Hoekwoning te koop: Vetteoordskade 13, Vlaardingen
KopenVlaardingenHoekwoningenVetteoordskade 13

Vetteoordskade 13

Vettenoordse Polder Oost, Vlaardingen

€ 645.000
Buurt Vettenoordse Polder Oost, VlaardingenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 136m²
55% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een nieuwbouwhoekwoning in Vlaardingen

Deze hoekwoning uit 2024 aan de Vetteoordskade 13 is een frisse verschijning in een buurt die vooral oudere bouw kent. Met 136 m² woonoppervlak en een energielabel A++++ is het een van de zuinigste woningen in de regio. De vraagprijs van €645.000 ligt aan de hoge kant, maar past bij de nieuwbouwstatus en het formaat. Kijk ook naar andere hoekwoningen in Vlaardingen voor een vergelijking.

De buurt Vettenoordse Polder Oost

Vettenoordse Polder Oost is een stedelijke wijk met ruim 5400 inwoners. De omgeving is dichtbebouwd, met een omgevingsadressendichtheid van 3504. De buurt kent een mix van huishoudens: veel eenpersoonshuishoudens en gezinnen met kinderen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2,0. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus het beeld is gebaseerd op cijfers. Meer over de buurt Vettenoordse Polder Oost vind je op de buurtpagina.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Hoogvliet om de hoek (263 m) of de Lidl twee straten verder (491 m). Ook Albert Heijn en Dirk zijn op loopafstand. Voor schoolgaande kinderen zijn er basisscholen dichtbij: KC Het Visnet op 163 m en IKC Van Kampen op 368 m. Het voortgezet onderwijs ligt op 2 km afstand. De gemeente Vlaardingen biedt verder alle voorzieningen die je in een stad verwacht.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Heerlijk Thuis B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 645.000
Prijs per m²€ 4.743
Woonoppervlakte136m²
Perceeloppervlakte131m²
Bouwjaar2024
EnergielabelA++++
BuurtVettenoordse Polder Oost
WijkCentrum
GemeenteVlaardingen

Locatie

Vetteoordskade 13, Vlaardingen

Buurt statistieken

Gegevens uit Vettenoordse Polder Oost

Inwoners5.410
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Vettenoordse Polder Oost

Woningvoorraad2.677
Gem. WOZ-waarde€ 217.000
Koopwoningen47%
Huurwoningen53%

Supermarkten

33 binnen 5 km

Hoogvliet
Westhavenkade 82
263m
Lidl
Schiedamseweg 39-41
491m
Albert Heijn
Veerplein 112
593m

Scholen

69 binnen 5 km

KC Het Visnet
Basisonderwijs · 154 leerlingen
163m
IKC Van Kampen
Basisonderwijs · 324 leerlingen
368m
IKC 't Palet
Basisonderwijs · 390 leerlingen
860m

Veelgestelde vragen

Over Vetteoordskade 13, Vlaardingen

Welk energielabel heeft Vetteoordskade 13?

De woning aan Vetteoordskade 13 in Vlaardingen heeft energielabel A++++.

Is €645.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €645.000 ligt fors boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€293.346) en ook boven de hoogste vraagprijs van €525.000. De woning is echter nieuwbouw (2024) met 136 m², terwijl het buurtgemiddelde 88 m² is. De prijs per m² is niet direct te vergelijken, maar de woning is duidelijk een uitzondering in het aanbod.

Hoe zuinig is een woning met energielabel A++++?

Energielabel A++++ is het hoogst haalbare label en betekent dat de woning extreem energiezuinig is. De stookkosten zullen zeer laag zijn, mede door de nieuwbouwisolatie en moderne installaties. In de buurt heeft geen enkel koopaanbod label A+, dus deze woning steekt er qua energieprestatie ver bovenuit.