Vrijstaande woning te koop: Paasberglaan 20, Arnhem
2 uur geleden ontdekt
KopenArnhemVrijstaande woningenPaasberglaan 20

Paasberglaan 20

Paasberg, Arnhem

€ 1.100.000
Buurt Paasberg, ArnhemBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Ruim woonoppervlak van 185m²
61% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Arnhem

Deze vrijstaande woning aan de Paasberglaan ademt de ruimte en rust van een groene, ruime opzet. Met 185 m² woonoppervlak en een perceel van 564 m² is dit een flinke woning, gebouwd in 1955. De vraagprijs van €1.100.000 ligt aanzienlijk hoger dan het buurtgemiddelde, maar dat past bij het formaat en type woning. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Arnhem.

Buurt Paasberg

De buurt Paasberg is een groene, rustige wijk met veel eengezinswoningen. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 9,25. Een bewoner zegt: "Gave buurt." De buurt telt ruim 2.100 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De woningvoorraad bestaat voor 71% uit eengezinswoningen en 75% is koop.

Leven in de straat

Om de hoek vind je een park of plantsoen. Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Coop (twee straten verder) of de Jumbo (ook om de hoek). De Julianaschool voor basisonderwijs ligt op loopafstand, net als kinderdagverblijf De Witte Vlinder. Het Beekdal Lyceum voor voortgezet onderwijs is ook dichtbij. De gemeente Arnhem biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van Sonsbeeck makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt14 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.100.000
Prijs per m²€ 5.946
Woonoppervlakte185m²
Perceeloppervlakte564m²
Bouwjaar1955
EnergielabelG
BuurtPaasberg
WijkVelperweg en omgeving
GemeenteArnhem

Locatie

Paasberglaan 20, Arnhem

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.3
Hans
29-03-2025
Gaaf

Gave buurt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Paasberg

Inwoners2.180
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Paasberg

Woningvoorraad967
Gem. WOZ-waarde€ 442.000
Koopwoningen75%
Huurwoningen24%

Supermarkten

38 binnen 5 km

Coop
Geitenkamp 17
606m
Jumbo
Rosendaalseweg 696
658m
Coop
Schuttersbergplein 13
1048m

Scholen

48 binnen 5 km

Julianaschool voor Protestants Christelijk Basisonderwijs
Basisonderwijs · 484 leerlingen
280m
De Witte Vlinder
Basisonderwijs · 100 leerlingen
397m
Beekdal Lyceum
Voortgezet onderwijs · 1153 leerlingen
514m

Veelgestelde vragen

Over Paasberglaan 20, Arnhem

Welk energielabel heeft Paasberglaan 20?

De woning aan Paasberglaan 20 in Arnhem heeft energielabel G.

Is €1.100.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs ligt 115% boven het buurtgemiddelde van €512.250, maar dat is logisch: het is een vrijstaande woning van 185 m², terwijl het buurtgemiddelde 115 m² is. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €4.428. Voor deze woning komt dat neer op €5.946 per m². Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat en afwerking, die niet uit de cijfers blijken.

Hoe is de buurt Paasberg om in te wonen?

Paasberg is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en een hoog aandeel koopwoningen (75%). Bewoners geven de buurt een 9,25 en noemen het 'gaaf'. De bevolking is gemengd: veel gezinnen met kinderen, maar ook 65-plussers. Er zijn voldoende voorzieningen op loopafstand, zoals scholen, supermarkten en een park.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is G, het laagste label. Dat betekent dat de woning slecht geïsoleerd is en je hoge stookkosten kunt verwachten. In de buurt heeft 100% van de woningen een label D of lager, dus dit is niet uitzonderlijk voor de wijk.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 1,4 km afstand, ongeveer 17 minuten lopen of 5 minuten fietsen. Dat is een redelijke afstand voor dagelijks woon-werkverkeer.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De Julianaschool (basisonderwijs) ligt op 280 meter, De Witte Vlinder (basisonderwijs) op 397 meter, en het Beekdal Lyceum (voortgezet onderwijs) op 514 meter. Ook zijn er kinderdagverblijven in de buurt.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in het meest recente jaar 58 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief laag voor een stedelijke omgeving. De buurt heeft een rustig karakter en wordt door bewoners als prettig ervaren.

Van Sonsbeeck makelaars