Tussenwoning te koop: Prins Bernhardlaan 64, Maartensdijk
KopenDe BiltTussenwoningenPrins Bernhardlaan 64

Prins Bernhardlaan 64

Maartensdijk Kern, De Bilt

€ 589.000
Buurt Maartensdijk Kern, MaartensdijkBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 136m²
136m² woonoppervlakte
Jumbo op 141m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in Maartensdijk

Deze tussenwoning aan de Prins Bernhardlaan heeft een woonoppervlak van 136 m² en een perceel van 216 m². Het bouwjaar 1963 en energielabel D geven aan dat er nog winst te behalen valt op het gebied van isolatie. De vraagprijs van €589.000 is aan de hoge kant voor een tussenwoning in deze omgeving, maar de ruime opzet en het perceel maken het een interessante optie. Bekijk ook het aanbod van tussenwoningen in De Bilt voor vergelijkbare woningen.

De buurt Maartensdijk Kern

Maartensdijk Kern is een dorpse wijk met veel eengezinswoningen (82%) en een mix van gezinnen en ouderen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2,3, wat duidt op een gevarieerde bevolking. De buurt Maartensdijk Kern heeft een rustig karakter, met een park of plantsoen op loopafstand (0,5 km). Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele wijk zien.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Jumbo, die om de hoek ligt (141 m). Ook de PLUS en Hoogvliet zijn binnen een paar kilometer te vinden. Kinderen kunnen naar de School met de Bijbel (154 m) of Daltonschool Wereldkidz Kievit (406 m). Voor voortgezet onderwijs is Aeres VMBO Maartensdijk op 678 m een optie. De gemeente De Bilt biedt verder voldoende voorzieningen.

Over deze advertentie

De woning wordt op het moment van schrijven via BURGERSDIJK MAKELAARS en Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt26 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 589.000
Prijs per m²€ 4.331
Woonoppervlakte136m²
Perceeloppervlakte216m²
Bouwjaar1963
EnergielabelD
GemeenteDe Bilt

Locatie

Prins Bernhardlaan 64, Maartensdijk

Buurt statistieken

Gegevens uit Maartensdijk Kern

Inwoners4.490
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Jumbo
Maertensplein 31
141m
PLUS
Donsvlinder 2
3042m
Hoogvliet
Leyenseweg 127
3352m

Scholen

21 binnen 5 km

School met de Bijbel
Basisonderwijs · 166 leerlingen
154m
Daltonschool Wereldkidz Kievit
Basisonderwijs · 68 leerlingen
406m
Martin Luther Kingschool
Basisonderwijs · 215 leerlingen
406m

Veelgestelde vragen

Over Prins Bernhardlaan 64, Maartensdijk

Welk energielabel heeft Prins Bernhardlaan 64?

De woning aan Prins Bernhardlaan 64 in Maartensdijk heeft energielabel D.

Is €589.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €589.000 is aan de hoge kant voor een tussenwoning uit 1963 met energielabel D in Maartensdijk. De woning heeft wel een ruime oppervlakte van 136 m² en een perceel van 216 m², wat de prijs deels verklaart. Vergelijkbaar aanbod in de buurt kan je een beter beeld geven van de markt.

Wat is de staat van het energielabel D?

Energielabel D betekent dat de woning matig geïsoleerd is. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met label A of B. Het is een woning uit 1963, dus er zijn mogelijk kansen om te verduurzamen met bijvoorbeeld spouwmuurisolatie of dubbel glas.

Hoe is de bereikbaarheid van Maartensdijk?

Maartensdijk ligt in de gemeente De Bilt, met een treinstation op 3,8 km afstand. De buurt is rustig en groen, met een park op loopafstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals de School met de Bijbel (154 m) en Daltonschool Wereldkidz Kievit (406 m). Voor voortgezet onderwijs is Aeres VMBO Maartensdijk op 678 m een optie.

Wat voor supermarkten zijn er in de buurt?

De Jumbo zit op 141 m afstand. Verder zijn er binnen 3,5 km ook een PLUS, Hoogvliet, Aldi en SPAR te vinden.

Hoe veilig is de buurt Maartensdijk Kern?

In de buurt zijn 118 misdrijven geregistreerd, maar zonder context is het lastig te zeggen of dat veel of weinig is. Het is een dorpse omgeving met veel eengezinswoningen, wat vaak samengaat met een rustig karakter.

BURGERSDIJK MAKELAARS
Geen Quicklane™
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
BURGERSDIJK MAKELAARS
huispedia.nl
Bekijk
BURGERSDIJK MAKELAARS
funda.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Maartensdijk Kern

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appPrins Bernhardlaan 64, Maartensdijk
Bekijk