Hoekwoning te koop: Refeling 56, Nuenen

Refeling 56

Nuenen-Zuid, Nuenen, Gerwen en Nederwetten

€ 520.000
Buurt Nuenen-Zuid, NuenenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 131m²
131m² woonoppervlakte
Jumbo op 265m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
30% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in Nuenen-Zuid

Deze hoekwoning uit 1969 staat in een rustige straat in Nuenen-Zuid. Met 131 m² woonoppervlak en een perceel van 209 m² is er ruimte genoeg. Het energielabel C betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan. De vraagprijs van €520.000 is marktconform voor hoekwoningen in Nuenen, Gerwen en Nederwetten.

De buurt Nuenen-Zuid

Nuenen-Zuid is een wijk met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. De buurt Nuenen-Zuid heeft een dorps karakter, met voorzieningen op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een rustige, groene omgeving.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Jumbo om de hoek (265 m) of de Lidl (304 m). Kinderen kunnen naar de Eenbes brede school De Wentelwiek (584 m) of De Crijnsschool (832 m). De gemeente Nuenen, Gerwen en Nederwetten biedt een fijne mix van rust en bereikbaarheid.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Pennings Makelaars B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 520.000
Prijs per m²€ 3.969
Woonoppervlakte131m²
Perceeloppervlakte209m²
Bouwjaar1969
EnergielabelC
BuurtNuenen-Zuid
WijkNuenen
GemeenteNuenen, Gerwen en Nederwetten

Locatie

Refeling 56, Nuenen

Buurt statistieken

Gegevens uit Nuenen-Zuid

Inwoners7.075
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

26 binnen 5 km

Jumbo
Hoge Brake 36-40
265m
Lidl
Hoge Brake 8
304m
SPAR express
Smits van Oyenlaan 1002
374m

Scholen

37 binnen 5 km

Nuenens College
Voortgezet onderwijs · 725 leerlingen
451m
Eenbes brede school De Wentelwiek
Basisonderwijs · 263 leerlingen
584m
De Crijnsschool
Basisonderwijs · 250 leerlingen
832m

Veelgestelde vragen

Over Refeling 56, Nuenen

Welk energielabel heeft Refeling 56?

De woning aan Refeling 56 in Nuenen heeft energielabel C.

Is €520.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €520.000 is marktconform voor een hoekwoning van 131 m² met energielabel C in Nuenen-Zuid. De prijs per m² ligt rond de €3.970, wat gebruikelijk is voor deze buurt. Vergelijkbare woningen in de omgeving worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Nuenen-Zuid?

Nuenen-Zuid is goed bereikbaar met de auto. Het treinstation ligt op 5,8 km afstand. De buurt heeft een omgevingsadressendichtheid van 1377, wat duidt op een matig stedelijk gebied.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, de buurt heeft alle dagelijkse voorzieningen op loopafstand. Binnen 300 meter vind je Jumbo en Lidl. Ook zijn er meerdere basisscholen, zoals De Wentelwiek (584 m) en De Crijnsschool (832 m). Een huisartsenpraktijk is op 700 meter.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat betekent dat het redelijk zuinig is, maar niet top. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn. Label C is een goede basis, maar je kunt overwegen om te isoleren voor een lager verbruik.

Hoeveel onderhoud vraagt een hoekwoning uit 1969?

Het perceel van 209 m² biedt een tuin die ook onderhoud nodig heeft.

Is Nuenen-Zuid een veilige buurt?

Het totaal aantal misdrijven in de buurt is 173, wat relatief laag is voor een wijk met ruim 7000 inwoners. De buurt staat bekend als rustig en veilig, met veel gezinnen en ouderen.

Pennings Makelaars B.V.
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 3 bronnen
Pennings Makelaars B.V.
huispedia.nl
Bekijk
Pennings Makelaars B.V.
funda.nl
Bekijk
Pennings Makelaars B.V.