Hoekwoning te koop: Reinkenstraat 6, Eindhoven
Verkocht onder voorbehoud
KopenEindhovenHoekwoningenReinkenstraat 6

Reinkenstraat 6

Bennekel-West Gagelbosch, Eindhoven

€ 699.000
Buurt Bennekel-West Gagelbosch, EindhovenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 198m²
120% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning in een groene buurt

Deze hoekwoning aan de Reinkenstraat in Eindhoven ademt ruimte en rust. Met 198 m² woonoppervlak op een perceel van 267 m² is het een flinke woning, gebouwd in 1958 maar met energielabel A, een mooie combinatie van karakter en zuinigheid. De prijs van €699.000 ligt aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de ligging. Ter vergelijking: de gemiddelde hoekwoningen in Eindhoven zijn een stuk kleiner.

De buurt: Bennekel-West, Gagelbosch

De woning staat in de buurt Bennekel-West, Gagelbosch, een rustige wijk met veel groen. De buurt telt ruim 3.300 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 25 en 65 jaar oud is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemengde buurt zien met zowel eenpersoonshuishoudens als gezinnen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Lidl om de hoek (415 m) of de Albert Heijn twee straten verder (478 m). Basisschool De Kameleon zit op loopafstand (356 m), en voor voortgezet onderwijs kun je naar Parmant Joris (846 m). De gemeente Eindhoven biedt verder alle stedelijke voorzieningen, maar hier in de buurt is het lekker rustig.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via COPPELMANS MAKELAARDIJ op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 699.000
Prijs per m²€ 3.530
Woonoppervlakte198m²
Perceeloppervlakte267m²
Bouwjaar1958
EnergielabelA
BuurtBennekel-West Gagelbosch
WijkOud-Gestel
GemeenteEindhoven

Locatie

Reinkenstraat 6, Eindhoven

Buurt statistieken

Gegevens uit Bennekel-West Gagelbosch

Inwoners3.345
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Bennekel-West Gagelbosch

Woningvoorraad1.709
Gem. WOZ-waarde€ 310.000
Koopwoningen30%
Huurwoningen70%

Supermarkten

58 binnen 5 km

Lidl
Willaertplein 11
415m
Albert Heijn
Franz Leharplein 19
478m
Jumbo
Boutenslaan 56
937m

Scholen

66 binnen 5 km

De Kameleon
Basisonderwijs · 242 leerlingen
356m
Basisschool Karel de Grote
Basisonderwijs · 146 leerlingen
484m
Parmant Joris
Voortgezet onderwijs · 1350 leerlingen
846m

Veelgestelde vragen

Over Reinkenstraat 6, Eindhoven

Welk energielabel heeft Reinkenstraat 6?

De woning aan Reinkenstraat 6 in Eindhoven heeft energielabel A.

Is €699.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €699.000 is fors hoger dan de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€401.406) en ook boven de gemiddelde vraagprijs van €425.000. Maar deze woning is met 198 m² ook veel groter dan het buurtgemiddelde van 90 m². De prijs per m² (€3.530) ligt onder het gemiddelde van €4.792, dus voor de ruimte betaal je relatief weinig.

Hoe zuinig is een woning met energielabel A?

Energielabel A betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten, al zijn de exacte bedragen afhankelijk van je gebruik. In de buurt heeft 40% van de koopwoningen ook label A, dus het is een goede score.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een hoekwoning, gebouwd in 1958. Met 198 m² woonoppervlak en een perceel van 267 m² is het een ruime eengezinswoning. Het energielabel A is opvallend voor een woning van die leeftijd, wat wijst op goede isolatie en moderne installaties.

Hoe is de buurt Bennekel-West, Gagelbosch om in te wonen?

De buurt is rustig en groen, met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen zowel alleenstaanden als gezinnen, en de bevolking is gemengd qua leeftijd. Het aantal misdrijven (161) is relatief laag voor een stedelijke omgeving.

Zijn er scholen en winkels in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten dichtbij: Lidl op 415 m, Albert Heijn op 478 m en Jumbo op 937 m. Basisscholen zoals De Kameleon (356 m) en Karel de Grote (484 m) zijn op loopafstand. Voor voortgezet onderwijs kun je naar Parmant Joris (846 m) of Parmant Helder (864 m).

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4,4 km afstand. Dat is goed te doen met de fiets of auto, maar niet op loopafstand.

Zijn er parken of groen in de buurt?

Ja, een park of plantsoen is op slechts 300 m afstand. De buurt heeft een groen karakter, met veel bomen en tuinen.