Hoekwoning te koop: Luchtenburg 2, Oss
KopenOssHoekwoningenLuchtenburg 2

Luchtenburg 2

Mettegeupel, Oss

€ 474.777
Buurt Mettegeupel, OssBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 145m²
145m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
37% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Luchtenburg 2, Oss

Deze hoekwoning aan de Luchtenburg in Oss heeft een fijne, ruime uitstraling. Met 145 m² woonoppervlak en een perceel van 262 m² is er genoeg plek voor een gezin. De woning uit 1994 heeft energielabel C, wat betekent dat de isolatie redelijk is. De vraagprijs van €474.777 is marktconform voor hoekwoningen in Oss.

Buurt Mettegeupel

De woning ligt in de buurt Mettegeupel, een rustige woonwijk in Oss. De buurt telt bijna 2000 inwoners, met veel gezinnen en een mix van leeftijden. Het is een veilige buurt met weinig criminaliteit. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een prettige, stabiele omgeving.

Leven in de straat

In de ochtend loop je in vijf minuten naar basisschool Mettegeupel, om de hoek. Voor de dagelijkse boodschappen is Jumbo op tien minuten lopen, en Albert Heijn iets verder. Ook zijn er andere scholen zoals Daltonschool De Evenaar en Basisschool Mozaïek op loopafstand. De gemeente Oss biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Akker Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt23 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 474.777
Prijs per m²€ 3.274
Woonoppervlakte145m²
Perceeloppervlakte262m²
Bouwjaar1994
EnergielabelC
BuurtMettegeupel
WijkKrinkelhoek
GemeenteOss

Locatie

Luchtenburg 2, Oss

Buurt statistieken

Gegevens uit Mettegeupel

Inwoners1.985
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

19 binnen 5 km

Jumbo
Vierhoeksingel 7
871m
Albert Heijn
Burchtplein 80
1114m
Ekoplaza
Kruisstraat 22
1327m

Scholen

36 binnen 5 km

Openbare Basisschool Mettegeupel
Basisonderwijs · 123 leerlingen
335m
Vrijebasisschool 't Kleurenbos
Basisonderwijs · 56 leerlingen
496m
Daltonschool De Evenaar
Basisonderwijs · 401 leerlingen
516m

Veelgestelde vragen

Over Luchtenburg 2, Oss

Welk energielabel heeft Luchtenburg 2?

De woning aan Luchtenburg 2 in Oss heeft energielabel C.

Is €474.777 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €474.777 voor een hoekwoning van 145 m² met een perceel van 262 m² in Mettegeupel is marktconform. De woning heeft energielabel C en is gebouwd in 1994. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Mettegeupel om in te wonen?

Mettegeupel is een rustige woonwijk met veel gezinnen. De buurt heeft bijna 2000 inwoners, een laag criminaliteitscijfer en veel groen. Het is een veilige en stabiele omgeving.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Openbare Basisschool Mettegeupel (4 minuten lopen) en Daltonschool De Evenaar (6 minuten lopen). Ook zijn er scholen voor voortgezet onderwijs op ongeveer 1,9 km afstand.