Hoekwoning te koop: Schoffel 60, 'S-Hertogenbosch
KopenDen BoschHoekwoningenSchoffel 60

Schoffel 60

Empel oost, Den Bosch

€ 609.500
Buurt Empel oost, 'S-HertogenboschBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 121m²
121m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in een groene, rustige buurt

Deze hoekwoning aan de Schoffel in Bosch is een prettig thuis voor wie houdt van ruimte en rust. Met 121 m² woonoppervlak en een perceel van 241 m² is er volop plek voor het hele gezin. Het energielabel A betekent dat je weinig kwijt bent aan stookkosten. De prijs van €609.500 is marktconform voor hoekwoningen in Den Bosch.

Empel oost: een verzorgde, kindvriendelijke buurt

Empel oost is een goed onderhouden wijk met een prettige sfeer. Twee bewoners geven de buurt een 8,6. Een van hen zegt: "Mijn buurt ziet er goed verzorgd uit. Hangt een goede sfeer en is een zeer prettige omgeving." Een ander noemt het "Geweldig" en waardeert de nabijheid van de Maasdijk en de uiterwaarden. In de buurt Empel oost wonen vooral gezinnen en stellen zonder kinderen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,6.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, die twee straten verder zit. Ook zijn er andere supermarkten zoals Aldi en Albert Heijn op tien minuten fietsen. Kinderen kunnen naar ATO-kindcentrum De Hoven, een basisschool op loopafstand, of naar het Rodenborch-College voor voortgezet onderwijs. De gemeente Den Bosch biedt verder alle stedelijke voorzieningen op fietsafstand.

Aangeboden door Raadhuys Makelaars

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Raadhuys Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 609.500
Prijs per m²€ 5.037
Woonoppervlakte121m²
Perceeloppervlakte241m²
Bouwjaar2008
EnergielabelA
BuurtEmpel oost
WijkEmpel
GemeenteDen Bosch

Locatie

Schoffel 60, 'S-Hertogenbosch

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

9.3
Renate Naus
26-01-2026
Geweldig

Mooi, veilig. Op zeer korte afstand van de Maasdijk en in de uiterwaarden. Voldoende faciliteiten in het dorp. Binnen 20 minuten op de fiets in het centrum van Den Bosch. Gezellig dorp waar veel georganiseerd wordt. Diverse sportverenigingen. Voetbal, tennis, badminton, biljarten etc.

8.0
Pepijn
27-08-2024
Goed verzorgd en vriendelijk

Mijn buurt ziet er goed verzorgd uit. Hangt een goede sfeer en is een zeer prettige omgeving

Buurt statistieken

Gegevens uit Empel oost

Inwoners2.710
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

25 binnen 5 km

PLUS
Brink 5
425m
Aldi
Manis Krijgsmanhof 176
1683m
Albert Heijn
Lokerenpassage 25
1737m

Scholen

18 binnen 5 km

ATO-kindcentrum De Hoven
Basisonderwijs · 433 leerlingen
1383m
Rodenborch-College
Voortgezet onderwijs · 2280 leerlingen
1560m
Campus aan De Lanen
Basisonderwijs · 198 leerlingen
1789m

Veelgestelde vragen

Over Schoffel 60, 'S-Hertogenbosch

Welk energielabel heeft Schoffel 60?

De woning aan Schoffel 60 in 'S-Hertogenbosch heeft energielabel A.

Is €609.500 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

Ja, voor een hoekwoning uit 2008 met 121 m² woonoppervlak, een perceel van 241 m² en energielabel A is €609.500 marktconform in deze buurt. De prijs ligt in lijn met vergelijkbare woningen in Empel oost.