Hoekwoning te koop: Nicolaas Beetslaan 4, Zeist
Onder bod
KopenZeistHoekwoningenNicolaas Beetslaan 4

Nicolaas Beetslaan 4

Patijnpark, Zeist

€ 750.000
Buurt Patijnpark, ZeistBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Ruim woonoppervlak van 128m²
128m² woonoppervlakte
Lidl op 409m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning in Zeist

Deze hoekwoning aan de Nicolaas Beetslaan in Zeist valt op door zijn ruime opzet. Met 128 m² woonoppervlak is hij 83% groter dan het buurtgemiddelde, wat je direct een ruimtelijk gevoel geeft. De woning uit 1930 heeft energielabel D en staat te koop voor €750.000. Dat is een flink bedrag, maar voor een hoekwoning in Zeist is dat marktconform. Bekijk ook andere hoekwoningen in Zeist.

Buurt Patijnpark

Patijnpark is een groene, rustige buurt in Zeist-Noord. Bewoners zijn enthousiast: "super gezellige buurt, bereikbaar en fijne plek voor de community", zegt een van hen. Een ander noemt het "heel leuk en gezellig, heel leuk en mooie plek, hele leuke huizen en mooie natuur". Op basis van drie beoordelingen krijgt de buurt een 9,2. Het is een buurt met veel eengezinswoningen (78%) en vooral gezinnen. De buurt Patijnpark heeft een gemiddeld inkomen dat iets boven het landelijk gemiddelde ligt.

Leven in de straat

In de straat begint de dag rustig. Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Lidl, die om de hoek zit op 400 meter. Ook de Albert Heijn en Jumbo zijn op loopafstand, twee straten verder. Voor de kinderen is CBS Ichthus op 5 minuten lopen, en de Damiaanschool op nog geen 6 minuten. De gemeente Zeist biedt verder volop voorzieningen, van parken tot restaurants.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Buijs Regiomakelaars Amersfoort op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 juni 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 750.000
Prijs per m²€ 5.859
Woonoppervlakte128m²
Perceeloppervlakte337m²
Bouwjaar1930
EnergielabelD
GemeenteZeist

Locatie

Nicolaas Beetslaan 4, Zeist

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 3 bewoners

8.0
ronald
27-01-2026
Geweldig en super fijn!

super gezzilige berijkbaar en fijne plek voor de comunity

10
c
07-11-2025
heel goed en heel erg leuke natuur

erg leuk en gezellig heel leuk en mooie plek hele leuke huizen en mooie natuur

9.5
c
07-11-2025
heel erg goed en mooi

heel gezelig en heel erg mooi met de natuur enz

Buurt statistieken

Gegevens uit Patijnpark

Inwoners4.120
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Patijnpark

Woningvoorraad1.665
Gem. WOZ-waarde€ 598.000
Koopwoningen69%
Huurwoningen31%

Supermarkten

27 binnen 5 km

Lidl
Van Reenenweg 151-153
409m
Albert Heijn
Emmaplein 2
762m
Jumbo
Johan van Oldenbarneveltlaan 96
833m

Scholen

58 binnen 5 km

CBS Ichthus
Basisonderwijs · 493 leerlingen
331m
De Damiaanschool
Basisonderwijs · 319 leerlingen
460m
WereldKidz Meerklank
Speciaal onderwijs · 88 leerlingen
658m

Veelgestelde vragen

Over Nicolaas Beetslaan 4, Zeist

Welk energielabel heeft Nicolaas Beetslaan 4?

De woning aan Nicolaas Beetslaan 4 in Zeist heeft energielabel D.

Is €750.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €750.000 ligt boven het gemiddelde van verkochte woningen in de buurt (€645.111), maar die zijn gemiddeld kleiner (70 m²). Deze hoekwoning is met 128 m² veel ruimer, dus de prijs per m² is lager dan het buurtgemiddelde van €5.000. Het is een marktconforme prijs voor een woning van dit formaat in Zeist.

Hoe is de buurt Patijnpark om in te wonen?

Patijnpark wordt door bewoners zeer gewaardeerd: het is een groene, rustige buurt met veel eengezinswoningen en gezinnen. De beoordeling is een 9,2 op basis van drie reviews. Bewoners noemen het "super gezellig" en "heel leuk en mooi". De buurt heeft een laag criminaliteitscijfer (88 misdrijven per jaar) en is goed bereikbaar.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel D. Dat is gemiddeld voor een woning uit 1930. In de buurt heeft 33,3% van de woningen label A, 33,3% label C en 33,3% label D of lager. Label D betekent dat je hogere stookkosten kunt verwachten dan bij een zuiniger label, maar het is niet extreem onzuinig.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. CBS Ichthus (493 leerlingen) zit op 5 minuten lopen, en De Damiaanschool (319 leerlingen) op 6 minuten. Ook is er voortgezet speciaal onderwijs in de buurt. De afstand tot het voortgezet onderwijs is 1,1 km.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4,3 km afstand. Dat is ongeveer 10 minuten met de fiets of een korte autorit. De buurt is verder goed bereikbaar met de auto en er zijn busverbindingen in de omgeving.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een hoekwoning, wat betekent dat hij aan één zijde vrij staat en meer privacy en lichtinval heeft dan een tussenwoning. De woning heeft een perceel van 337 m², een woonoppervlak van 128 m² en is gebouwd in 1930. Het is een ruime eengezinswoning in een groene buurt.

Buijs Regiomakelaars Amersfoort
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 2 bronnen
Buijs Regiomakelaars Amersfoort
buijsregiomakelaars.nl
Bekijk
Buijs Regiomakelaars Amersfoort
funda.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Patijnpark

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appNicolaas Beetslaan 4, Zeist
Bekijk