Hoekwoning te koop: Montgomerystraat 15, Nederweert
KopenNederweertHoekwoningenMontgomerystraat 15

Montgomerystraat 15

Nederweert, Nederweert

€ 529.000
Buurt Nederweert, NederweertBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 163m²
163m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in een rustige buurt

Deze hoekwoning aan de Montgomerystraat in Nederweert ademt rust en ruimte. Met 163 m² woonoppervlak en een perceel van 240 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 2012 heeft energielabel A, wat betekent dat je weinig aan stookkosten kwijt zult zijn. De vraagprijs van €529.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van hoekwoningen in Nederweert.

De buurt: gezellig en dorps

Nederweert is een dorp waar mensen elkaar kennen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Het is een hele gezellige buurt, iedereen kent elkaar in deze buurt. Als het nieuwjaar is wensen we elkaar allemaal een gezellig nieuwjaar." De buurt telt ruim 7.400 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en 60% is koop. Meer weten over de omgeving? Lees verder over de buurt Nederweert.

Dagelijks leven: voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn of Aldi, beide op een paar minuten lopen. Ook de basisscholen zijn dichtbij: Openbare Basisschool de Klimop ligt om de hoek, en IKC de Kerneel twee straten verder. Voor het voortgezet onderwijs is Yuverta mavo Nederweert tien minuten lopen. De gemeente Nederweert biedt een compleet voorzieningenniveau.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder ViaDal en ViaDal op Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 529.000
Prijs per m²€ 3.245
Woonoppervlakte163m²
Perceeloppervlakte240m²
Bouwjaar2012
EnergielabelA
BuurtNederweert
WijkNederweert
GemeenteNederweert

Locatie

Montgomerystraat 15, Nederweert

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.0
Quirijn segers
21-01-2025
Gezellig

Het is een hele gezellige buurt, iedereen kent elkaar in deze buurt. Als het nieuwjaar is wensen we elkaar allemaal een gezellig nieuwjaar.

Buurt statistieken

Gegevens uit Nederweert

Inwoners7.435
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Nederweert

Woningvoorraad3.483
Gem. WOZ-waarde€ 337.000
Koopwoningen60%
Huurwoningen40%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Albert Heijn
Kerkstraat 6a
920m
Aldi
Dr. Schmidtstraat 9
947m
Coop
Onze Lieve Vrouwestraat 73
2953m

Scholen

16 binnen 5 km

Openbare Basisschool de Klimop
Basisonderwijs · 168 leerlingen
189m
IKC de Kerneel
Basisonderwijs · 281 leerlingen
321m
Yuverta mavo Nederweert
Voortgezet onderwijs · 351 leerlingen
885m

Veelgestelde vragen

Over Montgomerystraat 15, Nederweert

Welk energielabel heeft Montgomerystraat 15?

De woning aan Montgomerystraat 15 in Nederweert heeft energielabel A.

Is €529.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €529.000 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€548.414) en ook onder de mediaan van €575.000. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €3.438, wat bij 163 m² neerkomt op ongeveer €560.000. De prijs is dus aan de scherpe kant, zeker gezien het energielabel A en het bouwjaar 2012.

Hoe is de buurt om in te wonen?

De buurt scoort een 9,0 op basis van één review. Bewoners noemen het een gezellige buurt waar iedereen elkaar kent. Het is een dorpse omgeving met veel eengezinswoningen en een mix van leeftijden. De stedelijkheid is matig (3 op een schaal van 5), met een omgevingsadressendichtheid van 1.058 adressen per km².

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer energiezuinig is. In de buurt heeft 50% van de koopwoningen label A, dus dit is een goede score. Je kunt lage energiekosten verwachten, al zijn concrete bedragen afhankelijk van je gebruik.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand: Openbare Basisschool de Klimop op 189 meter en IKC de Kerneel op 321 meter. Voor voortgezet onderwijs is Yuverta mavo Nederweert op 885 meter. In totaal zijn er 16 scholen binnen 5 km.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 6,4 km afstand. Dat is ongeveer 10 minuten met de auto of een kwartier met de fiets.

Wat voor type woning is dit?

Het is een hoekwoning uit 2012 met een woonoppervlak van 163 m² en een perceel van 240 m². Hoekwoningen hebben vaak meer privacy en een grotere tuin dan tussenwoningen. In Nederweert zijn meerdere hoekwoningen te koop.

ViaDal
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen
ViaDal
viadal.nl