Vrijstaande woning te koop: Lanterdijk 49, Roosteren

Lanterdijk 49

Roosteren, Echt-Susteren

€ 1.200.000
Buurt Roosteren, RoosterenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 440m²
440m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaand landgoed in Roosteren

Deze vrijstaande woning aan de Lanterdijk 49 ademt rust en ruimte. Met 440 m² woonoppervlak op een perceel van maar liefst 5310 m² is dit een plek waar je echt tot rust komt. Het bouwjaar 1875 geeft de woning karakter, maar vraagt ook om liefde. De vraagprijs van € 1.200.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaal en de ligging. Vergelijk eens met andere vrijstaande woningen in Echt-Susteren.

Roosteren

Roosteren is een klein, rustig dorp in de gemeente Echt-Susteren. Het is er stil en een beetje afgelegen, zoals een bewoner het omschrijft: "Rustig en een beetje afgelegen". Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 7,67. De bevolking is gemiddeld wat ouder, met veel 65-plussers. Het is een plek voor wie van stilte houdt.

Leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR express, op een paar minuten lopen. Ook de PLUS is om de hoek, twee straten verder. Voor schoolgaande kinderen is er de Openbare Basisschool De Springdonk op tien minuten lopen, en Basisschool In 't Park op twintig minuten. Het is een dorp waar je de auto nodig hebt voor de meeste voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Marcant Wonen en Marcant Wonen op Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt24 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.200.000
Prijs per m²€ 2.727
Woonoppervlakte440m²
Perceeloppervlakte5310m²
Bouwjaar1875
BuurtRoosteren
WijkRoosteren
GemeenteEcht-Susteren

Locatie

Lanterdijk 49, Roosteren

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.7
Amy
07-02-2025
Rustig en een beetje afgelegen

Ik woon er pas een halfjaar je maar 't is best rustig helaas geen supermarkt

Buurt statistieken

Gegevens uit Roosteren

Inwoners1.195
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

8 binnen 5 km

SPAR express
Rijksweg A2 12
1247m
PLUS
Wigibaldplein 1
2686m
SPAR express
Langereweg 17
4156m

Scholen

7 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Springdonk
Basisonderwijs · 269 leerlingen
2544m
Basisschool In 't Park
Basisonderwijs · 227 leerlingen
3040m
Basisschool het Avontuur
Basisonderwijs · 121 leerlingen
3521m

Veelgestelde vragen

Over Lanterdijk 49, Roosteren

Is € 1.200.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 1.200.000 is aan de hoge kant, gezien de ligging in een rustig dorp en de staat van een woning uit 1875. Het perceel van 5310 m² is uitzonderlijk groot, wat de prijs deels verklaart.

Hoe is het leven in Roosteren?

Roosteren is een klein, rustig dorp. Een bewoner zegt: 'Rustig en een beetje afgelegen'. Er is geen supermarkt in het dorp zelf, maar de dichtstbijzijnde is op 400 meter. Het is een plek voor wie van stilte en ruimte houdt, maar voorzieningen zijn beperkt.

Wat is de staat van de woning?

De woning is gebouwd in 1875, dus het is een oud pand met karakter. De oppervlakte is 440 m², verdeeld over meerdere verdiepingen. Het energielabel is niet bekend, maar bij een woning van deze leeftijd is isolatie vaak matig.