Hoekwoning te koop: Roemer Visscherstraat 10, Arnhem
KopenArnhemHoekwoningenRoemer Visscherstraat 10

Roemer Visscherstraat 10

Paasberg, Arnhem

€ 698.500
Buurt Paasberg, ArnhemBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 150m²
30% groter dan gemiddeld in de buurt
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning in Arnhem

Deze hoekwoning uit 1928 ademt karakter en ruimte. Met 150 m² woonoppervlak en een perceel van 203 m² is het een flinke woning. De woning heeft energielabel D, wat betekent dat er nog winst te behalen valt op het gebied van isolatie. Met een vraagprijs van €698.500 is de woning aan de hoge kant vergeleken met andere hoekwoningen in Arnhem, maar de royale oppervlakte en het hoekperceel maken het een bijzondere optie.

De buurt Paasberg

De woning staat in de buurt Paasberg, een rustige wijk met veel groen. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 9,25. Een bewoner zegt: "Gave buurt." In de buurt wonen relatief veel gezinnen en ouderen, en de inkomens zijn doorsnee. Het is een plek waar je elkaar kent en waar het prettig wonen is.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Jumbo, twee straten verder. De kinderen kunnen naar de Julianaschool of De Boomhut, beide op loopafstand. Voor de dagelijkse boodschappen is er ook de Coop en de Dekamarkt om de hoek. Het park is letterlijk naast de deur. De gemeente Arnhem biedt verder alle stedelijke voorzieningen op fietsafstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Musscher & Sonneveld Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 698.500
Prijs per m²€ 4.657
Woonoppervlakte150m²
Perceeloppervlakte203m²
Bouwjaar1928
EnergielabelD
BuurtPaasberg
WijkVelperweg en omgeving
GemeenteArnhem

Locatie

Roemer Visscherstraat 10, Arnhem

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.3
Hans
29-03-2025
Gaaf

Gave buurt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Paasberg

Inwoners2.180
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Paasberg

Woningvoorraad967
Gem. WOZ-waarde€ 442.000
Koopwoningen75%
Huurwoningen24%

Supermarkten

39 binnen 5 km

Jumbo
Rosendaalseweg 696
756m
Coop
Geitenkamp 17
971m
Dekamarkt
Vrij Nederlandstraat 37
1033m

Scholen

51 binnen 5 km

Beekdal Lyceum
Voortgezet onderwijs · 1153 leerlingen
453m
De Boomhut, openbare basisschool
Basisonderwijs · 373 leerlingen
453m
Julianaschool voor Protestants Christelijk Basisonderwijs
Basisonderwijs · 484 leerlingen
465m

Veelgestelde vragen

Over Roemer Visscherstraat 10, Arnhem

Welk energielabel heeft Roemer Visscherstraat 10?

De woning aan Roemer Visscherstraat 10 in Arnhem heeft energielabel D.

Is €698.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs ligt 36% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€512.250). De woning is met 150 m² ook 30% groter dan het buurtgemiddelde van 115 m². In de buurt zijn recent woningen verkocht voor gemiddeld €720.929, dus de prijs is niet extreem, maar wel aan de hoge kant. Het energielabel D kan invloed hebben op de maandlasten.

Hoe is de buurt Paasberg om in te wonen?

Paasberg is een rustige, groene buurt met veel gezinnen en ouderen. De enige beoordeling geeft een 9,25, met de opmerking 'Gave buurt.' Er is een park op 100 meter afstand en de stedelijke voorzieningen van Arnhem zijn dichtbij. Het is een veilige buurt met relatief weinig misdrijven.