Hoekwoning te koop: Nijvelstraat 1, Eindhoven
Verkocht onder voorbehoud
KopenEindhovenHoekwoningenNijvelstraat 1

Nijvelstraat 1

Tempel, Eindhoven

€ 535.000
Buurt Tempel, EindhovenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 142m²
15% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in een rustige buurt

Deze hoekwoning uit 1997 staat in de wijk Aanschot, een groene en rustige buurt in Eindhoven. Met 142 m² woonoppervlak en een perceel van 260 m² is er volop ruimte voor een gezin. De woning heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €535.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere hoekwoningen in Eindhoven, maar de ruime opzet en de ligging maken het een interessante optie.

De buurt Tempel

De buurt Tempel is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Het is een gemengde buurt met zowel gezinnen als ouderen. De meeste woningen zijn gebouwd tussen 1945 en 1970, maar deze hoekwoning uit 1997 is relatief jong. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een stabiele buurt is met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,2 personen.

Het dagelijks leven in de straat

In de straat is het doordeweeks rustig. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn op 5 minuten lopen, of bij de Lidl en Aldi die ook om de hoek zitten. Voor kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals SALTO basisschool De Groene Vlinder op 6 minuten lopen en De Bijenkorf op 7 minuten. Het Stedelijk College Eindhoven voor voortgezet onderwijs ligt op 4 minuten lopen. De gemeente Eindhoven biedt verder alle stedelijke voorzieningen op korte afstand.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Hendriks Makelaardij Eindhoven en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt22 november 2025
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 535.000
Prijs per m²€ 3.768
Woonoppervlakte142m²
Perceeloppervlakte260m²
Bouwjaar1997
EnergielabelB
BuurtTempel
WijkAanschot
GemeenteEindhoven

Locatie

Nijvelstraat 1, Eindhoven

Buurt statistieken

Gegevens uit Tempel

Inwoners5.170
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Tempel

Woningvoorraad2.344
Gem. WOZ-waarde€ 327.000
Koopwoningen44%
Huurwoningen56%

Supermarkten

47 binnen 5 km

Albert Heijn
Tarwelaan 70
529m
Lidl
Wijngaardplein 45
577m
Aldi
Belgieplein 22-23
597m

Scholen

62 binnen 5 km

Stedelijk College Eindhoven
Voortgezet onderwijs · 1458 leerlingen
301m
SALTO basisschool De Groene Vlinder
Basisonderwijs · 124 leerlingen
509m
De Bijenkorf
Basisonderwijs · 359 leerlingen
552m

Veelgestelde vragen

Over Nijvelstraat 1, Eindhoven

Welk energielabel heeft Nijvelstraat 1?

De woning aan Nijvelstraat 1 in Eindhoven heeft energielabel B.

Is de prijs van €535.000 marktconform voor deze buurt?

De vraagprijs ligt ongeveer 15% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt Tempel, die €463.571 is. De mediaanprijs is €450.000. De woning is echter groter dan gemiddeld (142 m² vs 124 m²) en heeft een perceel van 260 m². De prijs per vierkante meter is met €3.775 iets hoger dan het buurtgemiddelde van €3.775, dus exact gelijk. Het is een scherpe prijs voor een ruime hoekwoning in een rustige buurt.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in de wijk Aanschot, op 4,6 km van het treinstation. De buurt is goed bereikbaar met de auto en er zijn voldoende parkeermogelijkheden.

Wat voor type woning is dit en wat zijn de kenmerken?

Het is een hoekwoning uit 1997 met een woonoppervlak van 142 m² en een perceel van 260 m². De woning heeft energielabel B, wat betekent dat het redelijk zuinig is. Het is een eengezinswoning met een tuin. De woning is niet als monument aangemerkt.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde basisschool is SALTO basisschool De Groene Vlinder op 509 meter (6 minuten lopen). Ook De Bijenkorf (552 m) en SALTO-School De Tempel (782 m) zijn in de buurt. Voor voortgezet onderwijs is Stedelijk College Eindhoven op 301 meter (4 minuten lopen).

Hoe is de veiligheid in de buurt Tempel?

In de buurt Tempel zijn in de laatste meting 206 misdrijven geregistreerd. Dit is een gemiddeld aantal voor een wijk van deze omvang. De buurt wordt over het algemeen als veilig beschouwd, maar het is altijd goed om zelf een indruk te krijgen door een bezoek.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

De gemiddelde verkooptijd van woningen in de buurt Tempel is 67 dagen. Dit is relatief kort, wat aangeeft dat woningen hier snel worden verkocht. De woningmarkt in Eindhoven is over het algemeen actief.