Tussenwoning te koop: Geenestraat 54, Nederweert
Onder bod
KopenNederweertTussenwoningenGeenestraat 54

Geenestraat 54

Nederweert, Nederweert

€ 369.000
Buurt Nederweert, NederweertBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Ruim woonoppervlak van 158m²
158m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 471m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een gezellige buurt

Deze tussenwoning aan de Geenestraat in Nederweert ademt de sfeer van een echte jaren-70-woning met een flinke oppervlakte van 158 m² en een perceel van 242 m². Met energielabel D is het een woning die nog wat aandacht vraagt, maar de prijs van €369.000 ligt 38% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt. Dat maakt dit aanbod opvallend scherp geprijsd, zeker vergeleken met andere tussenwoningen in Nederweert.

Buurt: Nederweert

De buurt Nederweert is een dorpse gemeenschap waar bewoners elkaar kennen. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 9,0. Een bewoner zegt: "Het is een hele gezellige buurt, iedereen kent elkaar in deze buurt. Als het nieuwjaar is wensen we elkaar allemaal een gezellig nieuwjaar." De buurt telt ruim 7.400 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en 60% is koop. De buurt Nederweert heeft een matige stedelijkheid, met een omgevingsadressendichtheid van 1058.

Leven in de straat

In de straat begint de dag met de geur van vers brood: Albert Heijn ligt om de hoek op 471 meter, en Aldi op 661 meter. Voor de kinderen is IKC de Bongerd op 137 meter lopen, een basisschool met 114 leerlingen. Ook Yuverta mavo Nederweert (693 meter) en IKC de Kerneel (807 meter) zijn dichtbij. De gemeente Nederweert biedt verder een huisartsenpraktijk op 600 meter en een restaurant op 700 meter.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Hermans Makelaars op Funda. De makelaar heeft de woning gepubliceerd met alle belangrijke gegevens, zoals oppervlakte, bouwjaar en energielabel.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 369.000
Prijs per m²€ 2.335
Woonoppervlakte158m²
Perceeloppervlakte242m²
Bouwjaar1972
EnergielabelD
BuurtNederweert
WijkNederweert
GemeenteNederweert

Locatie

Geenestraat 54, Nederweert

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.0
Quirijn segers
21-01-2025
Gezellig

Het is een hele gezellige buurt, iedereen kent elkaar in deze buurt. Als het nieuwjaar is wensen we elkaar allemaal een gezellig nieuwjaar.

Buurt statistieken

Gegevens uit Nederweert

Inwoners7.435
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Nederweert

Woningvoorraad3.483
Gem. WOZ-waarde€ 337.000
Koopwoningen60%
Huurwoningen40%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Albert Heijn
Kerkstraat 6a
471m
Aldi
Dr. Schmidtstraat 9
661m
Coop
Onze Lieve Vrouwestraat 73
3520m

Scholen

23 binnen 5 km

IKC de Bongerd
Basisonderwijs · 114 leerlingen
137m
Yuverta mavo Nederweert
Voortgezet onderwijs · 351 leerlingen
693m
IKC de Kerneel
Basisonderwijs · 281 leerlingen
807m

Veelgestelde vragen

Over Geenestraat 54, Nederweert

Welk energielabel heeft Geenestraat 54?

De woning aan Geenestraat 54 in Nederweert heeft energielabel D.

Is €369.000 een scherpe prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs van €369.000 ligt 38% onder de gemiddelde vraagprijs van €592.500 in de buurt. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €3.438, terwijl deze woning met 158 m² neerkomt op ongeveer €2.335 per m². Dat is aanzienlijk lager, al heeft de woning energielabel D, terwijl de helft van het koopaanbod in de buurt label A heeft.

Wat is de gemiddelde verkoopprijs in de buurt?

In de buurt Nederweert is de gemiddelde verkoopprijs van woningen in de afgelopen periode €548.414, met een gemiddelde verkooptijd van 54 dagen. De mediaanvraagprijs ligt op €575.000. Deze woning is met €369.000 dus fors lager geprijsd dan het gemiddelde.

Hoeveel woningen staan er te koop in de buurt?

Op dit moment staan er 9 koopwoningen te koop in de buurt Nederweert, met prijzen variërend van €350.000 tot €1.195.000. De gemiddelde vraagprijs is €592.500. Er zijn de afgelopen periode 35 woningen verkocht, wat wijst op een redelijk actieve markt.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Deze woning heeft energielabel D. Dat betekent dat het energieverbruik gemiddeld is voor een woning uit 1972. In de buurt heeft 50% van het koopaanbod label A, 16,7% label B en 33,3% label C. Geen enkel ander koopaanbod heeft label D of lager. Label D kan hogere stookkosten betekenen dan een modernere woning.

Hoe is de buurt qua voorzieningen?

De buurt heeft goede basisvoorzieningen. Een huisartsenpraktijk zit op 600 meter, een grote supermarkt (Albert Heijn) op 471 meter en een basisschool (IKC de Bongerd) op 137 meter. Ook een restaurant en bibliotheek zijn binnen een kilometer te vinden. Het treinstation ligt op 6,4 km afstand.

Wat voor type woning is dit?

Het is een tussenwoning uit 1972 met een woonoppervlakte van 158 m² en een perceel van 242 m². Het is een eengezinswoning, wat past bij het karakter van de buurt waar 80% van de woningen eengezinswoningen zijn.