KopenTholenHoekwoningenLangestraat 8

Langestraat 8

Poortvliet, Tholen

€ 317.500
Buurt Poortvliet, PoortvlietBekijk buurt
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in Poortvliet

Deze hoekwoning aan de Langestraat 8 in Poortvliet ademt historie. Het bouwjaar 1875 geeft de woning een authentieke uitstraling, met een flinke tuin van 417 m². Met 90 m² woonoppervlak is het een compacte maar complete woning. De vraagprijs van €317.500 is marktconform voor een hoekwoningen in Tholen van dit type.

Poortvliet: een dorpse gemeenschap

Poortvliet is een rustig dorp in de gemeente Tholen. Het is een plek waar mensen elkaar kennen. De buurt telt 1.345 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een echte eengezinswijk: 96% van de woningen is een eengezinswoning. De sfeer is dorps en gemoedelijk.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR, die om de hoek zit op 300 meter. Ook de Lidl en Albert Heijn zijn binnen tien minuten fietsen te bereiken. Kinderen kunnen naar Jenaplanschool met de Bijbel, op 170 meter afstand, of naar Openbare basisschool De Eevliet, op 352 meter. Het is een straat waar het leven rustig en overzichtelijk is.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Mark Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 317.500
Prijs per m²€ 3.528
Woonoppervlakte90m²
Perceeloppervlakte417m²
Bouwjaar1875
EnergielabelD
BuurtPoortvliet
WijkPoortvliet
GemeenteTholen

Locatie

Langestraat 8, Poortvliet

Buurt statistieken

Gegevens uit Poortvliet

Inwoners1.345
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

4 binnen 5 km

SPAR
Schoolstraat 2
4463m
SPAR
Molenstraat 1
4640m
Lidl
Markt 23-27
4743m

Scholen

16 binnen 5 km

Jenaplanschool met de Bijbel
Basisonderwijs · 98 leerlingen
170m
Openbare basisschool De Eevliet
Basisonderwijs · 37 leerlingen
352m
obs Oosterschelde
Basisonderwijs · 47 leerlingen
2406m

Veelgestelde vragen

Over Langestraat 8, Poortvliet

Welk energielabel heeft Langestraat 8?

De woning aan Langestraat 8 in Poortvliet heeft energielabel D.

Is de prijs van €317.500 redelijk voor deze woning?

De vraagprijs van €317.500 is marktconform voor een hoekwoning in Poortvliet. Het perceel van 417 m² is ruim, maar het energielabel D betekent dat je rekening moet houden met hogere stookkosten. Vergelijkbare woningen in de buurt geven een goed beeld van de prijs.

Hoe is het energielabel D te verklaren?

Het energielabel D is gebruikelijk voor een woning uit 1875. Dit label geeft aan dat de woning matig geïsoleerd is. Je kunt verwachten dat de stookkosten hoger zijn dan bij een woning met label A of B. Het is goed om dit mee te nemen in je maandlasten.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1875?

Een woning uit 1875 heeft vaak karakteristieke details, maar vraagt ook onderhoud. Denk aan het controleren van het dak, de fundering en het houtwerk.