Hoekwoning te koop: Millenerstraat 22, Nieuwstadt
Verkocht onder voorbehoud
KopenEcht-SusterenHoekwoningenMillenerstraat 22

Millenerstraat 22

Nieuwstadt Centrum, Echt-Susteren

€ 175.000
Buurt Nieuwstadt Centrum, NieuwstadtBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 187m²
187m² woonoppervlakte
PLUS op 117m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in Nieuwstadt

Deze hoekwoning aan de Millenerstraat 22 heeft een flinke oppervlakte van 187 m² en een perceel van 168 m². Het bouwjaar 1949 geeft de woning een klassieke uitstraling, met voldoende ruimte voor een gezin. De vraagprijs van € 175.000 is marktconform voor hoekwoningen in Echt-Susteren.

De buurt: Nieuwstadt Centrum

Nieuwstadt Centrum is een rustige buurt met veel eengezinswoningen. De meeste woningen zijn koopwoningen, en er wonen relatief veel gezinnen en ouderen. Op basis van de beschikbare gegevens is er geen bewonersreview om te citeren. De buurt Nieuwstadt Centrum heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat bijdraagt aan de rust.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, die om de hoek zit op 117 meter. Ook zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals Kindcentrum De Eik op 454 meter. De gemeente Echt-Susteren biedt verder voorzieningen zoals een restaurant en een park op loopafstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder L.W.M. Makelaardij B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt24 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 175.000
Prijs per m²€ 936
Woonoppervlakte187m²
Perceeloppervlakte168m²
Bouwjaar1949
EnergielabelF
BuurtNieuwstadt Centrum
WijkNieuwstadt
GemeenteEcht-Susteren

Locatie

Millenerstraat 22, Nieuwstadt

Buurt statistieken

Gegevens uit Nieuwstadt Centrum

Inwoners1.800
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

14 binnen 5 km

PLUS
Markt 24
117m
SPAR express
Langereweg 17
2016m
PLUS
Wigibaldplein 1
3082m

Scholen

20 binnen 5 km

Kindcentrum De Eik
Basisonderwijs · 230 leerlingen
454m
IKC Loedoes
Basisonderwijs · 359 leerlingen
2907m
De Parkschool
Speciaal onderwijs · 96 leerlingen
2982m

Veelgestelde vragen

Over Millenerstraat 22, Nieuwstadt

Welk energielabel heeft Millenerstraat 22?

De woning aan Millenerstraat 22 in Nieuwstadt heeft energielabel F.

Is de vraagprijs van € 175.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van € 175.000 voor een hoekwoning van 187 m² met een perceel van 168 m² in Nieuwstadt is marktconform. Het bouwjaar 1949 betekent dat er mogelijk onderhoud nodig is, maar de prijs weerspiegelt de ruime oppervlakte en de rustige buurt.

Hoe is de bereikbaarheid van Nieuwstadt Centrum?

Het treinstation ligt op 2,99 km afstand, wat goed te doen is met de fiets of auto. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad, dus je bent aangewezen op eigen vervoer voor verder weg gelegen bestemmingen.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er is een PLUS supermarkt op 117 meter en een basisschool op 454 meter. Ook zijn er een restaurant en een park op loopafstand. Voor voortgezet onderwijs moet je wel iets verder reizen, naar 4,71 km.