotheek en ziekenhuizen e.d. lekker dichtbij.

Buurt statistieken

Gegevens uit Lijnse Hoek Oost

Inwoners1.085
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Lijnse Hoek Oost

Woningvoorraad561
Gem. WOZ-waarde€ 220.000
Koopwoningen31%
Huurwoningen69%

Supermarkten

41 binnen 5 km

Albert Heijn
Wagnerplein 52
623m
Jumbo
Wagnerplein 18
663m
Jumbo
Bart van Peltplein 1
675m

Scholen

61 binnen 5 km

2College Cobbenhagenlyceum
Voortgezet onderwijs · 1119 leerlingen
511m
2College Cobbenhagenmavo
Voortgezet onderwijs · 273 leerlingen
528m
2College Cobbenhagenlyceum Waldorfstroom
Voortgezet onderwijs · 67 leerlingen
615m

Veelgestelde vragen

Over Kreutzerstraat 40, Tilburg

Welk energielabel heeft Kreutzerstraat 40?

De woning aan Kreutzerstraat 40 in Tilburg heeft energielabel C.

Is €425.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €425.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs van €335.000 in de buurt Lijnse Hoek Oost. Maar deze woning is met 152 m² ook ruimer dan het gemiddelde van 137 m². De prijs per vierkante meter is ongeveer €2.796, terwijl het buurtgemiddelde €2.445 per m² is. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat en afwerking van de woning.

Hoe is de buurt Lijnse Hoek Oost om in te wonen?

Lijnse Hoek Oost is een groene, rustige buurt in Tilburg-Noord. Bewoners waarderen de veiligheid en de nabijheid van voorzieningen zoals winkels, bibliotheek en ziekenhuizen. De buurt heeft een zeer stedelijk karakter (omgevingsadressendichtheid 3032), maar voelt door de bebossing toch groen aan. Er wonen veel 65-plussers en eenpersoonshuishoudens.

Welke supermarkten en scholen zitten er in de buurt?

Binnen 900 meter vind je Albert Heijn, Jumbo (twee vestigingen), Nettorama en Lidl. Voor onderwijs zijn er basisschool Den Hazennest (751 m) en diverse scholen voor voortgezet onderwijs, zoals 2College Cobbenhagenlyceum (511 m) en 2College Cobbenhagenmavo (528 m). Ook een kinderdagverblijf zit op 500 meter.

Hoe is het energielabel C van deze woning?

Energielabel C is een gemiddeld label voor een woning uit 1974. Het betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. In de buurt hebben alle koopwoningen (voor zover bekend) label C. Je kunt verwachten dat de energiekosten beheersbaar zijn, maar niet extreem laag.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 3,5 kilometer afstand. Dat is ongeveer 10 minuten met de fiets of een korte autorit.

Zijn er veel koopwoningen in Lijnse Hoek Oost?

In de buurt is 31% van de woningen een koopwoning. De rest is huur. Er staat momenteel slechts één koopwoning te koop (deze), dus het aanbod is beperkt. De gemiddelde verkooptijd was 26 dagen, wat aangeeft dat woningen redelijk snel gaan.