Hoekwoning te koop: Unescoplantsoen 11, Heerlen
Onder bod
KopenHeerlenHoekwoningenUnescoplantsoen 11

Unescoplantsoen 11

Uterweg, Heerlen

€ 225.000
Buurt Uterweg, HeerlenBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Ruim woonoppervlak van 123m²
123m² woonoppervlakte
Lidl op 270m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in Heerlen

Deze hoekwoning aan het Unescoplantsoen in Heerlen ademt de sfeer van de jaren zestig, met een flinke tuin en een royale woonkamer. Met 123 m² woonoppervlak en een perceel van 169 m² is er ruimte genoeg voor een gezin. De vraagprijs van €225.000 is marktconform voor een hoekwoning in deze buurt. Bekijk ook andere hoekwoningen in Heerlen.

De buurt Uterweg

De woning ligt in de buurt Uterweg, een rustige woonwijk in Vrieheide-De Stack. De buurt telt zo'n 1.560 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een groene omgeving met een park op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Lidl, die om de hoek zit op 270 meter. Ook de Aldi is op loopafstand (698 meter). Kinderen kunnen naar basisschool De Schakel, twee straten verder (296 meter). Voor voortgezet onderwijs is het Emmacollege op tien minuten lopen (943 meter). De gemeente Heerlen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Absoluut Makelaardij op Funda, Huispedia en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 225.000
Prijs per m²€ 1.829
Woonoppervlakte123m²
Perceeloppervlakte169m²
Bouwjaar1962
EnergielabelC
BuurtUterweg
WijkVrieheide-De Stack
GemeenteHeerlen

Locatie

Unescoplantsoen 11, Heerlen

Buurt statistieken

Gegevens uit Uterweg

Inwoners1.560
Mannen54%
Vrouwen46%

Supermarkten

34 binnen 5 km

Lidl
Anjelierstraat 68-76
270m
Aldi
Akerstraat 128
698m
PLUS
Groeët Genhei 24
1224m

Scholen

50 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool De Schakel
Basisonderwijs · 205 leerlingen
296m
Emmacollege MAVO KBL BBL
Voortgezet onderwijs · 616 leerlingen
943m
Rooms Katholieke Basisschool Langeberg
Basisonderwijs · 212 leerlingen
1041m

Veelgestelde vragen

Over Unescoplantsoen 11, Heerlen

Welk energielabel heeft Unescoplantsoen 11?

De woning aan Unescoplantsoen 11 in Heerlen heeft energielabel C.

Is €225.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

Ja, voor een hoekwoning uit 1962 met 123 m² woonoppervlak en een perceel van 169 m² is €225.000 marktconform in Heerlen. De prijs ligt in lijn met vergelijkbare woningen in de buurt.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn voor een woning uit 1962. Het is niet extreem hoog of laag.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige wijk in Heerlen. Het treinstation is op 4,5 km afstand, dus niet direct om de hoek. Met de auto ben je snel op de snelweg. De buurt is goed bereikbaar met de fiets en het openbaar vervoer.