Hoekwoning te koop: Ubbo Emmiussingel 51, Groningen
KopenGroningenHoekwoningenUbbo Emmiussingel 51

Ubbo Emmiussingel 51

Binnenstad-Zuid, Groningen

€ 2.625.000
Buurt Binnenstad-Zuid, GroningenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 551m²
355% groter dan gemiddeld in de buurt
Al 218 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 93 dagen
AH to go op 222m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een statig herenhuis in de Binnenstad-Zuid

Deze hoekwoning aan de Ubbo Emmiussingel ademt de grandeur van 1880. Met 551 m² woonoppervlak en een perceel van 521 m² is het een van de grootste woningen in de buurt. De ligging in het hart van Groningen biedt een unieke combinatie van historische allure en stadsleven. Met een vraagprijs van €2.625.000 is deze woning aan de hoge kant, maar dat past bij het formaat en de locatie. Bekijk ook andere hoekwoningen in Groningen voor een vergelijking.

De buurt: Binnenstad-Zuid

De buurt Binnenstad-Zuid is levendig en centraal. Op basis van vier beoordelingen geven bewoners een 7,6. Een bewoner zegt: "Leuke levendige buurt, wel af en toe een steekpartij hier en daar, maar heeft verder alles wat je nodig hebt." Een ander noemt het "gezellig" en waardeert dat "bijna alles op loopafstand" is. De buurt telt veel studenten en jonge alleenstaanden, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,2.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (op 222 m) of de Ekoplaza (269 m). Ook zijn er meerdere basisscholen op loopafstand, zoals De Vrije School Groningen (561 m) en ODS De Starter (768 m). Het station is tien minuten lopen, en het centrum met restaurants en markten is nog dichterbij. De gemeente Groningen biedt een complete stedelijke omgeving.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Verver Jet Winters aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 oktober 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.625.000
Prijs per m²€ 4.764
Woonoppervlakte551m²
Perceeloppervlakte521m²
Bouwjaar1880
BuurtBinnenstad-Zuid
WijkCentrum
GemeenteGroningen

Locatie

Ubbo Emmiussingel 51, Groningen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 4 bewoners

8.0
Julia
25-06-2024
Leuke levendige buurt

Wel af en toe een steekpartij hier en daar, maar heeft verder alles wat je nodig hebt. Veel leuke mensen en winkels. Woon hier fijn. Wel rumoerig snachts.

7.3
Michel
30-09-2023
Gezellig

Leuke buurt en bijna alles op loopafstand. Enige wat jammer is dat er weinig tot geen groen in de straat/buurt is.

7.3
Casper
31-01-2023
Goed bereikbare locatie

Een fijne locatie met betrekking tot alle voorzieningen. Het station is dichtbij en met een paar minuten lopen sta je ook op een van de markten of de Herestraat (centrum). Echter bevindt hier zich ook de rosse buurt (mijn buurt) waar zich wat meer criminaliteit voordoet. Dit wordt wel gehandhaaft met preventieve maatregelen en politie dat snel op de been is. Voor de rest staan er ook mooie oude huizen tussen in deze buurt en heb ik een prettige straat qua buren.

8.0
Tim
30-01-2023
Rustige buurt

De Praediniussingel in Groningen is een prachtige en rustige straat met veel groen en mooie architectuur. Het is een perfecte plek, je hebt alle benodigde voorzieningen door het dichtbij gelegen Westerhaven. Ook al zit het dichtbij de stad, ervaar je niet de drukte van de stad. De omgeving is veilig en schoon, en er zijn diverse leuke parken en winkels in de buurt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Binnenstad-Zuid