Hoekwoning te koop: Maasheuvel 24, Roosteren
KopenEcht-SusterenHoekwoningenMaasheuvel 24

Maasheuvel 24

Roosteren, Echt-Susteren

€ 1.115.000
Buurt Roosteren, RoosterenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 618m²
618m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning met karakter

Deze hoekwoning aan de Maasheuvel in Roosteren ademt historie en ruimte. Met een woonoppervlak van 618 m² en een perceel van 995 m² is het een woning waar je echt kunt leven. Het bouwjaar 1926 geeft de woning een authentieke uitstraling, terwijl energielabel B aangeeft dat de basis goed is. De vraagprijs van €1.115.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de ligging. Vergelijk ook andere hoekwoningen in Echt-Susteren.

Roosteren: rustig en landelijk

Roosteren is een klein dorp in Limburg, omgeven door groen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Rustig en een beetje afgelegen". Het dorp telt ruim 1.100 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en het overgrote deel is koop. De buurt Roosteren heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat bijdraagt aan de rust.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij SPAR express, op twee kilometer afstand. Ook PLUS, Aldi en Jumbo zijn binnen vijf kilometer te vinden. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Openbare Basisschool De Springdonk op ruim drie kilometer. De gemeente Echt-Susteren biedt voorzieningen op het gebied van onderwijs en zorg, al liggen de meeste voorzieningen op enige afstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Buitenstate Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt29 oktober 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.115.000
Prijs per m²€ 1.804
Woonoppervlakte618m²
Perceeloppervlakte995m²
Bouwjaar1926
EnergielabelB
BuurtRoosteren
WijkRoosteren
GemeenteEcht-Susteren

Locatie

Maasheuvel 24, Roosteren

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.7
Amy
07-02-2025
Rustig en een beetje afgelegen

Ik woon er pas een halfjaar je maar 't is best rustig helaas geen supermarkt

Buurt statistieken

Gegevens uit Roosteren

Inwoners1.195
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

6 binnen 5 km

SPAR express
Rijksweg A2 12
2128m
PLUS
Wigibaldplein 1
3413m
Aldi
Palmbrugweg 4
3942m

Scholen

5 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Springdonk
Basisonderwijs · 269 leerlingen
3219m
Basisschool In 't Park
Basisonderwijs · 227 leerlingen
3693m
Kindcentrum Angela
Basisonderwijs · 160 leerlingen
4241m

Veelgestelde vragen

Over Maasheuvel 24, Roosteren

Welk energielabel heeft Maasheuvel 24?

De woning aan Maasheuvel 24 in Roosteren heeft energielabel B.

Is €1.115.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.115.000 is fors, maar past bij de enorme oppervlakte van 618 m² en het perceel van 995 m². In de buurt zijn geen directe vergelijkingspunten beschikbaar, maar voor een hoekwoning met dit formaat en bouwjaar 1926 is het een prijs die past bij de exclusiviteit. Het energielabel B is gunstig voor een woning uit 1926.

Hoe is de bereikbaarheid van Roosteren?

Roosteren ligt landelijk, met een treinstation op 5,3 kilometer afstand. De omgevingsadressendichtheid is laag (191), wat duidt op een rustige omgeving. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten ben je aangewezen op de auto of fiets, want de dichtstbijzijnde supermarkt (SPAR express) ligt op 2,1 kilometer.